Autor Wątek: jak to jest z permanentnym brwi  (Przeczytany 60083 razy)

Offline Acint

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #30 dnia: 2011-12-05, 16:43:07 »
Dzięki za odpowiedź. Teraz czas zapisać się do kosmetyczki, aby przed świętami zdążyć zrobić się na bóstwo ;)

Offline aleczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #31 dnia: 2012-03-18, 15:36:26 »
Chciałabym sobie zrobić makijaż permanentny brwi, jednak troszkę się boję, że będę wyglądać karykaturalnie... jednak ciągłe malowanie brwi za pomocą henny to także żadne wyjście... a moje brwi są takie jasne.

Offline AgaZ

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #32 dnia: 2012-05-30, 20:42:07 »
Hejka.
U nas w gabinecie brwi kosztuja 700zł w promocji. Nie prawda jest ze nie mozna z gróbych brwi zrobić cienkie lub zmienic kształt na nowy np. po 2 latch. Wszysko zalezy od sprzetu i barwnków. W "Long Time Liner " są specjialne barwniki do korekty które się stosuje do zmainy kształu. Nie dawno była u nas klienka która chciała zmienic kształt i po kilku zabiegach( a dokłanie 2 ) wyszła z nowymi brawiami.           




Gdzie jest ta dziewczyna????!!  Mam pare pytan nt. korekty brwi ,a raczej czy da sie rozjasnic brwi ktore byly czarne a teraz sa granatowe...?

Offline herbatka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #33 dnia: 2012-08-27, 12:31:20 »
szkoda tylko, że moda na brwi zmienia się tak szybko - w jednym sezonie modne są jasne, w innym cienkie, jeszcze w innym bujne i naturalne - trochę balabym się makijazu permanentnego - kredką i cieniami tez można wiele zdziałać

Offline alicat

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #34 dnia: 2012-09-16, 20:22:23 »
Kurcze takie perfekcyjne brwi naprawdę dodają wyrazu twarzy...tylko szkoda że tyle to kosztuje...
Najpiękniejsza sala weselna

Offline Feminica

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #35 dnia: 2012-11-13, 22:46:00 »
No własnie -jak napisała poprzedniczka-tyle to kosztuje...mieszkam w niewielkim mieści,bezrobocie na poziomie 30 %,z tego myślę 80% to kobiety....Jestem kosmetyczką po szkole,ale nigdy nie zajmowałam się wszystkim,zabiegi pielęgnacyjne mnie nudziły i generalnie jak już pracowałąm to nie miałam na nie czasu ....Kiedyś paznokcie słono kosztowały-dziś dziewczyny po domach biora po 30 złotych....ja żyję z permanentnego i mam więcej niż jedną klientkę w tygodniu na ta usługę ,ponieważ ja się w tym specjalizuje i zabieg nie zajmuje mi 3 godzin.......mogę pozwolić sobie na cenę o połowę niższą od wymienianej tutaj,bo ja chcę miec opór Pań a nie niedostatek...czy oszczędzam???nie,nie ma na czym-zabieg nie wychodzi przecież wcale drogo a kosztowne szkolenie dawno się zwróciło......Używam jednorazowych igieł,końcówek i rotacji...również kartridzy(mam dwa urządzenia,ale samych maszynek na igły 3 sztuki)-koszt kartridza niecałe 20 zł....pigmenty Biotouch , a do ust Swissss;)Wiem, ze pod względem jakości jak i precyzji wykanania nie mam u siebie konkurencji.
Mam opór jednorazowych rękawic,używam wszystkich środków dezynfekcyjnych jakie są dostępne...na usłudze zarabia się 300%..więc drogie Panie,przestańcie się wygłupiac i udawac super niedostępne profesjonalistki i zbliżcie sie do ludu..JEsli kobieta zarabia 1200 zł,a takich jest przecież najwięcej to nie wywali wam choćby połowy pensji na makijaż,nawet mowy nie ma,a ta usługa dawno przestała byc "wyższą półką",pozwólmy każdej wyglądac pięknie;)

Ps .Dodam ,ze to jest moja pasja i gdybym mogła-robiłabym to nawet za darmo;)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #36 dnia: 2012-11-14, 08:35:27 »
mogę pozwolić sobie na cenę o połowę niższą od wymienianej tutaj,bo ja chcę miec opór Pań a nie niedostatek...
No cóż. Jeżeli uczciwie płacisz podatki, składki ZUS i wynajmujesz lokal, to kalkuluj sobie cenę jak Ci jest wygodnie.

Proponuję wynająć lokal, zgłosić do Sanepidu, siedzieć w firmie 8 godzin, czekając na klientów, zużywać w tym czasie energię elektryczna i ogrzewać lokal, zatrudnić 2-3 osoby, którym trzeba zapłacić pensję i wtedy, gdy już z pozostałych usług będziesz mieć zysk zacznij robic permanentny z friko- bo to Twoja pasja!

Sorry ale nie wiem w jakim świecie żyjesz!

Offline Feminica

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #37 dnia: 2012-11-14, 19:27:00 »
Tomku,spokojnie ,każdy cenę ma jaką chce-róznica polega na tym ,że ja na klienta nie czekam;)obecnie pracuję i taka jest cena w tym miejscu,u mnie będzie podobna i oczywiście otwierając działalnośc liczę się z kosztami wszystkimi o jakich piszesz....zatrudniać nie będę narazie nikogo -ufam sama sobie.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #38 dnia: 2012-11-15, 08:17:27 »
Jeżeli po poniesieniu kosztów otwarcia działalności, zapłaceniu wszystkich koniecznych opłatw dalszym ciągu utrzymasz swoją cenę to jak mawia młodzież- szacun. Wtedy będzie można mówić, że ktoś ma za wysokie ceny.

Offline Ania27

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #39 dnia: 2013-09-14, 22:16:35 »
Pomaga. Jak każdy taki zabieg. Nawet jego cena o dziwo jest swego warta

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #40 dnia: 2014-01-15, 14:03:52 »
jak to jest z makijażem permamentnym na brwi mam problem juz od ładnych kilku lat w liceum uparłam sie na cieniutkie brwi i teraz one nie chcą rosnąć, maluje je brązową kredka ale jest to męczące i chciałabym zrobić makijaż permamentny.Koleżanka mi go odradziła ponieważ widziałą jak to wygląda na ustach,czy to prawda że przez pierwsze dni usta ropieja i paskudnie to wygląda.chciałabym aby ktos opisał jak wyglada zabieg na brwi.
czy są opuchniete i jak długo.czy makijaż trzeba poprawiać.

brwi moga byc lekko opuchniete - ale nie muszą. zalezy na jakich iglach pracuje stylistka ( tansze igły szarpią skórę) na jakiej maszynie i jak reaguje dana skora. ja zdecydowanie polecam makijaz permanenty - szczegolnie metodę piórkową- brwi wygladaja tak naturalnie, narysowane linie przypominaja linię włosa;)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #41 dnia: 2017-05-08, 11:30:24 »
Permanentne brwi to dobre rozwiązanie, tylko trzeba znaleźć salon, w którym robią makijaż naturalnie- tak żeby brwi nie wyglądały jak odrysowane od szklanki  :icon_cheesygrin: Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na brwi ombre w salonie Dominiki- Jest Pięknie. I wyszło ekstra- brwi są lekko przypudrowione, wyglądają delikatnie, naturalnie, nie wymagają żadnych poprawek przy codziennym makijażu.

Offline baskaer

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #42 dnia: 2017-05-26, 09:22:29 »
Akurat brwi bym sobie nie zrobiła, ale poważnie zastanawiam się nad kreską na górnej powiece i bardzo delikatnym, wizualnym zagęszczeniem rzęs na dolnej. No i nad ustami, bo mam małe i cienkie, więc postawiłabym na leciutkie powiększenie i nadanie im trochę mniej bladej barwy.

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #43 dnia: 2017-07-05, 10:55:30 »
Czemu brwi byś sobie nie zrobiła? Wydaje mi się, że to właśnie najbardziej popularny zabieg permanentny. Wystarczy znaleźć dobry salon- tak jak pisałam wyżej. Też się bałam, ze może wyjdzie sztucznie, ale zajrzałam do galerii zdjęc na FP Jest Pięknie i to mnie przekonało. A ten pomysł z ustami to fajny pomysł- to zawsze poprawia wygląd, zwłaszcza małych, warg  :wink:

Offline pieknaodnowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • www.permanentny-gdansk.pl
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #44 dnia: 2017-07-28, 10:12:05 »
Ostatnio mam więcej klientek na makijaż ust niż brwi :)

www.permanentny-gdansk.pl

Masz galerię, zaufaj mi że różnica pomiędzy makijażem robionym technikami sprzed 5-10 lat a obecnie jest porażająca :)