Autor Wątek: Witaminy i mineraly dla kobiet  (Przeczytany 41362 razy)

Offline katrina1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Witaminy i mineraly dla kobiet
« Odpowiedź #75 dnia: 2013-08-09, 16:15:55 »
Ja nie używam żadnych witamin, po prostu codziennie jem jakiś owoc, jeśli mamy sezonowe to korzystam ile wlezie :) do obiadu zawsze świeże zioła + surówka. Piję herbatę zieloną, yerba mate, pokrzywę i rumianek, nie używam cukru i jestem wolna od kawy !!!! Kiedyś próbowałam różnych witamin w tabletkach ale jestem zdania że wszystko czego nam potrzeba jest w naturze a przemysły farmaceutyczne raczej nie dbają o nasze zdrowie. Dlatego świeże owoce i warzywa !!

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Witaminy i mineraly dla kobiet
« Odpowiedź #76 dnia: 2013-08-10, 08:58:27 »
Widzisz problem w tym, że często te owoce i warzywa ze sklepu są zupełnie bezwartościowe. :( Hodowane na watach szklanych w szklarniach, napylane środkiem zapachowym i smakujące jak kawałek plastiku. Nie każdy niestety ma dostęp do pewnych warzyw i owoców z odpowiedniego źródła. Dlatego mimo, ze witaminy z preparatów nie wchłaniają się tak dobrze jak naturalne warto je brać. Choć z tym tez trzeba ostrożnie bo teraz masa produktów jest szprycowana witaminami.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline michalinamarsz

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Witaminy i mineraly dla kobiet
« Odpowiedź #77 dnia: 2014-05-30, 12:19:12 »
Sudocrem jest super,usuwa stany zapalne skóry.Dla mnie rewelacja.
Nie pozycjonujemy się!

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Witaminy i mineraly dla kobiet
« Odpowiedź #78 dnia: 2014-05-30, 21:56:05 »
Nie należy z nim jednak przesadzać.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline joonek9

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Witaminy i mineraly dla kobiet
« Odpowiedź #79 dnia: 2014-08-07, 20:31:21 »
Widzisz problem w tym, że często te owoce i warzywa ze sklepu są zupełnie bezwartościowe. :( Hodowane na watach szklanych w szklarniach, napylane środkiem zapachowym i smakujące jak kawałek plastiku. Nie każdy niestety ma dostęp do pewnych warzyw i owoców z odpowiedniego źródła. Dlatego mimo, ze witaminy z preparatów nie wchłaniają się tak dobrze jak naturalne warto je brać. Choć z tym tez trzeba ostrożnie bo teraz masa produktów jest szprycowana witaminami.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:

Zgadzam się z Lejdi, spróbujcie pomidora ze marketu a pomidora z własnej produkcji - różnicę na plus widać nie tylko w smaku ale też w wyglądzie. Ja używam witamin i minerałów w zimę i wiosnę, latem i jesienią mam łatwy dostęp bo dobrych warzyw i owoców więc myślę, że to mojemu organizmowi w zupełności wystarczy.

Offline Domsiaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Witaminy i mineraly dla kobiet
« Odpowiedź #80 dnia: 2015-08-11, 11:28:16 »
Capivit hydro control - problemy z przesuszoną cerą zniknęły;)