Autor Wątek: Alessandro  (Przeczytany 27776 razy)

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Alessandro
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-04-28, 06:29:11 »
jestem po kursie alessandro i wczoraj robiłam tipsy (pracuje na softach) z czarnym frenchem i brokatem i jak zalalam wszystko softem2 to tak jakby troszke zakryło wzorek. Czy alessandro nadaje sie do robienia takich wzorów czy tylko do frencha białego a moze to ja cos źle zrobiłam :oops:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Alessandro
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-05-02, 02:46:25 »
Maciejko po szkoleniu masz prawo skontaktować się z instruktorem, który prowadził Twój kurs w celu otrzymania pomocy i wyjaśnienia wątpliwości.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Alessandro
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-11-20, 12:28:06 »
Witam
Pisze do Was ponieważ mam podjąć pracę w gabinecie kosmetycznym gdzie miałabym pracować na żelach Alessandro. Trochę niepewnie podchodzę do tego ponieważ do tej pory robiłam paznokcie wyłącznie na żelach firmy Activ. Dużo czytałam na temat Alessandro, głównie to, że są to bardzo dobre i bardzo drogie żele. Trochę się obawiam tych żeli. Nie wiem czy są to żele jedno czy trzyfazowe i czy nakłada się je tak samo jak np. Activ. Kobieta u której mam pracować jest fryzjerką i raczej nie będzie w stanie cokolwiek mi powiedzieć o tych produktach.  Bardzo proszę o pomoc osób, które pracują na tych żelach.
Pozdrawiam!

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Alessandro
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-11-20, 20:24:58 »
z tego co sie orientuje to zeby pracowac na tych żelach nawet u kogos to szefowa powinna cie wysłac na szkolenie musi zakupic produkty na dana kwote niestety nie pamietam na ile i otrzymasz certyfikat ze możesz na tych zelach pracowac ale nie bedziesz mogla ich sama kupic to jest u nich szkolenie pierwszego stopnia.

na zelach alessandro całkiem inaczej sie pracuje niż activ sa to żele 3fazowe.

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Alessandro
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-11-20, 21:04:15 »
No i właśnie tego się obawiałam :/ Żele już są z tego co się orientuje, bo dziewczyna, która ostatnio pracowała w tym gabinecie właśnie na nich robiła. Nie wiem w jakich ilościach zostały. Jutro jestem umówiona na 9:00 w gabinecie na zrobienie pierwszych paznokci. No zobaczymy co z tego wyjdzie :/ Dzięki za odpowiedź maciejka :)

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Alessandro
« Odpowiedź #35 dnia: 2008-11-21, 10:50:46 »
z tego co wiem aby w alessandro pojsc na 2gi etap szkolenia mozna juz miec wczesniej certyfikat z innej firmy ale należy 2 lata pracować w zawodzie...przynajmniej tak w katowicach u nich jest
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Alessandro
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-11-22, 07:53:40 »
Koleżanka, która ze mną pracowała i robiła żele, idąc do innej firmy, a tam alessandro też musiała się nauczyć. Mówiła, że z początku ciężko, bo inaczej się je daje i jest ich bardzo dużo (do wyboru, do jakiej płytki itd)

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Alessandro
« Odpowiedź #37 dnia: 2009-02-10, 23:08:44 »
No i czekam na szkolenie. Szefowa zamówiła produkty na kwotę ok.1600zł i dzięki temu będę mogła jechać na to szkolenie niebawem. Mam tylko jeden problem w poniedziałek mam mieć klientkę, która się uparła na Alessandro i muszę jej zrobić paznokcie właśnie na tych żelach. Tak wiec dziewczyny  będę robić na żelu american jako primera użyje SOFT FLUID HAFTVERMITTLER tylko powiedzcie czy mam utwardzić go w lampie przed nałożeniem żelu? I czy mogę normalnie nakładać ten żel jak zwykle jednofazowy?

Offline felkaewelka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Alessandro
« Odpowiedź #38 dnia: 2010-10-31, 15:28:40 »
dziewczyny a co z zelemi alessandro sprzedawanymi na niemieckim ebayu??
sa orginalne?? co o tym myslicie ??

Offline maniek66

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Alessandro
« Odpowiedź #39 dnia: 2011-01-24, 20:30:49 »
Sprzęt kosmetyczny musi być wysokiej jakości, dlatego nie radzę szczędzić na tym grosza, ponieważ może się to na nas zemścić. Warto zainwestować w dobrego rodzaju narzędzia

Reklamy umieszczamy w innym wątku. ;) - Mako
« Ostatnia zmiana: 2011-01-25, 08:51:31 wysłana przez mako »