Autor Wątek: makijaż permanentny - Kraków  (Przeczytany 24710 razy)

arli

  • Gość
makijaż permanentny - Kraków
« dnia: 2006-10-06, 22:23:34 »
moje kwiatuszki wlaśnie wrócilam ze szkolenia makijażu permanentnego(trwalego)w krakowie i jestem pod wrażeniem.kurs był strasznie ciężki trwal 5 dni od rana do wieczora po kilka modelek dziennie,jestem wykończona ale szczęśliwa.
krakowianki i ślazaczki z okolic to same ładne dziewczyny trzeba sie nieżle naszukać żeby znaleść brzydką hehehehhe

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-26, 18:27:38 »
u mnie w szkole wlasnie jedna z nauczycielek zrobila sobie taki makijaz brwi..hmmm wedlug mnie wyglada nieciekawie.jakos jej to nie pasuje. :roll:

Gość

  • Gość
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-26, 21:54:31 »
A do mojego gabinetu przychodza dziesiatki kobiet po permanentnym.Jedne naprawde super inne tragicznie,no coz ... Wszystko zalezy w czyje rece powierzymy swoja twarz.Ale chcialabym zaznaczyc ze to klient zgada sie lub nie na dany kolor i ksztalt wiec efekt koncowy jest zaleznych od obu stron...

arli

  • Gość
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-26, 22:05:22 »
tak zgadzam sie że efekt końcowy zalerzy od dwuch stron ,niektóre baby są uparte jak osły i mają pojechane pomysły tak więc nie jest lekko. robiłam juz pierwsze zabiegi i jest wszystko ok,chociaż kobietom jest ciężko przez pierwsze 3 tygodnie bo kolor bardzo intensywny i takie brwi wyglądają jak skrzydło kruka hehehe ale warto :)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: makijaż permanentny
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-27, 08:20:26 »
Cytat: "arli"
moje kwiatuszki wlaśnie wrócilam ze szkolenia makijażu permanentnego(trwalego)w krakowie i jestem pod wrażeniem.kurs był strasznie ciężki trwal 5 dni od rana do wieczora po kilka modelek dziennie,jestem wykończona ale szczęśliwa.
krakowianki i ślazaczki z okolic to same ładne dziewczyny trzeba sie nieżle naszukać żeby znaleść brzydką hehehehhe

Jezeli jestes zadowolona to powiedz gdzie konczylas? Czy u Malgosi Pichut czy w innym osrodku szkoleniowym? Jakie wrazenia jezeli chodzi o sprzet!

arli

  • Gość
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-27, 21:35:38 »
tak właśnie u pani Pichut kończyłam kursik, sprzet zamówiłyśmy ten najlepszy,chodzi cichutko jak pszczółka,naprawde pięknie sie na nim pracuje oto stronka ze szczegółami :)
www.estetykatwarzy.pl

Gość

  • Gość
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-27, 22:52:10 »
a w jakich cenach sa takie szkolenia makijazu permamentnego ?? super sprawa z tym jest i ciekawi mnei gdzie i za ile mozna zrobic:)

arli

  • Gość
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-10-28, 19:07:25 »
szkolenie indywidualne 3100zł. sprzęt ten najlepszy 12.500zł. pakiet startowy około 5000zł.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-29, 14:36:40 »
Z innego tematu, który usunąłem:
Cytat: "Darianna"
http://www.dreihexen.pl/makijaz.html
 tu prowadzą szkolenia z makijażu permanentnego i bio tatuażu,ale nic poza tym nie wiem.
(w kontakcie masz adres i tel.-to jest w Krakowie oczywiście)
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-01-09, 13:48:11 »
Cytat: "arli"
tak właśnie u pani Pichut kończyłam kursik,

Z przyjemnoscia moge potwierdzic wszystko to co napisala Arli zarowno na temat samego szkolenia jak i supernowoczesnego sprzetu (mowie tu o sprzecie firmy Nouveau Contour ktorego dystrybutorem jest http://estetykatwarzy.pl/ ).

Szkolenie trwalo 4 dni, z czego 3 dni intensywnej pracy na modelkach (w sumie kilkanascie modelek na kursantke), jeden dzien teorii.

Liczba kursantek bioracych udzial w szkoleniu to '2' co zapewnialo odpowiednia jakosc szkolenia oraz ciagla pomoc i nadzor  osob szkolacych.

Ps.Oczywiscie ja nie uczestniczylem w szkoleniu osobiscie ;) lecz prawie tak jakby ;)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-01-09, 15:12:27 »
Rozumiem, że koszt szkolenia to te 3100 PLN czy więcej teraz? Na szkolenie mogą iść tylko osoby po szkole kosmetycznej czy inne też? To teraz na pewno wiesz czy makijaż permanentny i trwały to to samo czy nie. Tak? :D

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-01-09, 15:16:29 »
Cytat: "mako"
Rozumiem, że koszt szkolenia to te 3100 PLN czy więcej teraz? Na szkolenie mogą iść tylko osoby po szkole kosmetycznej czy inne też? To teraz na pewno wiesz czy makijaż permanentny i trwały to to samo czy nie. Tak? :D

Pozdrawiam
Mako :twisted:

Koszt 3100 + koszty dojazdu i zakwaterowania ;)
Do szkolenia nie jest (chyba ;)) wymagane ukonczenie szkoly kosmetycznej.
Trwaly a permanentny- wynika z tego, ze jest to to samo, a przynajmiej w jezyku polskim - po prostu zwiazane jest to z tlumaczeniem slowa 'permanent' - czyli 'trwaly'.

Ps. Mako a co wbierasz sie?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-01-09, 15:23:59 »
Cytat: "Tomek"

Ps. Mako a co wbierasz sie?


Ja? A gdzie tam. Jeszcze bym komuś maziajki na twarzy porobił niczym z filmu "Czy leci z nami pilot?" :D. Byliśmy z Witch kiedyś na pokazie La Femme i jej się strasznie spodobało, bo ona po polibudzie jest i nieco ten tego no lekko skrzywiona jest bo lubiła geometrię wykreślną i jej się kreskowanie ludzi spodobało. :D Stwierdziła, że to ciekawe, fajne i mogłaby to robić a rękę ma w tym względzie pewną bo jej rysunki były jak spod linijki aż jej kumple zarzucali, że oszukuje. ;) Możliwe, że do dziś wiszą jej prace na katedrze. Dlatego o niej myślałem, a do Kraka i tak chętnie bym się wybrał bo dawno nie byłem a rodzinę też mam. :) I tu jest sęk.. zbierać na laptopa czy na szkolenie a cena aparatu to już w ogóle :| ehhh...

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-01-09, 15:28:57 »
Cytat: "mako"
I tu jest sęk.. zbierać na laptopa czy na szkolenie a cena aparatu to już w ogóle :| ehhh...

Pozdrawiam
Mako :twisted:

Makijaz zarobi na laptopa. A sprzet... coz spojrz na ceny Long Time... a biorac pod uwage ze to technologia sprzed kilku lat to    nie wychodzi tak drogo ;).
Zreszta mozna kupic ktorys z tanszych aparatow i od niego zaczac, a pozniej sprzedac ten tanszy i kupic drozszy.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-01-09, 15:40:39 »
No tak, zgadza się ale wszystko powoli. Na razie w pazury wpakowałem sporo kasy i pewnie jeszcze wpakuję. Musiałbym naprawdę wyjechać chyba do Anglii lub okolice i zarabiać tylko na szkolenia i sprzęt dla Witch bo inaczej to ciężka sprawa. Dlatego spokojnie. Właśnie kupiliśmy frezarkę do paznokci a teraz trzeba solidnie uzbierać na szkolenie porządne. Jak już paznokcie jakoś zaczną na siebie zarabiać to pomyślimy co dalej. :)
Ceny tego sprzętu rzeczywiście nie są aż tak zabójcze. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...