Autor Wątek: przekłuwanie pępka pistoletem  (Przeczytany 49862 razy)

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-11-27, 22:07:57 »
Nie wolno pistoletem! To już nawet ja to wiem... Ja miałam wenflonem, bo powinno się wenflonem i niczym innym! Boszzz kto robi takie beznadziejne kursy. Poczytajcie sobie lepiej wildcat.pl

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-03-30, 12:45:55 »
Cześć wam!!! Też jestem pewna że przebicie pępka pistoletem do uszu jest złe i nie powinno się tego robić!! Ale niektóre osoby stąd też nie mają racji!! Piszą tak: "Przebicie pępka pistoletem do uszu nie jest dobrym wyjściem rozumiem nos tak ale pępek nie!! " Ja dałam przykład!! Ale przebicie nosa pistoletem też jest złe!! Chciałam powiedzieć że pistolet szarpie i rwie skórę   (Oczywiście np. jak sie przebije nos tego nie widać) Nos pępek język powinno sie przebijać w salonie tatto i tylko i wyłącznie igłą (ale nie taką jak są igły do nici) No i na prawdę nie powinno się przebijać pistoletem ani nosów ani pępków tylko uszy!!
      
      Dodane po 2 min.:
                     Boshe!! Nie piszcie "nie polecam przebicia pistoletem" Bo w ogóle nie można pępków nosów przebijać pistoletem do uszu!! Tylko jak sama nazwa wskazuje ten pistolet służy do przekłuwania uszu a nie pępków!!

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-03-30, 17:24:15 »
Cytat: "SeeSee"
Boshe!! Nie piszcie "nie polecam przebicia pistoletem"


Boshe!! uzupełnij miejscowość w profilu  :wink:  Proshe  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-03-30, 18:21:24 »
No i nawet nie do końca uszu... pistolet stworzony jest tylko i wyłącznie do przekłuwania płatka ucha, niektóre kosmetyczki pistoletem kłuja np tragusy czego skutki bywaja opłakane...

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-03-30, 23:05:06 »
A dlaczego to tylko w salonie tatu? ;) Nie widzę powodu dlaczego osoba po odpowiednim kursie nie może przebijać igłą ciała jeśli nie jest też specem od tatuażu. Co prawda często usługi tatuowania są połączone z piercingiem głównie z powodu klienteli najbardziej tym zainteresowanej jednak aby przekłuwać ciało nie trzeba od razu tatuować. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #35 dnia: 2008-03-31, 11:50:30 »
Właściwie to rzadko bywa żeby tatuatror był jednocześnie piercerem, zwykle  jedna osoba zajmuje sie tatoo a druga piercingiem, dzięki temu, że zajmuje  się tylko kłuciem i rozwija się tylko w tym kierunku jest najlepszą osobą co do przeprowadzania tych zabiegów, a nie kosmetyczka, która troche kłuje lub każda inna osoba, która tym tylko dorabia.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-03-31, 11:59:22 »
Juz kiedys byla pododbna dyskusja kto powinien kłoc :roll: ....to temat o przekluwaniu pepka pistoletem. Trzymajmy sie w vtych dzialach tematu.

Offline KasiaP

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-04-07, 21:55:40 »
U mnie kiedyś przekłuwano w salonie kosmetycznym pępek pistoletem. Skończyło się kiedy dziewczynie pewnego pięknego dnia kolczyk wyrwał się razem z kawałkiem ciała. Kilka moich znajomych tam przebijało pępek i kończyło się podobnie. Ból przy zakładaniu normalnego kolczyka był okropny, dziewczyny mdlały. Trzeba być sadystą
Wierzę w siebie, wierzę w to co robię

Offline Nie_perfekcyjna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #38 dnia: 2013-01-07, 14:23:26 »
Trzeba pamiętać o tym, że nie każdy kolczyk do pistoletu  jest wystarczająco ostro zakończony by przebić skrę - wiem to z doświadczenia :). Najlepsza metoda to igła i wprawna ręka kosmetyczki.

Offline tred102

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #39 dnia: 2013-01-11, 00:38:42 »
Żadnej części ciała , nawet płatka ucha nie powinno się przebijać pistoletem! Po takim zabiegu ranka jest szczególnie narażona na różne powikłania no i sam zabieg nie jest sterylny.
A pępka to już w szczególności nie powinno sie próbować przekłuwać pistoletem! Raz, do pistoletu nie włoży się odpowiedniego do pępka kolczyka, dwa skóra na pępku jest za gruba..
Wszystkie kolczyki przebija się wenflonem, lub igłą iniekcyjną.
renove fachadas   - Pozdrowienia  Mart1k4a

Offline raq102

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #40 dnia: 2013-02-05, 01:25:58 »
Myślę, że nie. Raczej żadnej piercer nie przekłuwa pępków pistoletem. Za to u kosmetyczki wszystko jest możliwe, jednak nie radziłabym do niej iść z takim przekłuciem, bo ona co najwyżej może ci to zepsuć, co może poprowadzić np. do zakażenia.
Pozdrawiam

Offline Lilijka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #41 dnia: 2013-02-05, 22:04:23 »
@ Tred102: od kiedy to płatki uszu przekłuwa się wenflonem??!!!! Nie myl pojęcia z piercingiem chrząstki...