Autor Wątek: jesien - ktorych zabiegow robicie najwiecej  (Przeczytany 6770 razy)

kwiatuszek600

  • Gość
jesien - ktorych zabiegow robicie najwiecej
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-09-27, 07:54:00 »
rzeczywiście słyszałam o uczuleniach na AA ale powiem szczerze że na serie detaliczną mam klientki które są uczulone na serie detaliczną a po profesjonalnych zabiegach nic się nie dzieje no niestety każda skóra jest inna i zawsze coś ją może podrażnić :) pozdrawiam

Gość

  • Gość
jesien - ktorych zabiegow robicie najwiecej
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-09-27, 23:49:02 »
Cytat: "kwiatuszek600"
rzeczywiście słyszałam o uczuleniach na AA ale powiem szczerze że na serie detaliczną mam klientki które są uczulone na serie detaliczną a po profesjonalnych zabiegach nic się nie dzieje no niestety każda skóra jest inna i zawsze coś ją może podrażnić :) pozdrawiam


wlasnie ja tak mam :) seria detaliczna uczula okropnie :( nawet ta najnowasza dla super alergikow  :wink:  w szkole mamy troszke profesjonalnych produktow z AA i nic nie uczula

kwiatuszek600

  • Gość
jesien - ktorych zabiegow robicie najwiecej
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-09-28, 07:40:35 »
Rozmawialam z przedstawicielem i mówił że do serii detalicznej dodawane są składniki aby przedłużyć trwałość tych kremów i są one bardziej rozrzedzane i byż może to jest przyczyną uczuleń. Szkoda tylko bo wiele klientek zapewne cieszyło by sie tym iż może w domu kontynuować pielęgnację  :?  :(

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
jesien - ktorych zabiegow robicie najwiecej
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-09-28, 10:51:58 »
my mamy w szkole oceanika i pamietam ze jakis krem uczulil moja kolezanke ale nie pamietam dokladnie nazwy :roll: