Autor Wątek: perełki.. puder w kulkach...  (Przeczytany 12217 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-10-10, 22:04:47 »
mnie prawie zawsze  one w pedzle włażą.. :x
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-10-11, 16:13:12 »
ja rownez jestem zwolenniczKa BI KOR egyptische erde (ziemi egiptu) .rozprowadza sie ja Kulistymi ruchami... :wink:

Gosiaczka

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-12-04, 14:13:41 »
duzo osob nie potrafi dobrze rozprowadzic tej ziemi. wazne jest przy zakupie poproszenie o instrukcje obslugi.
a wiecie moze co to za firma polska? czy jaka?  :wink:  bo probowalam znalesc w anglii ale nie ma tutaj  :cry:

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-12-04, 17:05:13 »
Cytat: "GOSIACZKA"
duzo osob nie potrafi dobrze rozprowadzic tej ziemi. wazne jest przy zakupie poproszenie o instrukcje obslugi.
a wiecie moze co to za firma polska? czy jaka?  :wink:  bo probowalam znalesc w anglii ale nie ma tutaj  :cry:

cos mi sie wydaje ze wloska

Gosiaczka

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-12-04, 17:24:18 »
no jest robiona we wloszech ale nie wiem jaka to firma  :wink:

Gość

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-01-04, 20:10:44 »
a nie wiecie gdzie mozna kupić ta ziemie egipską/.

Gość

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-01-04, 20:19:50 »
Cytat: "GOSIACZKA"
duzo osob nie potrafi dobrze rozprowadzic tej ziemi. wazne jest przy zakupie poproszenie o instrukcje obslugi.
a wiecie moze co to za firma polska? czy jaka?  :wink:  bo probowalam znalesc w anglii ale nie ma tutaj  :cry:


tak BiKor jest polski  :D cienie faktycznie rewelacja .. róze i podkład też...ale ta ziemia....czy ja wiem...napewno nie do kazdej karnacji...i trzeba znac technike i miec umiar co najwazniejsze...bo mozna ładnie się oszpecić tym egipskim cudenkiem :wink: Co moge natomiast polecic z czystym sumieniem do rozświetlania i brązownenia kuleczki GUERLAIN METEORITES ... są najlepsze, a co najwazniejsze wystepują w 3 odcieniach zarówno do karnacji o odcieniu ciepłym jak i zimnym ... tylko cena 200zł

Ps zapomniałam dodać że oczywiście ziemia egipska jest importowana ;)

Gość

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-01-04, 20:21:40 »
Cytat: "kinia2003"
a nie wiecie gdzie mozna kupić ta ziemie egipską/.


ja kupuje bezposrenio w BiKorze...ale trzeba zrobic zamówienie na gabinet i minimum 5 szt...ale widziałam kiedyś na Allegro...jest droższa, ale za to mozna kupić 1 sztukę   :wink:

http://www.allegro.pl/item152388880_ziemia_egipska_puder_brazujacy_zloty_pedzel_krem.html

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-01-04, 20:44:32 »
w gdansku tez jedna sztuke mozna kupic, i to osobiscie
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Achika

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-01-05, 00:36:20 »
mam ziemie egipska jest cudowna :))

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-01-05, 20:27:16 »
ja mam kulki z Oriflame i powiem szczerze ze jak dla mnei maja ladniejszy kolor niz te z avonu [troche mniej żółty] ale tak jakby szybko siie wycieraja i ja je rozwalam bo wydaje mi sie ze nie maluja!

Ta ziemie egipska używa sie na podklad czy nie uzywa sie w ogole podkladu??
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-01-05, 20:50:31 »
ja tak samo rozwalam kulki z avonu brazujace  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-01-05, 21:23:53 »
Ta ziemie egipska używa sie na podklad czy nie uzywa sie w ogole podkladu??[/quote]

Ja ja uzywalam bez podkladu ale bylam troche opalona wiec chciałam podkreślic kolor buźki ale jak dla mnie jest superowa :lol:

Gość

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-01-05, 21:37:05 »
Cytat: "zanciak"

Ta ziemie egipska używa sie na podklad czy nie uzywa sie w ogole podkladu??


Ze względu na jej działanie lecznicze...bogata w mikroelementy, oleje mineralne...powinno się ja używać bez podkładu....na podkład oczywiście można :wink: nie ma przeciwskazań...Jednak moim zdaniem ma ona zbyt intensywny i nie naturalny "pomarańczowawy" kolor....sama jej nie stosuje...bo wole jak już pisałam Metrorites chociaż cena jest miażdżąca...pomimo tego są niesamowicie wydajne i pieknie sie rozkładają na buzi...czasami lepiej wydać pieniądze na 1 porządny kosmetyk niż na 1000 byle jakich i sie oszpecać  :evil:

Wczoraj umówiłam się z kolezanką na Rynku, która stosuje ziemię i bardzo ją sobie chwali...ale jak zobaczylam ją w dziennym świetle :roll:  łoj matko...pomarańczowe placki chociaż nakłada ja oszczędnie...może do buzi opalonej wygladała by zdecydowanie lepiej...

Achika

  • Gość
perełki.. puder w kulkach...
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-01-08, 19:41:10 »
plamy sie robia zazwyczaj jak nie ma sie podkladu na buzi...bo np. tlusta cera plus polaczenie ziemi robi niestety plam

ja uzywam ziemi na podklad i jest slicznie ;))