Autor Wątek: Amerykańskie żele  (Przeczytany 3283 razy)

Gość

  • Gość
Amerykańskie żele
« dnia: 2006-06-09, 19:30:53 »
Witam.Zajmuję się pazurkami hobbystycznie.Nie będę się chwalić jak to mi cudownie nie wychodzi, ot poprostu zajmuję sie wizażem a tipsy to mój dodatkowy bakcyl. Napiszcie dziewczyny gdzie się zaopatrujecie w żele i jakie są wasze preferencje, może coś zmałpuje:) Pozdrawiam -Monika z Wrocławia

Gość

  • Gość
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-09, 20:00:31 »
ja kupuje na targach kosmetycznych ewentualnie sa w hurowniach kosmetycznych ktore sa w kazdym miescie wiec na pewno znajdziesz

Gość

  • Gość
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-09, 20:28:19 »
tak, tylko że mi zależy na dobrych żelach:) Nie mam ukończonego kursu zdobienia paznokci, tylko kurs wizażu w niemczech, i zawsze mam problem z z kupnem zeli.W sumie nie wiem jaki mają w tym cel,ale ja wrecz myslę o zakupie żeli z ameryki;/To juz desperacja, dlatego pytam:)

Gość

  • Gość
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-06-09, 20:42:29 »
Hej, jeżeli masz mozliwosc sprowadzenia żeli z usa to zrob to! ceny są konkurencyjne a firmy ibd, ez flow - te najpopularniejsze w usa i uwazane są za jedne z najlepszych na swiecie, pozdrawiam;*

PS:Jeżeli mozesz to lepiej zrob kurs stylizacji paznokci, bedziesz więcej wiedzieć o żelach, akcesoriach itd, tym bardziej, że chcesz pracować na dobrej firmie - więc wypada obchodzic się z nią profesjonalnie:)

Gość

  • Gość
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-06-09, 20:48:02 »
z tym nie bedzie problemu, nie trzeba skonczyć kursu by być profesjonalistą.W odróżnieniu od wielu maniukiurzystek, ja odkąd pamietam interesuję sie wizażem , wiec tipsy nie są moja metodą zarabiania na zycie, tylko zainteresowaniem. Uważam ze to nie wyklucza mnie jako osoby profesjonalnej, bo nie wiesz ile umiem i jak robię,ale nie mam zamiaru się spierać, poprostu nie lubię oceny oraz zakładania"z góry".Pozdrawiam

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-06-09, 20:54:55 »
Z tego co wiem, większośc frim z USA wymaga dyplomu stylistki by sprzedała swoje produkty.
w Polsce, na szczęście tez...

Czasem na allegro trafiaj a sie "perełki" dobrych firm, ale trzeba to sledzic bardzo uwaznie, by je "wyłapac", bo 99% produktów tam dostepnych jest w niskiej cenie i takiej samej jakości.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-06-11, 10:58:50 »
Britney ...kurcze ale bijesz po oczach tym" wołaniem czerwonym"....hehe....ladny charakterek...wszystko wiadomo....hihi....tylko spokojnie na tych pazurach wlasnych ...co by jeszcze cos z nich  zostalo.....   :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-06-11, 11:24:48 »
Elenka, już Cię lubię:))))))

Gość

  • Gość
CM Professional.
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-06-18, 17:33:30 »
Jesli interesują Cię kosmetyki firm amerykańskich to polecam zupełnie nie drogie "CM Professional".
http://www.akcesoria-kosmetyczne.pl/index.php/cPath/56_140_142

http://www.akcesoria-kosmetyczne.pl/index.php/cPath/55_155_156

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Amerykańskie żele
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-06-19, 13:12:42 »
Jesli polecasz to co mozesz o nich dobrego powiedziec.....? jakies wlasciwosci itd...przyznam ze ta firma nie wystawia sie na naszych targach...wiec nie mialam mozliwosci ich poznania.

Albertno tak masz racje co do licencji.  Musisz podac numer dopiero mozez cos zakupic. I to jest bardzo profesjonalne- to prowadzi do ochrony zawodu... Hmmm kiedy u nas tak bedzie. Hurtownie dzialaja na tych samych zasadach.
Popularna marka to OPI i wcale nie tania.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039