Autor Wątek: Lekcja psychlogii  (Przeczytany 7814 razy)

Gość

  • Gość
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-05-04, 17:27:25 »
Mnie zależy na każdej klientce, mimo że pracuje u kogoś i nie mam własnego salonu. Dzieki temu mam więcej klientek, które do mnie przychodzą i mi ufają. zgadzam się z djmarta, niektóre kosmetyczki są okropne.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-05-07, 18:55:42 »
Ja prowadzę swój salonik i myślę, że dzięki temu, jak wcześniej pracowałam u kogoś,( starałam się pracować jakbym pracowała dla siebie) większość moich klientek a także mojej szefowej, wróciła do mnie, mimo iż salonik mam otwarty dopiero 1,5 roku.  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-05-08, 07:22:46 »
wszystko jest proste jak drut, zawsze trzeba byc uprzejmym i traktowac kliemta z szacunkiem to potem sa efekty :)

A jak szlyscie pierwszy raz do pracy to nie balyscie sie ze jeszcze nie wszystko umiecie, ze nie macie wprawy w pewnych rzeczach?

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-05-08, 08:10:13 »
Tak samo jak ty zaraz koncze szkole i powiem ci, ze mam ta niepewnosc. Kosmetka jest taka obszerna, co chwile cos sie zmeinia, cos nowego wychodzi. I taka nasza rola zeby za tym wszystkim podarzac! :)

Gość

  • Gość
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-05-08, 10:48:18 »
dzis przegladalam gazete  i u mnie w czestochowie Eris potrzebuje kosmetyczki zaraz po szkole, ale co z tego jak ja szkole koncze dopiero z amiesiac :(

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-05-08, 16:31:30 »
Nieszkodzi.....zbieraj sie i skladaj swoją oferte.....zapewniam, ze jesli im sie spodobasz to Cie przyjmą ....to tylko miesiac.... a moze to wlasnie  Ty bedziesz odpowiadała im wymaganiom... :wink: .....dobrze jest tez pochwalic sie super Swiadectwem....na ktory zawsze powinno sie  stawiac.....kazdy chetnie zainteresuje sie wyzszymi osiagnięciami kandydatki .
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-05-08, 19:05:47 »
eh, ja to jesli chodzi o kosmetyke to mlo w siebie wierze, glownie dlatego, ze wiem ze moja szkola nie zapenila mi wszystko czego bym chciala. I tak sobie mysle, ze w takim salonie to napewno chca kogos extra.
A poza tym nie miala praktyk poza szkolnych, bo nie moglam nigdzie zalatwic, a to juz uzy minus.

Gość

  • Gość
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-05-09, 17:54:45 »
W moim gabinecie klietki bardzo często opowiadaja os woich problemach. Staram się wysłuchać, doradzić, ale czaseem widać ze osoba cche sie po prostu uzewnętrznić, wtedy wystarczy po prostu słuchać.
Często nasi klienci traktuja nas jak psychologów!

Gość

  • Gość
Lekcja psychlogii
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-05-09, 17:58:17 »
djmart, jeśli szukają kogos po szkole, to znaczy że zabardzo nie zależy im na umiejętnosciach kosmetyczki. I tak musisz u nich odbyc szkolenie na którym nauczą cie wszystkiego co musisz wiedzieć by u nich pracować.
Zanieś osobyście do nich CV i zobacz a nuz sie uda.