Autor Wątek: Soleaduo  (Przeczytany 5873 razy)

Gość

  • Gość
Soleaduo
« dnia: 2006-03-12, 18:05:13 »
Witam wszystkich forumowiczów!mam pytanie co do firmy Soleaduo. czy ktoś z was miał może z tą firmą do czynienia,i czy warto zaopatrywać się w produkty tej firmy? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Soleaduo
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-12, 21:13:12 »
Kiedys kupowalam u niego pilniczki i oliwke do pazurkow. Nic poza tym, tak wiec nie powiem Ci zbyt wiele o jego produktach. Ale bylam zadowolona :)

Gość

  • Gość
Soleaduo
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-19, 12:27:36 »
Ja zamówiłam tam kiedyś tipsy - jedna paczka była ok,ale druga wyglądała jak jakieś odpady, porysowane i brzydkie

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Soleaduo
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-06-19, 22:24:31 »
ZDECYDOWANIE odradzam! pod tym nickiem i z reszta wieloma innymi kryje sie kiepska hurtownia oferujaca niezly "chłam"...maja taki balag ze szok!warto jedynie zamawiac pilniki, bloki i lampe...nic poza tym niestety:(

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Soleaduo
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-06-20, 18:28:51 »
Ja także zamwiałam produkty tej firmy na allegro, ale to były tylko akcesoria, gilotyna, pilniki itp. także to mają dobre a jak z resztą to nie wiem niestety. Acha i jeszcze brałam tam tipsy 100 sztuk za 9 zł, wzięłam je do porobienia sobie wzorników, dlatego najtańsze :) ale do robienia na nich pazurków raczej nie polecam, są bardzo twarde....