Autor Wątek: SOS w gabinecie!!!  (Przeczytany 9981 razy)

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-01-11, 22:01:05 »
8O  8O  8O  8O
E.....?

jedyne co przychodzi mi do głowy to właśnie ampułka z kwasem....

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-01-12, 19:15:57 »
I tu się mylicie. Był masaż twarzy, następnie maska z Maystara potem ampułka z cawiorem (ale oczy omijane były z daleka) i potem algi niebieskie i tyle. I po tym byłłaby taka reakcja????????? Kobitka jest nauczycielką dużo czasu spędza przed komputerem i zeszytami a na dodatek przyszła mi po sziedzeniu przez trzy dni na próbnych maturach. Może to zmęczenie ale odrazu taka reakcja coś mi sie tu niepodoba

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-01-12, 21:39:27 »
Kochana nie twierdzimy że coś źle zrobiłaś po prostu objawy ktore podałaś akurat z tym nam się skojarzyly....

Coś mi nie pasuje w tym co piszesz....przecież taka reakcja powinna była wystapić wczesniej jeśli rzeczywiście winien był zabieg...

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-01-13, 13:54:39 »
jak mowicie juz o spalonych rogowkach to przypomialo mi sie.jakies 3 lata temu kosmetyczka spalila mi wlasnie rogowki :henna.Co za bol,jeszcze byly swieta i 3 dni cierpialam zanim poszlam do lekarza.Od tej pory prawie zawsze mam pietra jak robie komus henne.Nie wiem tylko jak to ona mogla zrobic???Moze miala za wysokie stezenie wody utlenionej???albo mialam uczulenie na henne,ale wczesniej robilam i bylo ok.Od tamtej pory zostal mi tylko tusz do rzes:-)

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-01-13, 19:08:14 »
No wlasnie reakcja powinna wystąpić wcześnie i mi to też nie pasuje. Jeszcze dodam że ta klientka miała juz zabiegi w tym gabinecie i wtedy nic. A co do henny to ja chodząc do szkoły też miałam taki przypadek, że miałam zapalenie oczu ale to było spowodowane nadmierna ilościa henn. Czyli powinna być jedna przynajmniej w miesiącu a u nas jak były zjazdy co tydzień to co tydzień miałam henne

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-01-13, 19:24:04 »
ja tez ostatnio zapragnelam miec nalozona prawdziwa henne na rzesy a nie kakao, kolezanka mi nalozyla  ale po chwili po 2, 3 minutach zaczely mnie stasznie piec oczy i powiedzial zeby mi juz umyla oczy bo niewysiedze, potem sieedziualam z kompresem na oiczy, dzis jest juz troche lepiej :wink:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-01-14, 01:32:12 »
czyli nie plukacie oczu???jesli henna sie juz dostanie do oczu to ich nie plikacie sola fizjologiczna?sam oklad nie pomoze to bez sensu
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-01-14, 09:58:07 »
nie widzialam zeby ktos u nas plukal, sęk w tym ze ona nie przedostala sie na pewno do okd tylko powieka i rzesy mnie piekly :cry:

vroniasta

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-01-14, 10:41:36 »
Ja też nie mogę mieć robionej henny, bo jak moja kochana Ola położyła mi henne to właśnie po kilku minutkach piekły i szczypały mnie oczy :(

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-01-14, 12:24:45 »
Mnie tam się co prawda nic po henie nie dzieje jednak wolę dobry tusz do rzęs niż własnie henne.
A sama nie lubię robić strasznie.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-01-14, 12:58:38 »
ja tez wole pomalowac tuszem, a sama wole robic rzesy henna niz brwi.
ale tak sobie pomyslalam ze jak pojade na wakacje nad mozre to sobie zrobie henne rzes bo jakos tak jak jest duzo kapania opalania to nigdy niechce mi sie malowac a to jest ulatwienie  8)

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-01-14, 16:51:53 »
Ja bardzo lubiue robić hennę . Dzisiaj wlaśnie na zajęciach robiłam dziewczynie która zawsze na coś reguje ( puchnie , łzawi , zaczerwienienia ) mówi że nie jest na nic uczulona , więc zawsze jak dziewczyny je robiły to łezki leciały itp. aja dziś poprostu mistrzostwo świata , zrobiłam jej i rzęs i brwi i poprostu nic , nawet jedna łza jej nie spadła żadnego pieczenia , zaczerwienienia NIC KOMPLETNIE była bardzo zadowolona a ja dostałam 5 +  :lol:  :)  :D  8)

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-01-14, 16:59:42 »
Nie no to Martuisu szacuneczek normalny. Gratuluje!!!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-01-14, 17:13:00 »
gratuluje :lol:

Gość

  • Gość
SOS w gabinecie!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-01-14, 20:58:47 »
Cytat: "mynia"
Dziewczyny jak już mówimy o uczuleniach. Czy jest możliwe i czy spotkalyście się z tym, że robicie zbiegi robicie ich dużo i razu pewnego po jednym z nich klientka mówi , że po wizycie piekły ją tak strasznie oczy ( zabieg na twarz maeczkia i algi z May Stara), że pojechała na pogotowie a tam lekarz stwierdził że ma poparzoną rogówkę???????? tak jak np po spawaniu !!!!!!!! i co Wy na to????? bo ja nie wiem co o tym myśleć!!!!!! Pozdawiam



Generalnie robiąc jaki kolwiek zabieg uważam, zeby zaden kosmetyk nie dostał sie do oka. Okolice oka zabezpieczam specjalnym kremem, bądź żelem np na bazie zielonej czy białej herbaty.