Autor Wątek: certyfikat czy dyplom?  (Przeczytany 17433 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
certyfikat czy dyplom?
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-07-21, 22:43:08 »
znam wiele osób które chwala sie ze maja full certyfikatów,a w rzeczywistosci ich umiejetnosci nie mozna przyrownac do wagi papierka   : dno :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
certyfikat czy dyplom?
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-12-12, 01:02:13 »
to jak to w koncu jest? za granica jest bardziej uznawane zaswiadczenie z MEN czy certyfikat na bazie jednej firmy?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
certyfikat czy dyplom?
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-12-12, 13:37:04 »
Z tego co wiem to zaświadczenie z MEN za granica nic nie znaczy.
Wazny jest MIEDZYNARODOWY CERTYFIKAT DANEJ MARKI.

My nie wydajemy zaswiadczeń MEN (z reszta wiele dobrych firm tego tez nie robi- chociażby Euro-Fashion), tylki certyfikaty SPN. Nasze kursantki pracuje w Niemczech (Hamburg), w Anglii (Londyn), znaczy, ze te certyfikaty im wystarczaja.  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
certyfikat czy dyplom?
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-12-13, 08:21:17 »
Uscislijmy......Zaswiadczenie MEN jest dokumentem, ktory poswiadcza ukonczenie odpowiedniego kursu  w placowce szkoleniowej posiadajacej akredytacje Kuratorium Oswiaty.
Dla Stylistki w praktyce oznacza to, ze moze uczestniczyc w takich zajeciach pozyskujac refinansowanie.

Natomiast nie ma to zadnego wiekszego znaczenia w wykonywaniu zawodu.

Jezeli wybieramy sie do pracy za granicą nalezy taki dokument przetlumaczyc u tlumacza przysiegłego, aby był tam
respektowany.

Certyfikaty juz wyreczaja z tego dodatkowego kłopotu oraz automatycznie zaswiadczaja o zdobyciu umiejetnosci pracy na danej marce.

W obu przypadkach dokumenty sa ważne ....ale tak jak juz wyzej wspomnialam .... zdobyte umiejetnosci sa najwazniejsze.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039