Autor Wątek: oczyszczanie twarzy i dekoltu  (Przeczytany 55556 razy)

Offline ona1983

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 57
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #90 dnia: 2008-11-12, 20:38:59 »
Można też sokiem z łopianu.

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #91 dnia: 2008-11-12, 21:11:16 »
w gabinecie raczej praktykuje się dezynfekcję wodą utlenioną lub kwasem bornym...a spirytus salicylowy to niezbyt dobry pomysł :roll:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #92 dnia: 2008-11-12, 22:04:02 »
ja stawiam na wode utlenioną
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #93 dnia: 2008-11-13, 08:02:00 »
Cytat: "marti"
ja oczyszczam twarz zawsze ultradźwiękami, a później oczywiście należy doczyścic twarz manualnie. Super efekt!!!


nigdy nie zgodzilabym się na manualne oczyszczanie w salonie kosmetycznym. Tylko ultradzwieki.
nasza pseudoinstruktorka uwazaal nawet że wystarczy samo manualne :roll:

Manualne oczyszczanie jak dla mnie jest straszne dla cery, i jeszcze nieumiejętnie wykonane to już wogóle porażka.
ale nie znaczy to że pracując w slaonie nie zrobię tego w polaczeniu, w końcu klientki decydują.

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #94 dnia: 2008-11-14, 21:13:38 »
Litości Kim  :roll: Ty masz jakieś uprzedzenia ciągle.....
To w takim razie po co jest taki zabieg ? po co wykonuje go każda kosmetyczka, jak jest zły, niedobry, fee i niszczy skóre ? :lol: Oczyszczanie manualne to podstawowy zabieg w każdym gabinecie.. swoją drogą samymi ultradzwiekami nie oczyscisz twarzy dokładnie... Ultradzwięki to tak naprawdę peeling, sonoforeza i mikromasaż, a nie urządzenie do oczyszczania skóry!!!
co klientka to inna cera... niektórym jak najbardziej wystarczy TYLKO manualne...
„Spür die Melodie der Community“

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #95 dnia: 2008-11-14, 21:32:05 »
kim :?  8O  8O  8O bez przesady...masz jakies dziwne poglady???
nie kazda kosmetyczka zle wykonuje manualne..zreszta jak dla mnie to jednak podstawa oczyszcania 8O

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #96 dnia: 2008-11-15, 13:42:45 »
Zgadzam się z dziewczynami - chocby po mojej własnej buźce wiem, że czyszczenia nic nie zastapi - mam problematyczną cerę - a nie jestem wyjątkiem... ultradźwięki, mikro moga byc pomocne ale samego czyszczenia nie zastąpia
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Instytut Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #97 dnia: 2013-08-28, 12:53:50 »
Naprawdę nie radzę robić oczyszczania manualnego samemu w domu, w gabinecie są do tego odpowiednie warunki i specjalne preparaty. W domu można sobie zrobić peeling, ale też trzeba wiedzieć jaki. Dobrze jest  na jesień zrobić sobie mikrodermabrazję, daje super efekt :)

Offline Witas

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #98 dnia: 2013-12-02, 02:47:24 »
Istnieje bardzo wiele różnorodnych zabiegów na twarz i praktycznie dla każdej można dobrać odpowiedni zabieg, jednak profesjonalista musi taką cerę obejrzeć, by móc powiedzieć coś pewnego. W każdym mieście znajduje się odpowiedni specjalista, który jest w stanie pomóc. Najlepiej oczywiście, aby był to absolwent/absolwentka medycyny - wtedy mamy pewność, że dobrany zabieg nam nie zaszkodzi.
________________________
« Ostatnia zmiana: 2013-12-02, 18:10:34 wysłana przez The Lady »

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #99 dnia: 2014-01-14, 14:24:56 »
Czesc Wam. bardzo prosze o udzielenie mi porady.chcialabym wybrac sie na oczyszczanie,ale nie wiem jakiE bylo by dobre dla mnie.mam cere bardzo sucha,czasami nawet z nosa schodzi mi skóra,czolo, brode i nos mam zanieczyszczone czarnymi, niewielkimi ,gleboko osadzonymi zaskornikami, ktore ciezko ,,wychodza"Mam takze kilka przebarwien.bardzo bym chciala miec gladka i czysta cere. co zrobic?jaka sume na to musze przeznaczyc?a moze orientujecie sie gdzie najlepiej zrobic oczyszczanie w poznaniu(za rozsadna cere).MAM DOSYC SWOJEJ CERY I ZAKRYWANIE JEJ KOSMETYKAMI KOLOROWYMI .BO TO CHYBA JESZCZE GORZEJ WYGLADA :-(.  z gory dziekuje za porade :-)

polecam oczyszczanie manualne ( jesli jest sklonnosc do pekania naczynek - bez uzycia wapozonu) lub peeling kawitacyjny :) pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #100 dnia: 2014-01-14, 14:26:44 »
Naprawdę nie radzę robić oczyszczania manualnego samemu w domu, w gabinecie są do tego odpowiednie warunki i specjalne preparaty. W domu można sobie zrobić peeling, ale też trzeba wiedzieć jaki. Dobrze jest  na jesień zrobić sobie mikrodermabrazję, daje super efekt :)

Przez samodzielne oczyszczanie twarzy mozna narobić sobie tylko szkody.  Takie zabiegi powinny przeprowadzać wykwalifikowane osoby...;p pozdrowienia
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline malusia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #101 dnia: 2014-02-12, 20:18:14 »
Witam, ja mam podobną skórę, suchą i z zaskórnikami i chodziłam z tym do kosmetyczki, ale nie zauważyłam, żeby efekt był innych, niż jak sobie robię to sama. No i przede wszystkim nigdy nie udało mi się pozbyć problemu, właściwie nic to nie daje. Jedyne wyjście jakie znalazłam, to przestać gapić się do lustra, a raczej patrzeć w oczy innych ludzi. Okazuje się, że większość tego nawet nie zauważa, a już faceci całkiem.
Nie pozycjonujemy się

Offline muuutiii

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #102 dnia: 2015-11-20, 17:06:42 »
Mogłybyście mi doradzić? Znalazłam takie urządzonko - http://importmania.pl/pol_m_Urzadzenia-kosmetyczne_Do-salonu_Peeling-kawitacyjny-174.html i zastanawiam się, czy jest sens kupić sobie coś takiego do domu i samemu przeprowadzać peeling co jakiś czas? Cena nie jest wysoka, a przyznam, że wizyty u kosmetyczki wynoszą mnie więcej niż chciałabym przeznaczać. Mam skórę z zaskórniakami, przetłuszczającą się w obszarze T. Gdybym miała takie urządzenie, mogłabym pozwolić sobie na częstsze zabiegi. Co tym myślicie?

Offline Honorata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #103 dnia: 2016-01-28, 09:46:28 »
a co ze skóą tłustą :( mam otwarte pory na dekolcie :( masakra jakaś , normalnie nic przez kilka lat nie mialam , a tu nagle widze ,ze zaczely sie takie rzeczy robić , normalne zaskóniki  tylko ,ze te miękkie nie te twarde . I słuchajcie ja tego na dekolcie mam pełnooooooo . Już to wyciskam  ale ileż można :(Potem wstydze sie ubrać bluzke , bo potem ten dekolt jest po prostu podrapany. Miałam taki spokoj z wągrami . Mam 28 lat i znowu powrocilo .. czemu ?

Offline Honorata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #104 dnia: 2016-01-28, 09:47:54 »
wgl to nawet na twarzy nie mam tyle tego swinstwa , wgl nie mam , tylko na tym dekolcie