Autor Wątek: Preparaty na cellulit  (Przeczytany 103221 razy)

ola__fm

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #105 dnia: 2008-03-21, 22:32:51 »
A ja już chyba wszystkiego używałam na cellulit..
Tylko jestem nieregularna :(
Ale właśnie zakupiłam 6 saszetek Guam, zaszalałam, wybrałam wersję dla facetów :D Na grube brzuszki :D jestem po 3 zabiegu, owijam się od brzucha do kolan, coś tam się dzieje, będę relacjonować. Natomiast Evelinkę 3D Serum polecam z czystym sumieniem, skóra gładka jak u dzieciaczka a poza tym uwielbiam to chłodzenie :)
Zamierzam też w najbliższej przyszłości wypróbować aromaterapię.
Co do diety i ćwiczeń to nie mogę poszaleć, bo jestem cukrzyczką i muszę się trzymać pewnych zasad.

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cellulit
« Odpowiedź #106 dnia: 2008-03-22, 11:03:37 »
Już tydzień robię swoją kurację antycellulit i muszę stwierdzić, że skóra jest jędrniejsza i w sumie cellulit tak jak by mniejszy. W każdym bądź razie nadal się będę masować może jeszcze mi ubędzie trochę w cm :wink:
دوبدوا

Darmika

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #107 dnia: 2008-03-22, 12:38:44 »
moim zdaniem używanie samego kremu nie wystarczy, najlepiej połączyć to z ćwiczeniami oraz masażami,,,masaże na celuluit to rewelacja!!

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cellulit
« Odpowiedź #108 dnia: 2008-03-22, 12:57:39 »
Też tak uważam, że sam krem nie pomoże, ale połączenie krem, masaże, ćwiczenia może sprawić cuda. Ja stosuję bańki akupunkturowe i jestem z nich zadowolona, co prawda jak się za bardzo przyssie do skóry to jest lekki dyskomfort, ale można się przyzwyczaić.
دوبدوا

ola__fm

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #109 dnia: 2008-03-26, 08:09:26 »
Jestem po trzech zabiegach Guam, używam już od miesiąca Eveliny serum 3D, cellulit zaczyna ustępować (wreszcie..), znika brzuszek i boczki :) zrobię jeszcze dwa okłady z Guamu i przerzucę się na aromaterapię, bo dorwałam parę fajnych przepisów. Z czystym sumieniem polecam ten "męski" Guam, zwłaszcza dla brzuszków i bioderek, bo takie jego przeznaczenie :) Naprawdę widać efekty. A o samych kremach można pomarzyć.. A uzywa któraś Bielendy Magic Body?

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cellulit
« Odpowiedź #110 dnia: 2008-04-06, 15:55:44 »
A używał ktoś z was seri rebuild z ziaji?
دوبدوا

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
cellulit
« Odpowiedź #111 dnia: 2008-04-06, 16:42:52 »
ola fm to prosimy o wklejenie tych twoich przepisów z aromaterapii:)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cellulit
« Odpowiedź #112 dnia: 2008-04-06, 17:00:56 »
Kaja Ty używałaś guamu, jaką pojemność miałaś i na ile zabiegów Ci starczyło? Bo ja właśnie zastanawiam się nad kupnem guam, ale nie wiem jaką wziąść pojemność, może na początek zamówie 0,5kg i sprawdzić czy będą efekty. A skąd zamawiałaś?
دوبدوا

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
cellulit
« Odpowiedź #113 dnia: 2008-04-06, 19:04:23 »
ja mam 1kg i zawsze kupuje...zależy ile go używasz,ja 2 razy w tygodniu na uda brzuch i pośladki ,ale jest bardzo wydajny starcza na długo :wink:

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cellulit
« Odpowiedź #114 dnia: 2008-04-08, 17:57:01 »
Bo czytałam, że trzeba zrobić tak 10-12 zabiegów i sie zastanawiam czy mi 0,5kg starczy. a gdzie kupujesz ten guam?
      
      Dodane po 46 godz. 28 min.:
                     
Cytat: "Achika"
wiecie co ..mam dobry sposob na walke z cyllulitem ale jest on drastyczny i bardzo bolesny....bylam u takiej mognolki na masazu...i ona poradzila mi uzywania do tego banki gumowej.

Efekty sa ale masowanie banka jest strasznie bolesne...ale wiadomo masujac ta banka zasysamy skore razem z tkanka tluszczowa i jezdzac tak po nogach my ja rozbijamy. Po maSAZU DAJEMY JAKIS KREMIK antycyllulit i jest ok. Ja widze efekty juz po 3 masazach.


Zgadzam się z Tobą te bańki są super, same je właśnie używam, ale nie  są one takie darstyczne jeśli dobrze bedzie nawilżona skóra, bo wtedy jest poślizg i nie boli, a jak się robi na suchą skórę to nie ma tego poślizgu i nie idzie tej bańki przesywać. Ja zawsze przed masażem robie sobie peeling z soli morskiej i dodaje do tego olejku do masażu i masuje nóżki rękawicą, a potem masaż w wannie bańkami ok 3 okrążeń na jedną nogę i efekt jest super, a nóżki gładkie.
A jaką bańkę używałaś, chodzi mi o wielkość, bo ja biorę tą średnią i jak dla mnie jest najlepsza bo ta wielka to już za duża jak dla mnie.
دوبدوا

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
cellulit
« Odpowiedź #115 dnia: 2008-04-09, 10:48:15 »
mimi w niezastąpionym allegro :wink:

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cellulit
« Odpowiedź #116 dnia: 2008-04-09, 15:45:55 »
Ja kupowałam swoje bańki w aptece, nie na allegro, chociaż tam też są, ale nie opłacało się kupowac bo koszt z wysyłką droższy, a w aptece bez problemu można dostać.
دوبدوا

ola__fm

  • Gość
cellulit
« Odpowiedź #117 dnia: 2008-04-14, 08:12:35 »
A proszę bardzo :)
Postaram się w miarę uporządkować, tu jest trochę aromaterapii i kosmetyki naturalnej:

1. nacieranie eteryczne przez ok 4 tygodnie - raz dziennie (najlepiej wieczorem) nacierać miejsca dotknięte cellulitem rękawicą lub szczotką z włosia nasączoną czystym olejkiem z drzewa herbacianego. Jeśli nacieranie jest bolesne lub skóra jest wyjątkowa wrażliwa zastosować olej bazowy (stężenie olejku herbacianego nie powinno spaść poniżej 60%). Nacieranie zakończyć ciepłą kąpielą z dodatkiem olejku jałowcowego i cedrowego i chłodnym prysznicem.

2. peeling + maska kawowa -
Peeling kawowy - kawę naturalną i cynamon w równych proporcjach zalać wrzątkiem niewiele ponad poziom, delikatnie ostudzić i wymieszać z olejem bazowym do uzyskania odpowiedniej konsystencji;
Maska kawowa - w równych ilościach: imbir w proszku, ciepła, rozpuszczona kawa instant, cynamon, kakao, alkohol 40%, imbir, olej bazowy: wymieszać składniki płynne ze stałymi (konsystencja śmietany). Nie radzę na dłużej nakładać niż 30 min (folia), silnie rozgrzewa, uwaga na naczynka.

3. a to dla ambitnych :) - olejek antycellulitowy:
dwie pełne garście bluszczu świeżego lub suszonego zalać w szczelnie zakręcanym słoju na ok dwa tyg. olejem bazowym - 200ml (najlepiej z rącznika, migdałowym lub abisyńskim, ew. nieśmiertelną oliwą z oliwek:)), po tym czasie odcedzić  i dodać do 10 kropli olejku rozmarynowego (można zamiast 10 kropli tego dać mieszaninę innych a podobnych właściwościach, np. cedr, jałowiec, sosna itd, ale nidgy więcej niż 5 olejków i o łacznej il kropli 10)

Ten ostatni specyfik daje ładne efekty przy użyciu 2xdziennie, stosowałam jakieś 2 lat temu, dopóki mi tata bluszczu nie wyciął spod domu :D

Przepisy modyfikowane przeze mnie i koleżankę maniaczkę naturalności, Kosmetyka Naturalna Katarzyny Detki i Aromaterapia Marie-Claire Lapare - polecam książeczki :)

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #118 dnia: 2011-03-22, 19:22:33 »
Masaż, masaż i jeszcze raz masaż... tylko w ten sposób można się pozbyć cellulitu

Offline olamaj

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #119 dnia: 2011-04-17, 21:01:24 »
Uzywalam rebuild Ziaji i bylo bardzo fajnie, ale znalazlam cos lepszego, Lierac Centimetric, naprawdę rewelacja,  oprocz tego oczywiscie duzo ruchu, no i trzeba ograniczyc alkohol i papierosy  :nonono:   :wink: