Autor Wątek: Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 12672 razy)

Offline anula467

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« dnia: 2005-10-02, 18:44:25 »
Chciałabym dowiedzieć się które szkoły kosmetyczne w Bydgoszczy są warte polecenia. Zależy mi bardzo  na szkole, w kórej kładzie się nacisk na zdobycie PRAKTYCZNYCH umiejętności zawodowych. Pozdrawiam. Ania

Gość

  • Gość
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-10, 15:14:17 »
Heyka wam wszystkim jestem z bydgoszczy i chce isc na dwuletnie studium kosmetyczne. kto mi doradzi jakies takie w porzadku mieszczace sie w bydgoszczy oczywiście? tzn takie zebym faktycznie sie czegos nauczyla po tej szkole? i jak to jest z tymi praktykami? co sie na nich robi? prosze o odpowiedz 8)

dorotka

  • Gość
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-12, 11:59:37 »
ja powiem na odwrot w zadnym wypadku nie wybieraj żak i akademie prainer - to najwieksza ściema jaka istnieje!!!!a musisz sprawdzic w archiwum forum poczytac ktore szkoly dziewczyny polecają i zobaczyc na ich stronach internetowych czy są w twoim miescie.

Gość

  • Gość
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-06, 22:02:05 »
fama na fordońskiej i policealne studium zawodowe przy staszica. ja kończyłam to drugie. na zaocznym jeden dzień były praktyki a drugi teoria. wcześniej byłam na wieczorowym i praktyki trwały dwa dni i teoria dwa dni. materiał teoretyczny był przerobiony taki sam, a praktyki więcej zawsze jest na wieczorowym, chociaż i tak przerobić musicie wszystko co jest w programie

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-06, 22:38:30 »
a studia ??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-09, 17:30:32 »
Studia można podjąć na UMK CM w Bydgoszczy od tego roku na wydziale farmaceutycznym a nie jak było wcześniej na wydziale nauk o zdrowiu.Są to studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia czyli licencjackie.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-09, 19:23:08 »
tez polecam UMK bo pozytywnae opinie slyszalam  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-10, 16:13:25 »
hmm... no właśnie ja dowiedziałam się o tej szkole troche za późno bo jak już sie dostałam. Opinie dziewczyn na temat licencjata nie były pochlebne szczególnie pracownia była totalnie do kitu a płaciły 2 razy więcej jak my w Poznaniu.Na pierwszym roku były na wydziale farmacji potem przeniesiono je na wydział nauk o zdrowiu. W tym roku otworzyli ponownie na wydziale farmacji i kto wie może    się bardziej postarają.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-11, 00:13:33 »
aha :x
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Szkoły w BYDGOSZCZY
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-14, 18:25:44 »
Jeśli mogę dodać to nie polecam AKADEMII ZDROWIA!!!Pod żadnym pozorem!!!!! :?

Gość

  • Gość
Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-05-17, 11:05:41 »
cześć dziewczyny. Ja własnie kończę "fame" na ul. Toruńskiej. Osobiście jestem zadowolon. Jest to 2 studium kosmetyczne. Ucze sie dziennie-3razy w tygodniu. polecam

Gość

  • Gość
Szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-05-20, 12:25:26 »
Wiecie co??Zdania chyba jeszcze nie zmieniłam na temat szkoły ale widzę małe postępy w dobrym kierunku!! he he he Ale jeszcze długa droga z "organizacją" i ciągłym zmienianiem planu

qwerty2

  • Gość
Odp: Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2012-10-21, 01:11:25 »
cześć dziewczyny. Ja własnie kończę "fame" na ul. Toruńskiej. Osobiście jestem zadowolon. Jest to 2 studium kosmetyczne. Ucze sie dziennie-3razy w tygodniu. polecam

Hej :wink: Ja chcę iść na studium do Bydgoszczy. Czy dziewczyny które tam chodzą/ chodziły moga mi napisać cos więcej o tej szkole (o famie, albo na staszica ewentualnie). Chodzi o to na jakich kosmetykach się uczą, jak jest tam z sprzętem, czy szkoła zapewnia jakieś kursy, pomaga znaleźć praktyki? Napisałam do nich maila ale się nie doczekałam odpowiedzi :nono:

I jeszcze inne pytanie: Od którego semestru/ roku mozna szukać praktyk w salonie? Bardzo mi zależy  :razz:

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2013-05-01, 00:27:00 »
cześć dziewczyny. Ja własnie kończę "fame" na ul. Toruńskiej. Osobiście jestem zadowolon. Jest to 2 studium kosmetyczne. Ucze sie dziennie-3razy w tygodniu. polecam

Fama kierunek zlikwidowała.

Poleca jeszcze ktoś jakąś szkołę kosmetyczną w Bydgoszczy?  :wink: Chodziła któraś z Was może do SKK???
« Ostatnia zmiana: 2013-09-03, 14:54:32 wysłana przez Agnieszka1513 »

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Bydgoszcz - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-09-03, 15:09:57 »
Jesli nie o w/w, to moze słyszał ktoś o szkole fryzjerskiej na ul Nakielskiej , gdzie mozna zrobić technika usług kosmetycznych? (ZSnr1 im. Bartłomieja) Proszę o odpowiedzi  :redface: