Autor Wątek: Pomoc kwas hialuronowy usta  (Przeczytany 3086 razy)

Offline Kasiaxoxo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Pomoc kwas hialuronowy usta
« dnia: 2018-11-29, 22:38:29 »
Witam.
Czy możliwe jest zeby kwas zbrylił sie 3 miesiace po injekcji? Czy moze to wystapic gdy byly wczesniej podawane inne kwasy? Dwa ostatnie to Restylane i 6 mies. Po Revolax.
Załaczam zdjecie i prosze o opinie.

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Pomoc kwas hialuronowy usta
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-03-08, 08:01:55 »
Niestety ale takie sytuacje są możliwe. Jak najbardziej może się zbrylić i widze tutaj 3 mozliwe powody

Kiepska reakcja klientki
Złe podanie kwasu przez niedoświadczoną osobę
Jak również kiepska jakośc preparatu ( trzeba zawsze zwracać uwage na to aby podany preparat był ważny terminowo....)

Powiększanie ust to powazny zabieg oraz warto jest go oddac osobie która się na tym zna.
https://dbam-o-zdrowie.pl/poznaj-popularne-sposoby-na-to-aby-poprawic-wyglad-swoich-ust/
« Ostatnia zmiana: 2019-03-24, 16:59:42 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline juliette

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Pomoc kwas hialuronowy usta
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-04-05, 15:02:20 »
tak, niestety to możliwe. Ja co prawda powiększałam i nie było problemów, ale moja znajoma kosmetyczka mnie uczulała na taką możliwość.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Pomoc kwas hialuronowy usta
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-05-27, 13:34:36 »
Jest to możliwe powikłanie. Nie zdarza się często jednak trzeba mieć świadomość, ze coś takiego może się pojawić. Sama nie miałam ale czytałam, że wchodzi to w zakres powikłań.

Aby do tego nie doprowadzić polecam

wybrać dobrego i doświadczonego lekarza  a nie kosmetyczkę po kursie ( nie ma co sugerować się tutaj ceną bo u kosmetyczki mogą być wykorzystane kiepskiej jakości wypełnienia)
jak również przestrzegać dokładnie zaleceń po zabiegu

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Pomoc kwas hialuronowy usta
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-08-26, 07:38:11 »
Moim zdaniem tylko lekarz. Z reszta jest określone da jaka głębokość kosmetyczka/kosmetolog może ingerować w głąb skory i zabiegi typu wypełniacze i botox to przekraczają. Sama jestem kosmetyczka i na wypełniacze chodze wyłącznie do lekarza! Jak słyszę ze wykonuje je kosmetolog.. grzecznie dziękuje
Sama chodzę w Rzeszowie tutaj https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust
« Ostatnia zmiana: 2020-09-01, 09:42:25 wysłana przez eck »