Autor Wątek: Fale radiowe - czy taki zabieg na dłonie nie jest bez sensu?  (Przeczytany 2557 razy)

Offline anja221

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Cześć,

byłam dziś na falach radiowch na dłonie. Teraz czytam o zabiegu w necie i zaczynam miec wątpliwości, czy był to dobry wybór. 

Fale radiowe ujędraniają skórę, ale podobno rozbijaja też tłuszcz. Tłuszcz na grzbietach dłoni jest w moim odczuciu jak najbardziej pożądany, jest go tam mało, więc jeśli przy zabiegu zostanie on rozbity, to dłonie będa wyglądały starzej, a nie młodziej....Co o tym myślicie?

Zabieg miałam robiony głowicą z czterema wypustkami, czyli chyba multipolarną.

Najpierw chciałam zrobić karboksyterapię, ale kosmetolog powiedziała, że jestem za młoda, a karboksyterapia jest bolesna i u mnie podobny efekt dadzą fale radiowe.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

Ania


« Ostatnia zmiana: 2018-10-05, 20:47:24 wysłana przez anja221 »

Offline Marzenka_78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Fale radiowe - czy taki zabieg na dłonie nie jest bez sensu?
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-10-15, 14:21:18 »
Co do zasady działania to tak, fale mogą rozbijać tłuszcz. Tylko że głębokość, na jaką oddziałują fale, jest odpowiednio dostosowana tak, żeby właśnie tego tłuszczu nie rozbijała, a jedynie podrażniała włókna kolagenowe, co ma pobudzić je do regeneracji.
Jeśli robiłaś to w cenionej klinice, a zabieg był wykonywany przez lekarza - nie ma czego się bać.
Jeśli robiłaś to u kosmetyczki - może być już różnie.

Offline agnesia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Fale radiowe - czy taki zabieg na dłonie nie jest bez sensu?
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-11-14, 19:56:29 »
Moja mama wlasnie miala taki zabieg w : cenzura :  - fajne efekty. Po kilku zabiegach dlonie wygladaja calkiem inaczej, jakby nagle cofnal sie dla nich czas :)
« Ostatnia zmiana: 2018-11-15, 08:08:57 wysłana przez Tomek »