Autor Wątek: frezarki i frezy  (Przeczytany 248810 razy)

Gość

  • Gość
frezarki i frezy
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-02-01, 00:20:24 »
Witaj Lisso  :D
Co do parametrów dobrej frezarki do wszystkiego za rozsądną cenę(bo te specjalistyczne do pedicuru z Gerlaha czy promedu to ok.5tys.zł)to tak jak pisze Kodi, nie same obroty są ważne ale też moc silnika i tu powinno być min.30Watt,rączka która nie wibruje,płynna regulacja obrotów i chłodzenie w rączce.

Gość

  • Gość
Frezarka Baucha
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-04-14, 17:20:22 »
Zepsuła mi się totalnie frezarka( przyznam ze zakup wyjątkowo mi się nie udał). Chcę zakupić nową Ffrmy Baucha, czytałam dobre opinie na ich temat. A jak to jest w praktyce?. Proszę o opinie Panie, które pracują na maszynach tej firmy.Dziękuje i pozdrawiam :D

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Frezarka pilne!!!
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-04-18, 08:36:39 »
Cytat: "stokrotka"
Zepsuła mi się totalnie frezarka( przyznam ze zakup wyjątkowo mi się nie udał). Chcę zakupić nową Ffrmy Baucha, czytałam dobre opinie na ich temat. A jak to jest w praktyce?. Proszę o opinie Panie, które pracują na maszynach tej firmy.Dziękuje i pozdrawiam :D

Z tego co pamietam chyba o Bauschu byly juz opinie. Generalnie dobra, malo awaryjna frezarka, ale troche nieporeczna przy maniucure, chociaz to podobno kwestia przyzwyczajenia. Jedyny element, ktory lubi szwankowac to podlaczenie zasilania do  raczki, ktore sluzy rowniez zmianie obrotow lewo/prawo - jest to niefortunnie rozwiazane i lubi sie psuc.

Gość

  • Gość
frezarki i frezy
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-04-18, 10:12:20 »
"Jedyny element, ktory lubi szwankowac to podlaczenie zasilania do raczki, ktore sluzy rowniez zmianie obrotow lewo/prawo - jest to niefortunnie rozwiazane i lubi sie psuc"- podobne rozwiazani mialam przy starej frezarce, przy ostrożnym obsługiwaniu powinna dobrze sie sprawować.
Dzięki za opinie

Gość

  • Gość
Jaka frezarka do pedicure ??
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-06-19, 13:04:05 »
Czy możecie mi polecić dobrą w miarę mocną frezarkę do pedicure??
Dobrze by było żeby miała w prosty sposób wymieniane frezy - żeby nie trzeba było rozkręcać kluczykiem.

Bardzo wskazane linki z frezarkami  :D

Gość

  • Gość
frezarki i frezy
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-07-01, 20:13:34 »
dobre frezarki ma firma gerlach :)
ja pracowalam na Luna AT Micro - naprawde swietna w raczce wbudowany odsysacz wiec malo sie kurzy :) - frezarka na sucho :)

ilosc obrotow na minute: min. 6000 max 25000

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
frezarki i frezy
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-07-03, 08:38:45 »
Cytat: "angell"
dobre frezarki ma firma gerlach :)
ja pracowalam na Luna AT Micro

Ceny lekko kosmiczne ale rzeczywiscie komfort pracy duzy, przede wszystkim brak 'kurzawy' podczas szlifowania.

Gość

  • Gość
frezarki i frezy
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-07-05, 18:44:08 »
Dla mnie frezarka Gerlacha to kwestia marzeń. W tamtym tygodniu zamieniłam starą frezarke na Proment 2025- też dobra ale dużo tańsza.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
frezarki i frezy
« Odpowiedź #68 dnia: 2006-07-05, 19:09:19 »
Cytat: "stokrotka"
Dla mnie frezarka Gerlacha to kwestia marzeń. W tamtym tygodniu zamieniłam starą frezarke na Proment 2025- też dobra ale dużo tańsza.

Ogladalem i rzeczywiscie jest sporo tansza.
Zycze milego uzywania. Czy 2025 tez ma 'odkurzacz'?

Gość

  • Gość
frezarki i frezy
« Odpowiedź #69 dnia: 2006-07-05, 21:35:24 »
nie ma odkurzacza, na ten luksus chwilowo mnie nie stać. Pierwszą frezakre miałam podobnego typu co Bauch. Tego typu frezarki polecam dla stylistek paznokci, do pedicure to apsolutnie się nie nadaje.

Gość

  • Gość
frezarki i frezy
« Odpowiedź #70 dnia: 2006-07-05, 21:49:39 »
stokrotka, a gdzie można zakupić tą frezarkę, którą masz?

Gość

  • Gość
frezarki i frezy
« Odpowiedź #71 dnia: 2006-07-05, 22:03:51 »

Gość

  • Gość
frezarka
« Odpowiedź #72 dnia: 2006-07-06, 01:05:47 »
Wiem, że temat był wałkowany sto tysięcy razy, ale jednak zapytam. Zamierzam kupić frezarkę. Na początek rozważan tą z Activu lub najtańszy Promed. Będę jej używać do manicure i do pedicure.
Co radzicie :?:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
frezarki i frezy
« Odpowiedź #73 dnia: 2006-07-06, 08:06:25 »
Cytat: "stokrotka"
nie ma odkurzacza, na ten luksus chwilowo mnie nie stać. Pierwszą frezakre miałam podobnego typu co Bauch. Tego typu frezarki polecam dla stylistek paznokci, do pedicure to apsolutnie się nie nadaje.

My 2 czy 3 lata uzywalismy Bauscha do pedicure - sprawdzal sie bdb, jedyna rzecz, ktora maja fatalnie rozwiazane to przelacznik lewo/prawo (wyjmowany kabelek i zamiana biegunow, co powoduje, ze czesto kabelek wylatuje i sa problemy, po gwarancji kabelek zostal zamontowany na stale i dolozony dodatkowy przelacznik L/P). Niestety Bausch wg mnie jest dosc niewygodny do manicure - jest dosc duza i nieporeczna raczka, chociaz podobno jest to kwestia przyzwyczajenia.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: frezarka raz jeszcze
« Odpowiedź #74 dnia: 2006-07-06, 08:07:31 »
Cytat: "kasia06"
Będę jej używać do manicure i do pedicure.

Musisz zastanowic sie dobrze. Do pedicure frezarka powinna miec troche mocniejszy silnik.
O Bauschu napisalem w poprzednim watku:
Frezarki