Autor Wątek: Gelish czy Shellac?  (Przeczytany 2540 razy)

Offline Milka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Gelish czy Shellac?
« dnia: 2015-08-19, 12:03:53 »
Witajcie.

Pracowalysmy do tej pory na Mollonie ale kiepsko sie trzyma i szukamy czegos lepszego. Myslalam  rowniez o Gel Color, ale opinie sa rozne. Zastanawiamy sie nad Shellakiem albo Gelishem. Czy moglabym poprosic o cenne rady, jesli chodzi ,ktore bardziej polecacie? Zalezy mi, zeby manicure byl trwaly i latwy do sciagniecia za pomoca kompresu ( bez pilnika i frezarki). Dziekuje serdecznie za wszystkie rady. Pozdrawiam

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Gelish czy Shellac?
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-09-08, 19:20:54 »
Witajcie.

Pracowalysmy do tej pory na Mollonie ale kiepsko sie trzyma i szukamy czegos lepszego. Myslalam  rowniez o Gel Color, ale opinie sa rozne. Zastanawiamy sie nad Shellakiem albo Gelishem. Czy moglabym poprosic o cenne rady, jesli chodzi ,ktore bardziej polecacie? Zalezy mi, zeby manicure byl trwaly i latwy do sciagniecia za pomoca kompresu ( bez pilnika i frezarki). Dziekuje serdecznie za wszystkie rady. Pozdrawiam

my wyszlysmy już ze shellaca, teraz używamy Estetique - jest super;)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline kachna11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Gelish czy Shellac?
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-11-19, 19:45:15 »
Witam serdecznie. Do niedawna używałam tylko lakierów z   Gelish  ale ostatnio przekonałam się do shellac i powiem że są chyba lepsze od gelish no i tańsze. Shellac utrzymuje mi się dłużej na paznokciach niż gelish. A co ważniejsze lepiej się rozprowadzają. Z gelish maiłam taki problem że bardzo szybko mi się robiły pęcherzyki z którymi nie potrafiłam sobie poradzić. Nie jestem zawodową kosmetyczką ale jak dla mnie shellac jest lepszy nawet pod względem ściągania lakieru. Dlatego zastanów się zanim dokonasz wyboru.

Offline barbarra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Gelish czy Shellac?
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-01-14, 16:56:11 »
Witam serdecznie. Jeśli mam być szczera to lakierów z gelish nie próbowałam natomiast z Shellaca miałam dość sporą kolekcję do niedawna ponieważ ostatnio zakupuję tylko lakiery z firmy semilac. Są o wiele tańsze i uważam że lepiej się ściągają niż z shellaca. Mają większą gamę kolorów i nie gęstnieją tak szybko ponieważ te z shellaca po pół roku nie były fajne do nakłania natomiast z semilaca lakiery mam po rok czasu i nic się z nimi nie dzieje. Pomyśl nad zakupem lakierów właśnie z tej firmy pozdrawiam.

Offline eleradan

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Gelish czy Shellac?
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-01-25, 21:44:27 »
zdecydowanie moja zona poleca Gelish

Offline ferdek3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Gelish czy Shellac?
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-03-04, 10:54:07 »
Znajoma używała Shellac i była zadowolona więc polecam. Powodzenia.
Nie pozycjonujemy się!