Autor Wątek: Ktoś próbował life coachingu?  (Przeczytany 4471 razy)

krysta

  • Gość
Ktoś próbował life coachingu?
« dnia: 2015-01-08, 16:41:51 »
Zastanawiam się, czy jest tu jakaś osoba, która miała kiedyś do czynienia z takimi zajęciami, jak life coaching? Są to zajęcia prowadzone przez psychologa.
Ja jakiś czas temu zastanawiałam się właśnie nad swoim życiem i ostatecznie postanowiłam spróbować tej formy terapii. Powiem wam, że jak byłam taka bardzo niepewna przyszłości i raczej czekałam, aż coś się zdarzy, niż działałam,  tak później, właśnie dzięki tym spotkaniom zaczęłam brać życie w swoje ręce.
Jeśli więc któraś z was tez ma takie poczucie beznadziei i jest raczej bierna w życiu, to polecam.
« Ostatnia zmiana: 2016-02-15, 14:37:45 wysłana przez The Lady »

Offline ewela55

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-09-28, 12:50:32 »
tak, ja korzystałam i mnie pomogło, także polecam

Offline elbriann

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-02-14, 21:22:47 »
Mega polecam :D
Nie pozycjonujemy się!

Offline klaudia8

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-11-04, 13:22:09 »
Ale co dokladnie mega polecasz? Przeciez wiekszosc tych szkolen to jest zwykla sciema...

Offline tosianka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-12-12, 15:58:33 »
Mnie taki swego rodzaju coaching zmotywował na przykład do inwestowania, po prostu zaczęłam interesować się tematem i jakoś się wciągnęłam :) Zresztą jeśli ktoś byłby zainteresowany to wiecej informacji o inwestowaniu można znaleźć tutaj: https://inwestycje.centrumfinansowe.pl/ . A możliwości jest naprawdę bardzo dużo.

Offline klimonencja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-12-13, 11:16:21 »
Jak czytam takie motywacyjne teksty guru od coachingu to mnie jakoś skręca. Jakoś nie przemawia do mnie idea coachingu. Nie sądzę, że każdy może odnieść ogromny sukces jeśli tylko chce, nie wszyscy mamy do tego predyspozycje itd. Poza tym to przede wszystkim ogromny biznes żerujący na naiwnych ludziach.

Offline ewelinaaa92

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-02-08, 14:03:43 »
Ja tam uważam ze czasem jest nam potrzebna motywacja z zewnątrz. Jakieś rady, ktoś kto nas popcha do przodu. Wiadomo czasem jesteśmy rozpędzeni i nie jest nam to potrzebne, ale czasem są takie dni że nic nie możemy zrobić albo po prostu szukamy wymówek.
Nie pozycjonujemy się!

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #7 dnia: 2018-06-01, 08:50:26 »
Sama ostatnio sie na to zdecydowałam. Za duża namową mojej znajomej, która mi polecała. Powiedziała,ze o wiele łatwiej radzi sobie ze stresem i jest w stanie porządkować sobie różne sprawy w pracy. Doszłam do wniosku, że również i mi by się coś takiego przydało.Prowadze włąsny biznes i czasami potrafi być to naprawde wyczerpujące, szczególnie,że jest to praca z ludźmi....

Jesli chodzi o mnie to chodziłam do Strefy Myśli w Warszawie.  http://strefamysli.pl/coaching/
« Ostatnia zmiana: 2018-06-04, 08:56:22 wysłana przez your »

Offline malena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #8 dnia: 2018-06-08, 12:45:52 »
Wiecie, coaching może być bardzo niebezpieczny. Jeśli człowiek będzie tylko zapatrzony w siebie i sukces, który przecież "jest na wyciągnięcie ręki" to nawet nie zauważy co się w okół niego dzieje. Spójrzcie np. na takiego Jakóbika (czy jakoś tak). Koleś stracił kompletnie kontakt z rzeczywistością. A Taki M. Grzesiak zwyczajnie manipuluje informacjami tj. np. w filmiku o nauce języków. Wybrał sobie język hiszpański, który może mieć xx słów podobnych, które pozornie się rozumie, i to ma być jego uzasadnienie, że każdy może się nauczyć każdego języka. Paranoja! To manipulanci zwykli...

Offline Mino

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #9 dnia: 2019-01-16, 11:03:22 »
Coaching to zwykle lowienie frajerow.

Offline AmandaOK

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Pozdrawiam
Odp: Ktoś próbował life coachingu?
« Odpowiedź #10 dnia: 2019-03-12, 16:21:31 »
Mój znajomy jest life coachem i kiedyś w ramach współpracy, czy jak kto woli barteru, zaproponował mi sesje coachingowe. Nie wyszło z dwóch przyczyn, po pierwsze Twój kumpel nigdy nie będzie jednocześnie Twoim coachem, po drugie w trakcie rozmowy z nim zaczęłam się trochę rozklejać. Powiedział, że to nie leży w zakresie jego kompetencji i polecił mi kontakt z psychologiem. Po jakimś czasie, kiedy na tle nerwowym zaczęły mi się zaogniać problemy ze zdrowiem, skorzystałam z usług i poprawiło mi się samopoczucie i fizyczne i psychiczne. Jeśli chodzi o samą rolę life coacha to ciężko mi się odnieść. Ten znajomy być może jest dobry. Mi nie pomógł, chyba że za pomoc uznamy to, że polecił wizytę u psychologa.
« Ostatnia zmiana: 2019-03-22, 11:47:26 wysłana przez Tomek »
Dzień dobry, witam i pozdrawiam :)