Autor Wątek: odżywka Eveline cosmetics 8 w 1 ??  (Przeczytany 4927 razy)

Offline Aldonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
odżywka Eveline cosmetics 8 w 1 ??
« dnia: 2014-01-03, 18:40:32 »
Dziewczyny stosujecie tą odżywkę? Co o niej myślicie? Słyszałam że zawiera w sobie substancję która wielu osobom zaszkodziła? Jest tutaj ktoś taki?

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: odżywka Eveline cosmetics 8 w 1 ??
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-01-03, 21:19:03 »
Jak byłam w Polsce kupiłam, zastosowałam zgodnie z instrukcją i efekty były bardzo dobre. Jak znów będę to kupię co najmniej 2 buteleczki. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: odżywka Eveline cosmetics 8 w 1 ??
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-01-16, 14:00:18 »
Dziewczyny stosujecie tą odżywkę? Co o niej myślicie? Słyszałam że zawiera w sobie substancję która wielu osobom zaszkodziła? Jest tutaj ktoś taki?

mam ta odzywkę i jestem zadowolona. nie mozna jednak nakladac wiecej nie dwie warstwy dziennie bo ma 2 % formaldehydu i szczypie;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Instytut Urody BLISS

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: odżywka Eveline cosmetics 8 w 1 ??
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-07-24, 18:07:13 »
Witam.
     Doświadczenie z wyżej wymienioną odżywką Nasz Instytut Urody Bliss ma takie, iż 10 na 9 klientek które zastosowały ten produkt efekt był spektakularny i produkt godny polecenia( jako produkt drogeryjny). Natomiast 1 z 10 klientek  przez pierwsze 3 miesiące była bardzo zadowolona choć początki stosowania tej, że odżywki były bardzo bolesne po czym nagle w zaskakującym tempie jeden po drugim paznokciu zaczął odchodzić od łożyska od strony wolnego brzegu. Warto jednak tu wspomnieć, iż była to klientka która wcześniej przez długi okres nosiła utwardzone paznokcie co bardzo obciążyło naturalna płytkę. Dlatego nie każda odżywka polecana jest do stosowania zazraz po ściągnięciu utwardzanych paznokci czy też lakiero żeli i zaczynając stosować jaką kolwiek formę reanimacji już zniszczonych paznokci trzeba mieć to na uwadze.

Instytut Urody BLISS
« Ostatnia zmiana: 2014-07-24, 22:01:20 wysłana przez The Lady »