Autor Wątek: GABINET ZA GRANICĄ  (Przeczytany 1633 razy)

Offline kamila.dynarowicz

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
GABINET ZA GRANICĄ
« dnia: 2013-11-06, 13:30:37 »
 Witam Nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku, dlatego pisze tutaj.
Przymierzam sie do otwarcia swojeg gabinetu w UK. Czy ktoś może prowadzi gabinet w UK? i mógłby się podzielić doświadczeniami? W Pl prowadżę od 3 lat swój gabinet, nie powiem, żeby prosperował źle, bo ym skłamała. Prosperuję naprawdę dobrze. Tylko tyle, że muszę pracować od rana do wieczora, opłaty mam wysokie. Ja chcę wziąć urlop, to tutaj pojawia się kłopot. W związku z tym, że gabinet mam w małej miejscowości 10 tyś mieszkanców, nie mogę pozowlić sobie na zatrudnienie pracownika. Ponieważ, zazwyczaj kończy się tym, że pracownik albo zaczyna robić po domach albo otwiera na przeciwko ulicy konkurencje, Nie mówiąc już o kosztach utrzymania w PL pracownika. Myślimy z mężem o wyjeździę za granicę i spróbowania tam swoich sił. Wykonuje u siebie praktycznie wszystko: ultradzwieki, mezoterapię igłową, mikroigłową, bezigłową, IPL+RF, mikrodermabrazję, oczyszczanie manulane, przebijanie uszu, makijaż permanentny metodą kreskowo-piórkową, pedicure, manicure, hybrydy, rekonstrukcja płytki na żelu. Przed wyjazdem chciałabym jeszcze zrobić sobie szkolenie z Cosmelanu i Refleskoterapii, posiadam również szkolenia z zakresu medycyny estetycznej wypełnianiu zmarszczek kw.hialuronowym, ukończyłam oprócz szkoleń szkołę kosmetologii we Wrocławiu. W zawodzie jestem od ok. 5 lat. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w pracy w Anglii? jacy klienci tam bywają? czy Angielki dbają o siebie (chodzi mi o zabiegi na twarz i ciało). Ciężko jest tam wbic się w rynek? Moja praca to moja pasja,ale jestem zmęczona pracą w Polsce, za wszelkie rady, będę bardzo wdzięczna.
Modyfikuj wiadomość

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: GABINET ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-11-06, 13:39:52 »
Gohna ma gabinet w UK ale musisz poczekać aż się pojawi na forum, zazwyczaj raz w tygodniu zagląda. Dlatego wystarczy napisać raz.

Pozdrawiam
Lejdi  :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline kamila.dynarowicz

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: GABINET ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-11-06, 14:34:55 »
Dzięki  :wink: