Autor Wątek: Olej arganowy  (Przeczytany 3449 razy)

Offline patrycja92

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Olej arganowy
« dnia: 2013-11-03, 12:07:54 »
Witam,
jestem studentką III roku kosmetologii i w tym roku piszę pracę licencjacką. Tematem mojej pracy jest olej arganowy. Zwracam się do Was z trochę nietypowym pytaniem.
 Pilnie potrzebuję kilku artykułów z czasopism: Kosmetyka i kosmetologia nr 95, Cabines nr 24 oraz nr 32. Czy któraś z Was posiada któreś z tych czasopism? Albo wie, gdzie mogę otrzymać formę pdf tych konkretnych numerów? A może macie jakieś ciekawe artykuły o zabiegach z wykorzystaniem oleju arganowego, o hammamie lub o kosmetykach z tym olejem?
Będę baaardzo wdzięczna za pomoc :)
Pozdrawiam
Patrycja

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Olej arganowy
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-01-16, 14:09:42 »
Witam,
jestem studentką III roku kosmetologii i w tym roku piszę pracę licencjacką. Tematem mojej pracy jest olej arganowy. Zwracam się do Was z trochę nietypowym pytaniem.
 Pilnie potrzebuję kilku artykułów z czasopism: Kosmetyka i kosmetologia nr 95, Cabines nr 24 oraz nr 32. Czy któraś z Was posiada któreś z tych czasopism? Albo wie, gdzie mogę otrzymać formę pdf tych konkretnych numerów? A może macie jakieś ciekawe artykuły o zabiegach z wykorzystaniem oleju arganowego, o hammamie lub o kosmetykach z tym olejem?
Będę baaardzo wdzięczna za pomoc :)
Pozdrawiam
Patrycja
a moze poszukaj w bibliotece Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Bukowskiej? na pewno maja ten numer;)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Kamikarze24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Olej arganowy
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-02-11, 17:52:35 »
I co był w bibliotece.
Nie pozycjonujemy się

Offline orifla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Olej arganowy
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-02-12, 10:58:10 »
mi bardzo pomaga na włosy olejek arganowy, a z pozycjami do pracy nie powinno być problemu ;)

Offline olivia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Olej arganowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-03-14, 21:28:29 »
Olej arganowy to piękna historia i sekret piekna (szczegolnie)Marokanskich kobiet. Pod warunkiem ze jest oryginalny a nie z drogerii...Bo w nim jest tylko jakiś procent prawdziwego o.arganowego.Uwielbiam kozystac z hammamu i wielu " rytualow " pielegnacyjnych w nim wykonywanych. Nie wiem jaki zakres tematyczny ma Twoja Praca. Moj email joanna.32@windowslive.com Podaje Ci moj adres , bo nie jestem regularnie na tej stronie. Chętnie Ci pomogę jeśli to będzie na moje możliwości :-) Pozdrawiam