Autor Wątek: zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry  (Przeczytany 4752 razy)

Gość

  • Gość
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« dnia: 2005-07-28, 22:22:08 »
Hej dziewczyny!!!Tym razem chciałabym się dowiedzieć jakie znacie,robicie ciekawe zabiegi do różnego rodzaju skóry???Tzn.do skóry suchej,tłustej,trądzikowej,wrażliwej,z naczynkami,z zmarszczkami.Jeśli to możliwe napiszcie co pokolei wykonujecie i jakiej firmy kosmetyków używacie????Za odp.z góry dziękuję!!!

Gość

  • Gość
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-28, 22:26:50 »
ja osobiście lubię robić jako zabieg przeciwzmarszczkowy:Maske termoaktywną inaczej gipsową Dr.I.Eris.Jeśli jest ktoś zainteresowany mogę napisać schemat wykonania tej maski.Pozdrowienia

Gość

  • Gość
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-29, 21:07:06 »
1.Demakijaż
2.Peeling enzymatyczny
3.Wmasować ampułke
4.Nałożyc na twarz i szyję grubą warstwę kremu ProSystem z Erisa
5.Zabezpieczyć oczy
6.Nałożyć gaze
7.Rozrobioną maske termoaktywną z wodą min.nakładamy tam gdzie jest nałożony krem
8.Trzymamy do zastygnięcia
9.Zdejmujemy maske w całości
10.Tonizacja
11.Krem pielęgnacyjny

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-08-15, 22:53:58 »
zabieg normalizujacy dla skory tlustej z rozregulowana praca grucholow lojowych mary cohr                                                                                                                     1.demakijaz zelem                                                                                                                   2tonizacja    3.  peeling ziarnisty lub enzymatyczny  liliowy 4.masaz na olejku normalizujaco sciagajacym 5.nie zmywamy olejku i kladziemy maseczke z kaolinem  6.zmywamy po uplywie czasu i kladziemy serum i algi 7.lub zmywamy maseczke i kladziemy krem normalizujacy lub do skory dojrzalej normalizujaco przeciwzmarszczkowy :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-08-16, 21:12:50 »
np.mam cere tlusta w strefie T,ale generalnie mega sucha.Poza tym duza tendencja do wypryskow i bardzo wrazliwa..jakis pomysl?
a co po opalaniu?cera powakacyjna:)

Gość

  • Gość
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-08-16, 21:24:24 »
jesli mozna to ja bym prosiła o przykladowy zabieg do cery naczynkowej??? :roll:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-08-17, 20:16:34 »
goya hmmm :? wiec tlustej cerze na pewno nie zaszkodzi nawilzanie ja proponuje zabiegi dr.rimpler jest w zabiegu maska lecznicza ale nie wysycha do skory ze stanami zapalnymi i ja proponuje klasc na noc na stany zaplane w ciagu dnia samrowc sie pasta antyseptyczna jest koloru podkladu wiec fajnie leczy a jej nie widac natomiast krem dla ciebie moge zaproponowac tzw krem bez tluszczu super nawilzajacy sluzy nawet jako maska jest to triple aqua booster lub zel do skory problematycznej ze st.zapl. ale nawilzajacy no i oczywiscie tonik i zel lub mleczko do mycia jezeli jest baaaardzo wrazliwa skora (choc rimpler jest ok)to spruboj oceanika wersji profesjonalnej w gabinecie zaproponowalabym ci dodatkowo serum na st.zapalne i algi :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
zabiegi kosmetyczne do różnego rodzaju skóry
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-17, 20:21:13 »
ania 22 di cery naczynkowej moze byc zabieg z wit c leimu ktory podalam w poprzednim poscie albo zabieg norela z arnika (ja nie posiadam) .W moim gabineciku jest zabieg dr.rimplera wybralam go ze wzgledu na skutecznosc poniewaz ma super serum ktore wprowadzam jonoforeza maska wzmacnijaca naczynka i algi rozowe (pomijam juz opisywanie demakijzu, tonizacji ,pellingu itd) masaz wykonuje na emulsji do masazu z alantoina lub kremem z wit c +serum ,na koniec koniecznie krem na naczynka.dr.eris rowniez ma zabieg z wit k.
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....