Autor Wątek: paznokcie-zdobienie metodą komputerową  (Przeczytany 5107 razy)

Gość

  • Gość
paznokcie-zdobienie metodą komputerową
« dnia: 2005-07-21, 23:09:35 »
witam wszystkich - mam pytanko-dowiedziałam się ,że można zdobić paznokcie metodą komputerową...czy ktoś widzial  jak to wygląda?czy jest to naturalne?chodzi mi czy nie wygląda to sztucznie?zgóry dziękuję jak ktoś się zainteresuje moim pytankiem.... :D

kasiek

  • Gość
paznokcie-zdobienie metodą komputerową
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-23, 20:35:39 »
zdobienie metoda komputerowa polega na "napryśnieciu" specjalnej farbli i utworzenie wzorka przez komputer. Kleintka wybiera sobie wzorek, np Ostatnią wieczerze a kompueter robi swoje. J amiałam kiedyś takie zdobienie robione i utzrymałao mi się cosik ok 3 dni, a czy naturalnie wyglaða, to zależy,  bo czerwony lakier tez nie wyglada naturalnie

Gość

  • Gość
dzięki
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-26, 00:21:38 »
Kasiek- dzięki  za odpowiedż-to ciekawe bo w swojej reklamie firma sprzedająca takie urządzenie  podaje,że zdobienie trzyma się " przez około 15 - 20, a czasami nawet do 30 dni"  :lol:  dobre co? a na trzy dni to szkoda zachodu....

kasiek

  • Gość
paznokcie-zdobienie metodą komputerową
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-26, 08:24:44 »
mi sie nie trzymały tyle, a  mojej pisiapsiułce, jeszcze tego samego dnia odeszły, więc ........... moze cosik zle zrobiła Pani obsługująca maszynę, ale kto wie

Gość

  • Gość
paznokcie-zdobienie metodą komputerową
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-26, 10:18:18 »
mam w swoim studio komputer do malowania paznokci...wzorek może odejsc wtedy kiedy  nie damy specjalnego olejku , i specjalnego nawierzchniowego utrwalacza, jesli zastosuje sie olejek i utrwalacz wzorek trzyma sie na tipsach 20-30 dni, na naturalnych od 6-15 dni. moje klientki sa bardzo zadowolone bo moga sposrud 6000 wzorków, miec piekne malowane wzorki w ciagu 7 minut, mam stałe grono pan i sa  zachwycone tym cudem techniki

Gość

  • Gość
paznokcie-zdobienie metodą komputerową
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-27, 11:23:46 »
A ile takie szaleństwo pazurkowe u Ciebie kosztuje??