Autor Wątek: Make up Inglot  (Przeczytany 17350 razy)

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« dnia: 2005-07-19, 14:19:02 »
Hej!Zastanawiam sie nad tym czy kosmetyki Inglota sa trwale ... konkretnie mysle o cieniach do powiek ... i czy oplaca mi sie kupic zestaw 16 cieni tej firmy (kolory dobiera sie samemu) ... dodam ze jestem amatorkom a chcialabym pocwiczyc zabawe z cieniami ... moze polecicie mi cos innego z duza gama kolorow i w miare nie drogiego :?:  

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-19, 17:49:51 »
Ja tez skomponowalam sobie taka  16-stke.Jestem zadowolona,tym bardziej,ze wybralam duzo letnich,wesolych kolorow.Inne firmy niestety nie dysponuja taka gama kolorow.Jesli chodi o trwalosc,to wszystko zalazy od skory i przygotowania jej do makijazu.

Gość

  • Gość
pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-19, 19:09:28 »
Cześć też interesuję się właśnie makijażem i powiedzcie mi gdzie można najtaniej kupić takie zestawy? czy są drogie?

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-19, 21:01:13 »
Ja kupiłam sobie paletę Inglot Spring - 40 kolorów, jestem bardzo zadowolona.
Wystarczy, że pod makijaż zastosuję bazę i wszystko trzyma się naprawdę długo.

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-20, 10:34:33 »
Ming_shu a moge sie zapytac ile taka paleta kosztuje  :?:  I czy kolory dobiera sie samemu czy sa to gotowe zestawy :?:

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Make up Inglot
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-20, 12:00:29 »
Na specjalizacji w szkole uzywalysmy wlasnie kosmetykow Inglota, sa naprawde dobre. Niedrogie, rozprowadzaja sie bardzo latwo, zdecydowanie polecam.

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-20, 12:38:03 »
Zajmuje sie wizazem prawie na codzien. Pracowalam na paletach Inglota na szesnastkach. Sa naprawde trwale i niedrogie. Dodatkowo mozna przedluzyc trwalosc cieni stosujac baze pod cienie tak jak napisala Kasia_Krzysztoszek. kolory w palecie mozna dowolnie komponowac. Cena takiej palety jest nizsza im wiecej kolorow kupimy. No i oczywiscie wychodzi taniej niz jak bysmy kupily kazdy cien oddzielnie. Nie pamietam dokladnie ale w Łodzi taka paleta szesnastka kosztowala ok 50 zl. Ale nie jestem pewna. W Łodzi mozna kupic Inglota w hipermarketach Geant (stoiska pomiedzy butikami) i ostatnio zauwazylam ze w Galerii Łódzkiej otworzyli caly butik Inglota na poziomie -1. Pozdrawiam :D

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-20, 15:28:43 »
Ja mam ten luksus ze we Włocławku otworzyli sklep Inglota ... jest to pierwszy taki sklep z tak duzym asortymentem ... jest na czym oko zawiesic tyle odcieni cieni do powiek,lakierow itd. ... dlatego utworzylam tego posta ... ciesze sie ze jestescie na TAK co do tej firmy ... mam zamiar sprezentowac sobie 16-tke

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-20, 19:47:13 »
w Poznaniu w Plazie takze  :D  :D  :D

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-21, 13:55:47 »
Polecam Inglota!! W szkole mamy i bardzo dobrze się na nich pracuje. Nie są drogie i ładnie się prezentuja:)

Gość

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-07-21, 15:55:23 »
Inglot jest jak najbardziej ok!!!!!!!!!!!!!! 8)

olgacytrynka

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-07-24, 21:57:36 »
cienie sa bardzo fajne i trwale ja jestem zadowolona :)

Implicite

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-07-25, 17:53:28 »
sama używam cieni Inglota i są dobrę, zwłaszcza jak zastosuje się bazę :)
opokawonia są fajnę - można je połączyć

ile dziewczyny kosztuję skompletowanie palety 16 lub np tak jak wspominałyście 40 szt.? u mnie w mieście nie ma takiej możliwości :(, ale niedługo jadę do Wrocławia więc tam bym poszukała. wie może ktoś z was gdzie we Wrocku można nabyć taką paletę? :)

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-07-30, 19:27:27 »
Ja kupiłam paletę Inglota ( 40 cieni) za 120,- ,  bezpośrednio od producenta.

Gość

  • Gość
podkład inglota
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-06-26, 11:48:30 »
czy któraś z was próbowała może bazy do makijażu i podkładu inglota? Zazwyczaj kupuję dużo droższe kosmetyki do twarzy (mając nadzieję, że będą lepsze :) ), ale mam bardzo dużo lakierów z tej firmy (i jestem zdecydowanie zadowolona) i cieni, więc zastanawiałam się jakiej jakości są właśnie podkłady i ta baza?