Autor Wątek: Kursy szkolenia Kielce  (Przeczytany 6920 razy)

Offline Ania_20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Kursy szkolenia Kielce
« dnia: 2012-11-16, 22:25:23 »
Witam, jestem poczatkujaca kosmetyczka i poszukuje dobrych kursow/szkolen w Kielcach. Czy Ktoras z was moglaby mi cos polecic? Z gory dziekuje za pomoc.

Offline ankaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Kursy szkolenia Kielce
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-11-16, 23:53:19 »
kiedyś przechodziłam to samo:(

zrobiłam kurs ale prawie nic mnie nie nauczono,sama musiałam sie doszkolić czytając fora a tam poznałam instruktorki super dziewczyny,nie to co u nas:(

wybierz renomowana firmę  lub instruktora tej firmy ,ucz się od  najlepszych, warto!! przekonałam się o tym po czasie..

niestety u nas nie ma takiej!

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: Kursy szkolenia Kielce
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-11-18, 14:21:41 »
Faktycznie w naszym "grajdole" o dobrych szkoleniach mozesz zapomnieć, polecam regulare jeżdzenie na targi kosmetyczne gdzie zawsze sa organizowane sympozja i spedzac na nich pelne 2 dni. Ja tak robie od wieeelu lat i uwazam że najwięcere sie dowiedziałam.  Po za tym dobra literatura, glowie ksiazki dla lekarzy medycyny ectetycznej.

Offline ankaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Kursy szkolenia Kielce
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-12-30, 23:09:56 »
 Po za tym dobra literatura, glowie ksiazki dla lekarzy medycyny ectetycznej.

o czym ty piszesz kobieto?


ćwiczenia i warsztaty doszkalające  to droga do sukcesu

Offline annaduzyptak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kursy szkolenia Kielce
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-06-23, 12:51:10 »
Ja była na  kosmetologia studia ja pochodzić z Ukraina ale tutaj mnie wszystkiego nauczyć.
żaluzje poznań i możesz kupić u nas
rolety poznań

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: Kursy szkolenia Kielce
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-06-24, 13:08:52 »
ankaaa pisze o własnych doświadczeniach, a na targach kosmetycznych odbywaja się szkolenia i warsztaty. Więc daruj sobie. Ja uważam że nie czytanie takich książek to duzy błąd, jest tam fenomenalnie opisane np działanie poszczególnych kwasów na ŻADNYM SZKOLENIU nikt ci takiej wiedzy nie przekaże bo jej po prostu nie posiadają. Nie raz się o coś pytałam dogłębnie to zawsze uzyskiwała odpowiedż że do mnie zadzonia że odpiszą mi emailem na zadane pytanie itd. Więc szkolenia szkoleniami na którym nauczysz się co nakądać w jakiej kolenośći ale nikt nie wyjaśni ci co dokładnie się dzieje ze skórą, mówie o bardzo dokładnym. Może ja jestem upierdliwa i nie wystarczy mi kupić maszynę, zrobić kurs, przeczytać o wskazaniach i przeciwskazaniach i heja. Może dlatego że oprócz kosmetyczki jestem również fizjoterapeutą. I muszę wiedzieć jeśli coś jest przeciwskazaniem to dlaczego jest, dokładnie jakie procesy zachodzą w skórze po koleji itd.
Ale każdy się doszkala jak chce.