Autor Wątek: '' Mam zimne dłonie ''  (Przeczytany 2071 razy)

Offline olivia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
'' Mam zimne dłonie ''
« dnia: 2012-10-11, 15:40:30 »
 Mam wielki problem zimnych dłoni  :frown:  Przed większością zabiegów muszę je ''rozgrzewać'' najczęściej
pod kranem z ciepłą wodą, ale to nie rozwiązuje problemu, bo one szybko powracają do ''swojej'' chłodnej temperatury  :roll:  Może ktoś z Was ma lub miał podobny problem i może znacie jakieś rozwiązanie? Dziękuję za każdą Waszą uwagę :wink:

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: '' Mam zimne dłonie ''
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-10-11, 19:55:02 »
Wydaje mi sie, że dobrym początkiem do rozwiązania problemu będzie wizyta w gabinecie lekarskim. Zimne dłonie moga sugerować problemy z krążeniem ale też inne schorzenia.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline iwonne0

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: '' Mam zimne dłonie ''
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-10-14, 17:46:14 »
Mam ten sam problem od kiedy pamiętam, to wyniku ze słabego krążenia krwi
kredyt-rodzina-na-swoim.com - wszystko o programie mdm

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: '' Mam zimne dłonie ''
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-10-15, 19:02:38 »
Też mam ten problem i też grzeje dłonie pod ciepłą wodą.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: '' Mam zimne dłonie ''
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-11-04, 19:56:34 »
Warto sobie zrobić badania z profilu tarczycowego, niestety bardzo często zaburzenia pracy tarczycy powodują marznięcie :?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

mariolcia_1

  • Gość
Odp: '' Mam zimne dłonie ''
« Odpowiedź #5 dnia: 2012-11-05, 07:38:03 »
to  nie musi być krążenie a tarczyca, wiem z własnego doświadczenia.
zróbcie tsh, bez skierowania koszt ok 15 zł :cool:

a warto bo oprócz zimnych rąk i stop potrafi nieźle namieszać

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: '' Mam zimne dłonie ''
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-01-15, 17:32:34 »
Mam wielki problem zimnych dłoni  :frown:  Przed większością zabiegów muszę je ''rozgrzewać'' najczęściej
pod kranem z ciepłą wodą, ale to nie rozwiązuje problemu, bo one szybko powracają do ''swojej'' chłodnej temperatury  :roll:  Może ktoś z Was ma lub miał podobny problem i może znacie jakieś rozwiązanie? Dziękuję za każdą Waszą uwagę :wink:

ja stawiam na niedoczynnosc tarczycy. jesli jest ci czesto zimno, masz zimne dlonie, czujesz sie ospala i masz problemy z koncentracją, byc moze z utrzymaniem prawidlowej wagi  - koniecznie zrob badanie hormonu TSH

mam ten sam problem niestety ;p zimą pomagaja mi saszetki rozgrzewajace z allegro ( okolo 5 zl za parę) ;p
grzeja przez 7 h ( szczegolnie przydatne na wypadach na narty;))
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe