Autor Wątek: Help! Powiększanie biustu.  (Przeczytany 10303 razy)

Offline talima

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #15 dnia: 2018-01-16, 12:55:59 »
Z tego co wiem to kosmetykami można faktycznie ujędrnić piersi, ale nie mozna ich powiekszyć.Kosmetyki nie są w stanie powiększyć tkanki tłuszczowej,z której właśnie składają się piersi.

Jesli chcecie rzeczywiście powiekszyć swój biust to polecam poczytać sobie o powiekszeniu za pomocą operacji. Taka operacja ma swoje powikłania, ale za jej pomocą można rzeczywiście skutecznie powiekszyć biust nie o jeden ale nawet o kilka rozmiarów.
http://www.panoramastylu.pl/na-czym-polega-zabieg-powiekszenia-piersi.html
« Ostatnia zmiana: 2018-02-04, 10:41:39 wysłana przez talima »

Offline Karotka03

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #16 dnia: 2018-06-19, 11:42:14 »
Piersi składają się z tłuszczowej i gruczołowej i u każdej kobiety jest przewaga innej dlatego niektóre jak chudną to z piersi w pierwszej kolejności
Zobacz jak pozbyć się trądziku za pomocą leku Roaccutane tutaj: http://sposoby-na-tlusta-cere.org.pl/lek-roaccutane-tradzik/

Offline jokasklep.pl

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Nie pozycjonujemy się!
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #17 dnia: 2018-12-22, 22:38:49 »
Najlepszym produktem do powiększania biustu jest nasz bestseller Tołpa Bust.
Klientki także polecają serię z Bielendy Sexy Look :lol:
Nie pozycjonujemy się!

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #18 dnia: 2019-07-12, 09:37:52 »
Dziewczyny a jak przedstawia się tematyka powiększania piersi za pomocą tabletek? Mianowicie zastanawiam się nad zabiegiem powiększania piersi ale tabletkami. I czy coś takiego może dzialać? Czy może nie ma sie co tutaj nastawiać na skuteczne powiększenie tego rodzaju?

Na jakiej zasadzie działają tabletki na powiększenie biustu i jakie brałyście?
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline Filippa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #19 dnia: 2019-07-12, 14:10:23 »
Sama brałam kiedyś tabletki anty i faktycznie widziałam niewielkie powiększenie masy ciała oraz powiększenie biustu, ale nie powiększenie samego biustu. Potem jak przestałam brać wszystko wróciło do normy Ogólnie do tabletek takich podchodziłam z wielkim oporem, jednak po kilku latach zastanawiania się czy wypróbować czy nie i po przetestowaniu wszystkich innych ponoć skutecznych sposobów na powiększenie biustu postanowiłam spróbować.  I o dziwo widziałam różnicę  bo biust jest o wiele bardziej jędrny, powiększony. Dodam, ze brałam tak jak nakazali bo postanowiłam już przyjmować tak jak powinnam skoro się na taką terapię zdecydowałam. Dodam, że brałam Perfect bust.

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #20 dnia: 2019-07-15, 10:34:44 »
Jak długo brałaś tabletki? I czy ogólnie wczytałaś się w ich sklad? czy nie mają przeciwwskazań?
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline Filippa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #21 dnia: 2019-07-16, 09:12:58 »
Nie maja,  bo są to ziołowe tabletki ale rzecz jasna nie powinno się ich przyjmować w okresie ciązy czy na przykład przy karmieniu .Ale żadnych innych przeciwwskazań perfect bust raczej nie ma. Po prostu mają w sobie składniki, które optycznie mogą spowodować delikatne powiększenie piersi. Brałam 3 miesiace, jestem ogólnie zadowoona, ze spróbowałam.

Offline fruzio

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #22 dnia: 2019-07-17, 10:30:54 »
Cytuj
składniki, które optycznie mogą spowodować delikatne powiększenie piersi

Lupę? Tabletki anty nie powiększają biustu, powiększają ilość odkładanej tkanki tłuszczowej w całym ciele, poza innymi skutkami ubocznymi. Jedyna metoda powiększenia to obecnie operacja, reszta to marketing.