Autor Wątek: makijaz permanentny a sztuczne rzesy  (Przeczytany 6376 razy)

Offline ulag

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
makijaz permanentny a sztuczne rzesy
« dnia: 2011-11-15, 09:57:09 »
witam od niedawna zajmuje się makijażem permanentnym i właśnie mam klientkę na  kreskę na powiece ale pani ma już zrobione rzęsy metodą jeden do jednego czy musi je ściągnąć  przed zabiegiem czy raczej nie będą przeszkadzać z góry dziekuje za pomoc

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: makijaz permanentny a sztuczne rzesy
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-01-16, 14:11:18 »
witam od niedawna zajmuje się makijażem permanentnym i właśnie mam klientkę na  kreskę na powiece ale pani ma już zrobione rzęsy metodą jeden do jednego czy musi je ściągnąć  przed zabiegiem czy raczej nie będą przeszkadzać z góry dziekuje za pomoc

ja zawsze sciagam rzeski;p przy mojej technice mikropigmentacji nie wyobrazam sobie robic kreski gornej z zalozonymi rzęskami:P
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Ditta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: makijaz permanentny a sztuczne rzesy
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-07-30, 12:47:34 »
Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i zrobił mi go pan Krzysztof w gabinecie  : cenzura : . Efekt jest o wiele lepszy niż mogłabym przypuszczać, brwi wyglądają bardzo naturalnie, są ciemniejsze i zagęszczone.
« Ostatnia zmiana: 2017-08-01, 09:45:45 wysłana przez Tomek »