Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: Rumianek na tradzik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kleoo dnia 2019-02-23, 14:31:22 »
Niegdyś gdy miałam problem z trądzikiem mój dermatolog polecił mi właśnie okłady z rumianku.
92
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: Najtańsze najlepsze sklepy internetowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kleoo dnia 2019-02-23, 14:30:09 »
Widzę, że najczęściej robicie zakupy w sklepach z ubraniami, ja jednak uwielbiam kupować przeróżne gadgety. Powerbanki, słuchawki i przeróżne etui na telefon, mam ich od groma  : dance : ostatnio znalazłam nowy sklep internetowy, na którym zamówiłam sobie kilka nowych etui https://funnycase.pl/produkty/3-samsung/585-galaxy-a5-2017 polecam każdej z Was :)
93
Zabiegi Gabinetowe / Odp: Jaki zabieg na zrewitalizowanie skóry w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sweety dnia 2019-02-22, 17:55:44 »
Mezoterapie albo sprobuj sobie jak corka masaze mechaniczne w klinice dermed. Byla na 3 albo 4 - podwozilam ja kilka razy. Wracala po macierzynskim wreszcie do pracy wiec potrzebowala totalnej metamorfozy. A taki masaz nie jest ani jakos szczegolnie inwazyjny ani bolesne, a nawet calkiem przyjemny jak opowiadala
94
Makijaż permanentny / Odp: Makijaz trwaly a permanentny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sweety dnia 2019-02-22, 17:52:58 »
To podstawa bo pozniej naprawde mozna sobie tylko narobic szkod bez sensu... Najlepiej moim zdaniem poszukac wsrod znajomych, popytac i poczytac opinie w necie. A wlasnie przez opinie googlowe trafilam do kliniki dermed naszej krakowskiej. Sama nigdy niekorzystalam z zadnych zabiegow wiec moja wiedza jest zerowa w temacie. A jednak trzeba wiedziec do kogo uderzac
95
Stylizacja paznokci / Stylizacja paznokci Gliwice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2019-02-22, 13:25:42 »
Szukam gabinetu stylizacji paznokci dla koleżanki. Do kogo w Gliwicach warto jest się zapisać na profesjonalny manicure?
96
Centrum powitań / Odp: Dzień dobry!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez waleczka dnia 2019-02-22, 12:45:02 »
hejka :)
97
Nasz gabinet / Odp: nasze gabinety-galeria
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2019-02-22, 11:37:10 »
Wow zmiana niesamowita. Ta cegła naprawdę świetnie tutaj pasuje. Sama zastanawiałam się czy w swoim gabinecie nie położyć cegły. Jednak zrezygnowałam. Jakbym miała możliwosć odkrycia starej naturalnej cegły w kamienicy to na pewno bym to zrobiła. Ale położenie kiczowatej standardowej cegły nie jest moim zdaniem zbyt atrakcyjne....

Zastanawiałam się ostatnio również nad biurkiem do pracy. Robię paznokcie. Na afinie raczej nie bedzie mnie stać ale co sądzicie o tym ?
https://meblearkadius.pl/sklep/biurko-silvia-p/

Jak coś takiego może się sprawdzić?
98
Makijaż / Odp: BAZA POD CIENIE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sarosinka_029 dnia 2019-02-22, 11:03:23 »
Tania, dobra, znana chyba wszystkim baza z bell :D
99
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: mój czas wony_jak go dobrze spożytkować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sarosinka_029 dnia 2019-02-22, 11:02:14 »
Chciałabym usiąść w końcu na pośladkach i poczytać książki, oglądać filmy itd., A tak to wstać, praca, dom, ćwiczonka, myć się i spać i od nowa kółko :D
100
Inne sprawy - amatorzy / Odp: Jedwab
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sarosinka_029 dnia 2019-02-22, 10:59:50 »
Jedwab używałam kiedyś tylko na włosy, ale na rzęsy i brwi.. Jak można to czemu nie tylko sprawdz skład żeby to nie była chemiczna bomba, a nakładasz to w okolice oka ;/
Strony: 1 ... 8 9 [10]