Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Początkujący / Odp: Krem ze śluzu ślimaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krewetka dnia 2018-05-05, 17:55:38 »
A krem ze Skin79? Cały zestaw kosztuje z 6 stów, ciekawe czy to w ogóle warte swojej ceny :o. Ale kurde kusi mnie chociaż miniaturowy zestaw...
92
Nasz gabinet / Odp: Nowy salon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aguutka dnia 2018-05-04, 11:08:02 »
Co do samego gabinetu to podpowiecie mi może, bo czytam teraz na stronie http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy o infuzji tlenowej podobno jest to zabieg na ktory klientki sa bardzo chetne i sporo chwali, bo dobrze odlmadza skore myslicie ze warto do swojego gabinetu kupic dermaoxy i wprowadzic cos takiego jak infuzja tlenowa do oferty?
93
Nasz gabinet / Odp: Początki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aguutka dnia 2018-05-04, 11:04:17 »
Początki są najtrudniejsze i to prawda ja chcę się Was poradzić, bo czytam teraz na stronie http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy o infuzji tlenowej czyli konkretniej o zabiegu który polega na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry i się zastanawiam czy taki sprzęt jak dermaoxy warto kupić do swojego gabinetu? Może ktoś ma i napisałby mi czy dużo klientek jest chętnych na taki zabieg?
94
Makijaż / Dobre pędzle, nie za kokosy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lilianna4 dnia 2018-05-02, 11:48:20 »
Hejoo  : dance :
Szukam dobrego zestawu pędzli, który jedna nie będzie kosztował 200 złoty. Nie zależy mi na niewiadomo jakiej liczbie pędzli, bardziej na podstawowej bazie tzn. do konturowania, rozświetlenia, do blendowania cieni, płaski do ich nakładania, skośny do brwi/ust itd. Czy lepiej jest oddzielnie skompletować, czy znajdę jakieś nie za drogie? d:
95
Stylizacja paznokci / Odp: Paznokcie - jaki kształt?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez magiaa1 dnia 2018-05-01, 13:31:45 »
generalnie jakie chcesz ;) też możesz się sugerować tym jaki kształt i długość najbardziej pasuje do Twoich dłoni
96
Kosmetyka - amatorzy / Odp: poparzenie na solarium
« Ostatnia wiadomość wysłana przez paradise dnia 2018-04-27, 11:21:00 »
Już się zaczęło...
97
Praca, staż, praktyki / Praca dla kosmetologa/kosmetyczki Poznań
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MILLESTETIC dnia 2018-04-27, 10:41:57 »
Zatrudnię kosmetologa/kosmetyczkę/stylistkę paznokci do nowo powstającego gabinetu medycyny estetycznej i kosmetologii MILLESTETIC na Ratajach w Poznaniu.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało
- stylizacja paznokci, manicure, pedicure, henna
- dbałość o wizerunek firmy oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- odpowiedzialność za powierzone zadania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie zawodowe
- samodzielność w wykonywaniu zabiegów
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- dobra organizacja pracy
- umiejętności sprzedażowe

Oferujemy:
• pracę w miłej atmosferze
• stabilne warunki współpracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie, w systemie podstawa + prowizja

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: gabinet.millestetic@gmail.com i dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz. U.2016 r. poz. 922)

98
Pielęgnacja twarzy :Ranking: / Odp: Marka THALGO co sądzicie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomek dnia 2018-04-26, 15:18:51 »
Nie znam takiej marki, nigdy i nigdzie o niej nie slyszalam...
Nie żartuj ;)
99
Praca, staż, praktyki / Praca w charakterze konsultantki kosmetyków leczniczych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eko Eve dnia 2018-04-25, 08:04:25 »
Jesteś kosmetologiem i chcesz sobie dorobić? Firma organic life poszukuje dokładnie takich osób do promowania swoich wysokiej jakości kosmetyków leczniczych, nie zawierających w swym składzie chemicznych dodatków, doskonałych dla osób z alergiami lub problemami skórnymi. Sprzedajesz kosmetyki i zyskujesz prowizję. Czysty zysk bez konieczności dodatkowego rozliczania się, bez narzuconych zasad sprzedaży. Pracujesz sam dla siebie, my wspomagamy, oferujemy wiele ciekawych szkoleń online oraz doradztwo w sferze kosmetyków. Napisz do nas: organiclifedermokosmetyki@gmail.com
100
Kosmetyka - amatorzy / Odp: Sucha twarz u faceta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez evelinkaa dnia 2018-04-24, 14:28:46 »
tak jak wspominałam ja mam u siebie w gabinecie sprzecik ktory sie nazywa Aqua Sure i nie dosc, ze dzieki temu mozna swietnie skore twarzy oczyscic to i z suchoscia skory nie ma pozniej problemu poszukaj sobie gabinetu w ktorym cos takiego jest dostepne na pewno nie bedziesz zalowac
Strony: 1 ... 8 9 [10]