Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: mój czas wony_jak go dobrze spożytkować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kasiasecret dnia 2019-02-12, 17:20:26 »
Ja uwielbiam czytać książki w wolnym czasie :)

Ja również)
22
Poszukiwane / Odp: Icoone efekty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2019-02-12, 12:58:35 »
Interesuja mnie tutaj efekty zastosowania zabiegu z wykorzystaniem laseru Icoone. Może ktoś miał taki zabieg?Jak rezultaty?

Jest to nowa metoda usuwania cellulitu, jednak zdobywa sobie wielu fanów ponieważ daje bardzo dobre efektu w usuwaniu
cellulitu,
miejscowej tkanki tłuszczowej,
obrzęków limfatycznych,
sztywności mięśni,
objawów starzenia się skóry.

W wielu sytuacjach ćwiczenia okazują się niewystarczające aby pozbyć się problemu skórki pomarańczowej i właśnie w takich sytuacjach warto jest zastanowić się wlaśnie nad tym zabiegiem.
23
Pielęgnacja dłoni i stóp :Ranking: / Odp: Botoks na twarz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2019-02-12, 12:52:11 »
Co sądzicie o botoksie?W jakim wieku najwcześniej można się wybrać na zabieg?

Wtedy kiedy jest taka potrzeba. Botoks wygładza zmarszczki, ale nie usuwa ich trwale. Najczęściej kobiety decydują się na zabieg, aby usunąć powstałe zmarszczki mimiczne, którymi są: kurze łapki, zmarszczki na czole, zmarszczki „palacza”, a także lwia zmarszczka.

Niekiedy wymaga tego twarz kobiety w wieku 20 lat/
Niekiedy botoksu nie potrzebuje nawet 40 latka....

Najlepiej będzie po prostu skonsultować się z lekarzem i niech lekarz medycyny estetycznej stwierdzi kiedy będzie czas.
24
Poszukiwane / Icoone efekty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2019-02-12, 10:50:49 »
Interesuja mnie tutaj efekty zastosowania zabiegu z wykorzystaniem laseru Icoone. Może ktoś miał taki zabieg?Jak rezultaty?
25
Poszukiwane / Odp: Gabinet masażu w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2019-02-12, 10:50:05 »
Cześć. Mogę Ci polecić Fizjoter.
Przez siedząca pracę kosmetyczki, kręgosłup mam wykończony. W centrum rehabilitacji praktycznie postawili mnie do pionu. Cykliczne masaże pozwalają mi teraz pracować prawie bez bólu. Zmieniłam również oczywiście fotel na jakim siedziałam i staram się pracować nieco mniej bo zdrowie jest najważniejsze :)

Niemniej same masaże również bardzo mi pomogły.
26
Pielęgnacja dłoni i stóp :Ranking: / Botoks na twarz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anetkara dnia 2019-02-12, 10:41:37 »
Co sądzicie o botoksie?W jakim wieku najwcześniej można się wybrać na zabieg?
27
Pielęgnacja dłoni i stóp :Ranking: / Odp: Dobry krem do rąk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anetkara dnia 2019-02-12, 10:37:46 »
Co sądzicie o kremach z mocznikiem?

Mocznik ma bardzo dobre znaczenie w kosmetykach aczkolwiek polecam zwrócić uwagę na to jaka jest jego zawartość w kosmetyku. Zdarza się, ze dany kosmetyk chwali się jego zawartością jednak ta zawartość jest zbyt mała i po prostu nie ma prawa dzialać.

Jeszcze bardzo dobry wpływ na skórę ma olej z nasion konopi cannabis sativa . Kosmetyki, ktore maja go w skłądzie:
dobrze nawilzają
chronią skórę
jak również mają działanie zatrzymujące wodę w naskórku

Polecam szczególnie teraz zimą.
28
Centrum powitań / Odp: Dzień dobry!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aniela30 dnia 2019-02-11, 20:34:14 »
    Dzień dobry  Z tej strony Aniela, jestem tutaj nowa i nie bardzo się tutaj odnajduję ale mam nadzieję, że szybko się tu połapię. Pozdrawiam  : dance :
29
Nasz gabinet / Odp: Jaka sofa do poczekalni gabinetu kosmetycznego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anetkara dnia 2019-02-11, 11:28:09 »
Cześć. Właśnie urządzam swój gabinet kosmetyczny i zastanawiam się jaką sofę umieścić w poczekalni. Co byście polecili?

W zasadzie to wszystko zależy od tego w jakim stylu masz gabinet. Daj zdjęcie, to łatwiej będzie Ci doradzić jaką sofę wybrać.... Polecam kupienie sofy ze skóry. Materiał ten jest bardziej wytrzymały niż materiał i zdecydowanie łatwiej jest ją doczyścić niż sofę z materiału.

Jeśli lubisz klasyczny wystrój gabinetu, ewentualnie styl glamour, zastanów się nad sofą chesterfield. Może być problem z zamówieniem jej w sklepach stacjonarnych, ale w sklepach online, problemu być nie powinno: https://sofy24.pl/sofy/1670-klasyczna-kanapa-chesterfield-foster.html
30
Poszukiwane / Gabinet masażu w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anetkara dnia 2019-02-11, 10:36:36 »
Hej dziewczyny, lekarz powiedział mi, żebym zapisała się gdzies na masaż leczniczy bo mam problemy z kręgosłupem... Czy jesteście w stanie polecić mi  miejsce do którego warto jest się zapisać w Krakowie?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10