Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Nasz gabinet / Odp: nasze gabinety-galeria
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2018-10-08, 09:32:21 »
Bardzo fajne sa Wasze gabinety :) Sama jestem zdania, ze wygląd gabinetu liczy się bardzo mocno. Klientka jeśli przychodzi do łądnego, profesjonalnie wygladającego gabinetu, będzie wiedziała,ze będzie potraktowana dobrze oraz trafia w profesjonalne ręce  : jump2 :

Sama zastanawiałam sie ostatnio nad kupieniem sobie fartuszka kosmetycznego:

Jakie macie zdanie na temat tego cuda?
22
Nasz gabinet / Konto firmowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2018-10-07, 11:36:33 »
Dziewczyny gdzie macie konta firmowe?
23
Kosmetyka - amatorzy / Fale radiowe - czy taki zabieg na dłonie nie jest bez sensu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anja221 dnia 2018-10-05, 20:38:12 »
Cześć,

byłam dziś na falach radiowch na dłonie. Teraz czytam o zabiegu w necie i zaczynam miec wątpliwości, czy był to dobry wybór. 

Fale radiowe ujędraniają skórę, ale podobno rozbijaja też tłuszcz. Tłuszcz na grzbietach dłoni jest w moim odczuciu jak najbardziej pożądany, jest go tam mało, więc jeśli przy zabiegu zostanie on rozbity, to dłonie będa wyglądały starzej, a nie młodziej....Co o tym myślicie?

Zabieg miałam robiony głowicą z czterema wypustkami, czyli chyba multipolarną.

Najpierw chciałam zrobić karboksyterapię, ale kosmetolog powiedziała, że jestem za młoda, a karboksyterapia jest bolesna i u mnie podobny efekt dadzą fale radiowe.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

Ania

24
Pielęgnacja twarzy :Ranking: / Odp: Porażenie nerwu twarzowego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2018-10-05, 13:41:57 »
Czy spotkaliście się z taką dolegliwością? W jakich przypadkach cos takiego może wystąpić?

Sama nie mam takiej choroby. Jednak moja mama  ma lekkie porażenie. Generalnie nie widać tego bardzo, dopiero jak ktos bedzie się w nią wpatrywał może zobaczyć róznicę. W niektórych sytuacjach na jej twarzy widać taki jakby grymas ;)

A przyczyn jest wiele
czynniki immunologicznze
zakażenie
uraz
cukrzyca
zapalenie nerwu
https://www.medme.pl/choroby/porazenie-nerwu-twarzowego,312.html
25
Makijaż - galerie / Odp: Misia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mikolaj4432 dnia 2018-10-05, 11:57:22 »
Wszystkie zdjęcia w tym wątku wyglądają bardzo dobrze. Chodź mogły by być lepsze na pewno.

: cenzura :
26
Piercing / Odp: blizna po kolczyku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mikolaj4432 dnia 2018-10-05, 11:56:15 »
Z tego co wiem to jest mnóstwo lekarzy co pomagają przy takich bliznach.Trzeba tylko umieć szukać.

27
Makijaż - szkolenia / Odp: Kursy z makijażu permanentnego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mikolaj4432 dnia 2018-10-05, 11:55:19 »
Z tego co wiem to takie kursy są bardzo drogie.Wiem to bo moja koleżanka była na takim kursie.

28
Nasz gabinet / Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2018-10-05, 09:38:00 »
Polecam dopytać sie bezpośrednio w Sanepidzie. Powinni Ci tam powiedzieć jakie są wymagania co do warunkow otwarcia Twojego własnego gabinetu kosmetycznego. Z tego co wiem to nie wystarczy jedynie sterylizator,ale trzeba kupic sobie autoklaw. Ewentualnie podpisać umowę z gabinetem stomatologicznym czy szpitalem ( mają tam sterylizatornię)

Jeśli chodzi o kosmetyki, polecam takie firmy jak
Bielenda
Arcana
ewentualnie Oriflame
https://agnieszkakowal.pl -  można je kupowac tutaj
29
Manicure, Pedicure / Odp: Odżywki i suplementy do paznokci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PATKAAA dnia 2018-10-04, 11:29:08 »
Ja długo używałam odżywki diamentowej od Eveline i była na prawdę niezastąpiona. Teraz zorbie sobie sama hybrydy i oczywiście moje paznokcie są osłabione, a już takiej odzywki nie mogę nakładać. Świetne mi się sprawdza baza od LCN https://www.lcn-nails.pl/natural-nail-boost-gel-z-keratyna-10-ml/ :) To jest odżywka, co jest baza i można ją utwardzić. Naprawdę spoko opcja i paznokcie sa mocniejsze.
30
Manicure, Pedicure / Odp: Odżywki i suplementy do paznokci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matt881 dnia 2018-10-02, 14:00:08 »
Używałam rycynowego i nic nie pomaga. Paznokcie dalej słabe. Co jeszcze można zastosować?

https://ragus.pl
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10