Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Zabiegi Gabinetowe / Najlepsze zabiegi usuwające zmarszczki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2019-03-24, 18:31:23 »
Jakie są w Waszej opinii najlepsze zabiegi usuwające zmarszczki? LIcze na rzeczową dyskusję
12
Kosmetyka - amatorzy / Infuzja tlenowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez devetke dnia 2019-03-24, 11:52:10 »
Hej :) Chciałbym Was zapytać, czy słyszałyście może o takim zabiegu jak infuzja tlenowa i czy daje to dobre efekty jeżeli chodzi o odżywienie cery? Bo sie zastanawiam nad zapisaniem się na zabieg
13
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Liska1504 dnia 2019-03-24, 09:28:55 »
Hej!!! Ja również zmagam się z typowymi "kurzymi łapkami" :/ Stosowałam już rózne kremy, jednak na większość z nich miałam uczulenie, moja skóra po prostu nie akceptowała któryś substancji, które zawarte były w kremach :( Dużo szukałam i czytałam w Internecie co może mi pomóc. Natknęłam się na artykuł o terapii światłem. Na początku nie wiedziałam o co chodzi. Jak światło ledowe może zregenerować zmarszczki... Ale zamówiłam maskę ledową i na prawdę widzę efekty!!! Koszt maski to koło 400 złotych, w Internecie są one nawet po 2-3 tysiące :-| Podam Wam przykładowy link na allegro, gdzie można kupić tę maskę o wiele taniej: https://allegro.pl/oferta/maska-led-7-kolorow-terapia-swiatlem-kolnierz-24h-7922564572
Na dodatek wczoraj u Ewy Drzyzgi w programie 36,6° mówili właśnie o tej terapii światłem! Na prawdę bardzo polecam te maskę, ma bardzo dużo właściwości, nie tylko regeneruje zmarszczki. Jest to fajna inwestycja, ponieważ ceny zabiegów w  gabinetach kosmetycznych wykorzystujących te maskę, to czasami 60 zł za 20 min!!! Maska też bardzo fajnie relaksuje :) Jednym słowem POLECAM!!!
14
Początkujący / Opryszczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cytryna dnia 2019-03-22, 13:53:24 »
Czy da się to wyleczyć ?I czy macie na nią jakieś sposoby?
15
Stylizacja paznokci / Odp: hybrydy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kam_lka dnia 2019-03-21, 18:15:43 »
Natalka  : jump2 : testowałam i potwierdzam.

16
Stylizacja paznokci / Odp: Hybryda traci blask
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kam_lka dnia 2019-03-21, 18:11:30 »
No to dziwna sytuacja. Kiedyś byłam w podobnej ale po prostu bardzo dużo pracowałam. Może tez nie współgraja ze sobą kosmetyki.
Trzymam kciuki, żeby kolejny raz się to nie powtórzyło!
17
Stylizacja paznokci / Odp: Jaką markę lakierów hybrydowych wybrać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kam_lka dnia 2019-03-21, 17:55:11 »
Mam już doświadczenie w robieniu hybryd na "nie swoich" paznokciach. Jeśli mam wybierać to myślę i o jakości i palecie oraz o, banał, sposobie wysyłki i cenie. Nie lubię marnować czasu i pięniędzy.

Rozumiem doświadczenie rozpoczynające ten wątek - jednak ja jestem w tej chwili bardzo zadowolona z marki Semilac.
18
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / Odp: Lampa Bioptron - Zepter
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aluess dnia 2019-03-21, 16:42:48 »
Arek, jak długie były to naświetlania i jak często?
19
Stylizacja paznokci / Odp: Jaką markę lakierów hybrydowych wybrać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aluess dnia 2019-03-21, 16:41:11 »
lubię semilac
20
Stylizacja paznokci / Odp: Ból paznokcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aluess dnia 2019-03-21, 16:40:41 »
po sciągnieciu hybrydy moje są bardzo tkliwe
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10