Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Inne sprawy - tematyka forum / Pytanko do kogoś kto byl lub wie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez extrawaganza dnia 2018-06-18, 16:36:22 »
Witam
Chciałbym się zapytać co sądzicie o Rocznej szkole makijażu permanentnego w Broadway Beauty Kraków ?
jakie są wasze opinie i czy warto po prostu sie zapisac ? lub może ktoś zna z was w okolicach Krakowa inne roczne szkoły Makijażu Permanentnego
i Mikropigmentacji medyczneji 

pozdrawiam serdecznie
12
Inne sprawy - amatorzy / Odp: Studia kosmetyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AlinaBest dnia 2018-06-18, 10:32:11 »
Kosmetologia to z pewnością kierunek z przyszłością. Warto go studiować!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mariola78 dnia 2018-06-18, 10:31:48 »
Oglądałam takie urządzenia na LNE w Krakowie. Wyglądały Ok, niestety nie wykonywałam zabiegu ani nie widzialam efektów. Moim zdaniem warto, zwłaszcza, że sprzęt jest nowy, ze szkoleniem... a jeszcze jak się uda kupić w dobrej cenie  : jump2 :
Nie wiem na ile Ci pomogłam, być może jeszcze się ktoś wypowie.
M
14
Inne sprawy - amatorzy / Odp: Jaka sukienka na wesele?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AlinaBest dnia 2018-06-18, 10:30:16 »
Najlepiej taką sukienkę wypożyczyć. To się najbardziej opłaca.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AlinaBest dnia 2018-06-18, 10:27:22 »
Te tatuaże z henny są dobre na samym początku. Dzięki nim można zobaczyć, jak byśmy się czuli z takim  prawdziwym tatuażem.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gentis dnia 2018-06-18, 08:45:41 »
Cześć! Tak ostatnio się zastanawiam jak tu odmienić trochę swój wygląd. Przydałoby się zadbać o przetłuszczającą się cerę i jeszcze parę innych rzeczy. Szukam czegokolwiek co jest chociaż w pewnym stopniu skuteczne, kosmetyki naturalne dla mężczyzn to jednak nie taki łatwy temat jakby mogło się wydawać. Jakie marki są godne uwagi? Chętnie poczytam z czego korzystacie, inspiracji nigdy za wiele.
17
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / RF Frakcyjny - prośba o pomoc
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dorota2222 dnia 2018-06-15, 20:39:14 »
Witam forumowiczki i forumowiczów. Przymierzam się do zakupu RFa Frakcyjnego i znalazłam taką ofertę:
http://allegro.pl/rf-frakcyjny-mikroiglowy-radiofrekwencja-i7399392572.html
Jak myślicie warto to kupić? Może ktoś z Was pracował na takim sprzęcie?
Z góry dziękuję za pomoc.
18
Centrum powitań / Odp: Witajcie! :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez FrankAnderson1964 dnia 2018-06-15, 12:37:00 »
Witaj Kamila,

Jestem Franciszek, dla znajomych Frank.
19
Makijaż / Odp: trwały podkład
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kenzo dnia 2018-06-15, 09:22:33 »
Maxfactor niestety bardzo np. w moim przypadku wysuszał cerę. Jestem bardzo przy tym drogi i skład pozostawia wiele do życzenia...
Przymierzam się z kolei do zakupu rozsławionego Estee Lauder Double Wear, ale boję się, że YT zbyt go rozpromowało i mogę się nieco zwieść na jego jakości...
Na co dzień stawiam na Missha i Skin79, czyli bardzo dobre koreańskie BB kremy :)
20
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: mój czas wony_jak go dobrze spożytkować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez your dnia 2018-06-14, 11:58:43 »
Sama również grywam sobie w gry kompputerowe aczkolwiek są to gry innego typu. Lubię gry typu tycoon, gdzie moge coś wybudować, coś nowego stworzyć. Takie gry własnie daja mi najwięcej przyjemności :) Jak:
roller coaster tycoon
zoo tycoon
albo po prostu simsy

Uwielbiam również sport. NO i raz na jakis czas lubie spróbować czegoś nowego. Ostatnio na przykład skoczyłam ze spadochronem.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10