Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Nasz gabinet / Odp: gdzie zamawiacie ubrania firmowe?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia Dzisiaj o 10:18:13 »
Ostatnio zamawiałam ubrania w hurtowni takich ubrań firmowych
bylo o wiele taniej
ubrania porzadnie wykonane
poza tym mogłam wydrukowac na nich logo mojego własnego gabinetu na czym mi zależało bo wygladało to o wiele bardziej profesjonalnie :)

Zamawiałam w hurtowni reflect. Polecam serdecznie!
2
Nasz gabinet / Odp: Jak szybko i łatwo czyścić okna i szyby
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia Dzisiaj o 09:49:57 »
Nie znoszę czyszczenia okien oraz framug. Jednak jest kilka sposobów na to aby czyszczenie było łatwiejsze

1. Jeśli możesz zainwestować to kup sobie myjkę parową, bardzo dobrze sobie radzi z czyszczeniem okien oraz z czyszczeniem kabiny prysznicowej.
2. Własny płyn do mycia okien, który będzie o wiele skuteczniejszy od jakiegokolwiek płynu, który możesz kupić w sklepie.Daję tutaj przepis
2 szklanki spirytusowego octu,
2 szklanki płynnej gliceryny,
2 szklanki letniej wody.
3
Pielęgnacja ciała i włosów :Ranking: / Krem antycelllulitowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eliee dnia 2018-09-18, 16:12:35 »
Od 3 miesięcy ćwiczę na siłowni (2-3 razy w tygodniu) i dobrze się odżywiam, nie jem fast foodów, nie piję kawy, mało alkoholu, tłustych potraw, nie pale papierosów i zauważyłam tylko drobną zmianę jeśli chodzi o cellulit :<. Chcę kupić jakiś krem na cellulit. Długo się przed nimi broniłam, ale jestem gotowa wydać nawet 100zł, nie chcę żadnej Bilelendy czy Eveline, chodzi mi o nieco lepsze kosmetyki, z wyższej półki. Jeśli tak dalej pójdzie to za kilka lat będę wyglądała jeszcze gorzej mimo wysiłków :(

Jeszcze mam pytanie odnośnie diety, ziemniaki mają wpływ na cellulit? Takie bez sosu i bez mięsa. One chyba same w sobie nie mają aż tyle węglowodanów?
4
Kosmetyki kolorowe :Ranking: / Odp: puder
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eliee dnia 2018-09-18, 16:04:21 »
mineralne są świetne polecam :) Chociaż  trochę wysuszają skórę na nosie
5
Pielęgnacja dłoni i stóp :Ranking: / Odp: frezarka Indigo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eliee dnia 2018-09-18, 16:02:40 »
To prawda. Jak już nauczysz się nią obsługiwać to nie będziesz chciała inaczej ściągać hybryd :)
6
Kosmetyka - amatorzy / Odp: Maseczki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eliee dnia 2018-09-18, 15:59:51 »
Spróbowałam maski winogronowej i jest świetna :D
7
Stylizacja paznokci / Odp: Paznokcie - jaki kształt?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eliee dnia 2018-09-18, 15:58:10 »
Na Twoim miejscu zapuściłabym je i zobaczyła jak rosną, bo np moich paznokci nie da się zrobić kwadratowych
8
Pielęgnacja twarzy :Ranking: / Odp: Opadające powieki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eliee dnia 2018-09-18, 15:55:11 »
Zabieg byłby lepszym rozwiązaniem, bo w przyszłości żaden krem nie będzie Ci już pomagał. Zresztą to właśnie kwestia genetyczna a nie dlatego, że się starzejesz, taka Twoja uroda po prostu :)
9
Inne sprawy - amatorzy / Odp: Jaka sukienka na wesele?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kattaq12 dnia 2018-09-18, 12:37:52 »
Ja w tym roku odważyłam się założyć krótką suknię. Widziałem podobne stylizacjew telewizji i szczerze powiedziawszy przypadły mi do gustu. Czytałam wiele artykułów np ten https://salonhonoratka.pl/krotkie-suknie-slubne-zalety i pomyślałam sobie że raz się żyje :D
10
Zabiegi Gabinetowe / Odp: oczyszczanie twarzy krok po kroku. pomożecie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2018-09-18, 11:48:10 »
też mi się wydaje, że tonik jest zbędny. Nie używam tego.
im mniej kosmetyków tym lepiej, szczególnie tych drogeryjnych...

Akurat tonik w tym temacie jest niezbędny. Tonik nie oczyszcza ale tonizuje, przywraca skórze odpowiednie ph, tak więc skóra jest o wiele lepiej przygotowana na wchłonięcie składników odżywczych. I na pewno bym z niego nie rezygnowała.
Pielęgnacja jest dobra i jak najbardziej możesz takie zabiegi wykonywać raz w tygodniu.

Jeśli miałabym tutaj polecić jeszcze jakiś zabieg to będzie to oxybrazja albo mikrodermabrazja.Zapisz się do dobrego gabinetu, mają o wiele lepsze działanie złuszczające niż peeling kawitacyjny.
Strony: [1] 2 3 ... 10