Autor Wątek: Phyris  (Przeczytany 23486 razy)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Phyris
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-05-07, 19:15:34 »
O a ja myślałam że ceny będą jeszcze wyższe a są porównywalne a może nawet tańsze od Thalgo 8)
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

larisa

  • Gość
Phyris
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-05-08, 10:12:12 »
A co możecie doradzić w konfronatacji kosmetyków firm:
Phyris
Thalion
Thalgo
Chcę z nich wybać zabiegi i jest mały dylemat, na którą firme postawić.
Ogólnie ceny wychodzą porównywalnie, choć niektóre powalają z nóg :(

Pozdrawiam

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Phyris
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-05-08, 18:59:17 »
o tych firmach pisaliśmy :)
poczytaj :)
nikt nie podejmie decyzji za Ciebie a nie sądzę żeby ktoś miał je wszystkie w gabinecie i porównał :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Phyris
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-05-10, 21:01:15 »
Jeśli chodzi o Thalgo niektóre zabiegi bardzo dobre na inne wiele przeciwskazań(np. z maską modeling - odradzam wpakowałam troszkę pieniążków a zrobiłam parę zabiegów) jak dla mnie Thalgo b. dobra marka ale za duże opakowania jak na małe miasto i gdy pracuje się na kilku firmach (poprostu wielu produktów nie zużyłam a termin ważności się skończył) drugi minus to kiepska współpraca z Firmą (a bardziej z przedstawicielem regionalym) ale z niektórych zab. nie zrezygnuje :D

Thalion jak dla mnie mało zab. na twarz ale za to fajna współpraca :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline BeautyDay

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Phyris
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-01-11, 11:51:53 »
Chciałabym ponowić temat. Co myślicie o kosmetykach marki Phyris? Na pewno na przełomie lat coś się pozmieniało. Warto? Ja kiedyś miałam okazję korzystać z linii takiej różowej, chyba z komórkami macierzystymi i rzeczywiście była super. Ale jak reszta?
Pozdrawiam!

Offline BeautyDay

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Phyris
« Odpowiedź #20 dnia: 2013-03-21, 13:13:59 »
I jak u Was Phyris? Bo mnie się super sprawdza:)

Offline kasia_blue

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • kosmetyczka -zawód z pasją
Odp: Phyris
« Odpowiedź #21 dnia: 2015-01-10, 16:39:52 »
Ja podbije temat. Dziewczyny możecie coś jeszcze powiedzieć na temat tych kosmetyków. Byłam na spotkaniu gdzie na mnie osobiście wykonano zabieg na kosmetykach PHYRIS. Nie ukrywam że rytuał z pałeczkami bardzo fajny ale coś możecie powiedzieć o efektach tych kosmetyków jakie są rezultaty po dłuższym stosowaniu. Jeszcze jedno czy nie wydaję Wam się że jest to bardzo podobna firma do firmy  Janssen.

Offline kala_t

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Phyris
« Odpowiedź #22 dnia: 2015-04-22, 21:00:10 »
Nie wiem czy jesteś jeszcze zaiteresowana tematem, ale jakby co to mam spore doświadczenie z Phyris. Pracowałam na tych kosmetykach w salonie, do którego klientki głównie wpadały właśnie na zabiegi Phyrisa.
Teraz mam swoje klientki i wszystkie są zadowolone, przymierzam się do otwarcia własnego gabinetu. Nie jestem jeszcze pewna co wezmę do ciała, ale na twarz raczej Phyris głównie dlatego że nie uczula. Więc gdybyś miała jakieś pytania to może bedę mogła pomóc.

Offline kasia_blue

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • kosmetyczka -zawód z pasją
Odp: Phyris
« Odpowiedź #23 dnia: 2015-04-25, 13:52:32 »
 Jak dobrze że trafiłam na Ciebie :-D  powiedz jak kształtują się ceny zabiegów Phyris? 
Czy są gdzies schematy wykonywania ich zabiegów? 
Czy mają jakies kosmetyki do sonoforezy?
Czy tylko na Belgradzkiej w Wawie  mozna zamawiać te kosmetyki wiesz moze?

Offline kasia_blue

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • kosmetyczka -zawód z pasją
Odp: Phyris
« Odpowiedź #24 dnia: 2015-04-25, 13:56:10 »
aaaa i jeszcze jedno czy maja w swojej ofercie kwasy ?

Offline kala_t

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Phyris
« Odpowiedź #25 dnia: 2015-04-27, 20:07:46 »
Ceny to sama wiesz zależy od klientek i miejsca. U mnie to miedzy 120-190 zł. Zabiegów uczyłam się na belgradzkiej tam dziewczyny robił szkolenie. Mam też schematy w katalogu. Może są tez jakieś na stronie Phyrisa, poszukaj. Ja nie szukałam bo w sumie najlepiej można wszystko zobaczyć na szkoleniu. Kwasy są. Kosmetyki do sonoforez też są. Nie kupowałam kosmetyków w innych miejscach niż na belgradzkiej. Jestem z Warszawy więc tam jest mi najwygodniej, a poza tym to dystrybutor więc pewnie nie ma nigdzie lepszych cen, ale nie szukałam w hurtowniach, może inne dziewczyny coś wiedzą.
Chyba odpowiedziałam na wszystkie pytania :)

Offline kala_t

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Phyris
« Odpowiedź #26 dnia: 2015-04-27, 20:12:50 »
Tak sobie pomyślałam, że jak masz takie ogólne pytania to może po prostu zadzwoń i zapytaj dystrybutora o ofertę i niech ci opowiedzą o kosmetykach. Ja mogę ci poopowiadać takie rzeczy, których sprzedawca ci nie powie typu który krem fajniejszy, a wcale nie droższy, albo czego nie warto kupować. Co wolą klientki, które kosmetyki można im sprzedać itp.

Offline Struska20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #27 dnia: 2015-05-05, 16:11:08 »
Witam,

Jestem właścicielką salonu i otwierajac go 1,5 roku temu miałam podobny dylemat jaka firme wprowadzić z wyższej półki ale nie tez najwyższej:) i zdecydowałam się na Phyrisa.
Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru , klientki pokochały zabieg hydro hialuron jak i kosmetyki do pielęgnacji domowej z tej serii. Panne młode zachwycone sa tym zabiegiem przed ich najwazniejszym dniem:)
Pięknie nawilżaja skóre i skóra się tak świeżo,czysto rozświetlona ( ciezko to opisac:)) plus sam rytual zabiegowy bardzo sie spodobal.

Świetna serie maja również dla cer mieszanych Silver balance ,z tej serii sa perełeczki, które sprawdzaja sie przy manualnym oczyszczaniu twarzy.

Tak samo ampułki sa super.
Opisałam moich ulubieńców :) teraz stoje przed wyborem jeszcze jednej serii aby wprowadzic ja do salonu z Phyrisa.
Co dodatkowo moge napisac to ,że Kosmetyki ładnie pachna, delikatnie nie nachalnie i sa wydajne.
Do tej pory nikogo nie uczuliły.

Jestem z centrum Polski gdzie nie posiadaja swojego dystrybutora jednak nie ma wiekszego problemu poniewaz wysylka czesto wychodzi tego samego dnia lub najpozniej nastepnego wiec blyskawicznie sa u mnie.
Jedynie uwazam ze przy tych cenach kosmetykowa ,zwlaszcza jak sie zamawia ich więcej to wysylka powinna byc darmowa.
Mysle ze jakis poglad dałam o tych kosmetykach :)

Offline be beauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #28 dnia: 2015-05-05, 19:11:39 »
cześć dziewczyny
prowadzę gabinet od listopada zeszłego roku, długo zastanawiałam się nad wyborem kosmetyków do mojego gabinetu, postawiam na phyrisa, aktualnie w swojej ofercie mam zabieg nawiżający hydro hyaluron, zabieg z komórkami macierzystymi z jabłoni, zabieg z pałatem kolagenowym, zabieg na oczy z 24-karatowym złotem oraz zabieg glyco skin result z kwasami, zaznaczam ze nie są to kwasy złuszczające naskórek a raczej takie odświeżające, jestem oczarowana marką, klientki uwielbiają zabiegi, widzą efekty i co najważniejsze wracają. Biorąc pod uwagę wydajność kosmetyków i efekty to ceny są bardzo przystępe, nie prowadze gabientu w warszawie więc nie mogę też miec warszawskich cen a i tak zarabiam. Swietny kontakt z dystrybutorem, bardzo pomocne katalogi z protokołami zabiegów. Zdecydowanie polecam!

Offline Anna Groszkowska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #29 dnia: 2015-05-05, 20:23:44 »
Witam. Jeżeli chodzi o Phyrisa to ja jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów jak i samych kosmetyków. Jestem np. bardzo zaskoczona kwasami Phyris, które niby takie delikatne, dają super efekty na właściwie każdej cerze. Linia Hyaluron jest fantastyczna, ale również wszystkie serum z linii Time Release są super i można je wprowadzać ultradźwiękami. Myślę, że godne polecenia są również Silver Balance Mask po oczyszczaniu oraz Firming Powder Mask silnie napinająca. Serdecznie polecam zapoznać się z całą ofertą. Ponado dodam, że wszystkiego można się dowiedzieć bezpośrednio u dystrybutora, tam Panie doradzają jak zacząć, co kupić, są bardzo miłe  i pomocne.