Autor Wątek: Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne  (Przeczytany 108808 razy)

Gość

  • Gość
skladanie dokumentow
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-05-24, 18:25:27 »
Witajcie,

w sobote jade zlozyc dokumenty na studia zaoczne. Wiec mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie mi ulozy.

Pozdrawiam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-05-24, 20:20:35 »
A sa jeszcze wolne miejsca?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Dokumenty złożone:-)
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-05-28, 09:19:56 »
Hej,

złożyłam dokumenty, miejsca są. ale szkoła cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Kto się jeszcze przyłącza do składania???

Pozdrawiam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-05-28, 12:18:43 »
A jak sa to si, bo u nas w gdyni juz chyba wszystko pozajmowane.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Jaki poziom?
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-05-29, 12:57:37 »
Na cale szczescie w Szczecinie jeszcze jest dobrze z dostaniem sie. Szkola jednak nie wyglada jak prawdziwa uczelnia. Ma kilka sal, pracownie, wszystko jest odnowione - calosc daje efekt bardzo kameralny.
Na pewno bedzie sie dalej rozwijac i powiekszac klasy ale to chyba bedzie juz po tym jak skoncze te studia.

Pozdrawiam i piszcie wszelkie swoje uwagi!!

Gość

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-05-29, 13:02:21 »
Ja już złożyłam papiery na WSZPZiU ;) jestem ciekawa jak będzie!!! Mam nadzieję, że poradzę sobie z nauką.. Trochę drogie te studia, ale rodzice się zgodzili, więc jest dobrze  :D  a podobno na PAMie wymagana jest rozszerzona matura z biologi, a nie podstawowa jak było początkowo - słyszałyście coś na ten temat? Chciałam spróbować i też tam złożyć papiery, gdybym się dostała na dzienne, odpadłyby te straszne opłaty, ale skoro wymagają biologię rozszerzoną, to już po ptakach..

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-05-29, 16:29:44 »
Mysle ze tu chodzi raczej o dobrze oapanowana biologie czlowieka, czyli slawna anatomie. A i tak bedzie sie trzeba nauczyc i tak.  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Zaocznie!!
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-05-30, 08:27:29 »
A ja zlozylam dokumenty na studia zaoczne. Troche bede na pewno "cierpiec" z tego powodu bo mniej zajec praktycznych, ale nie mialam wyjscia. I tak bede musiala dojezdzac!! A co do anatomii to miejmy nadzieje, ze uda sie ja jakos przeskoczyc.

Pozdrawiam

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-05-30, 13:21:48 »
czesc dziewczyny  ja tez zastanawiam sie nad zlozeniem papierow na wszpziu
bisia mam do ciebie pare pytan, wiesz moze ile  jest tam jeszcze wolnych miejsc? do kiedy trzeba dostarczyc swiadectwo maturalne? na zaoczne to chyba kazdy sie dostaje co nie? jezeli dowiedzialas sie czegos wiecej o tej szkole to bylabym wzdzieczna za wszelkie informacje

juz sama nie wiem  gdzie isc  bo np ta Wyższa Szkoła Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie co byla na orla bialego ma dwa razy wiecej praktyk od tej poznanskiej szkoly

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-05-30, 13:34:33 »
wsumie  moje pytanie powinno byc skierowane do maximah  bo z tego co widze to tez wybiera sie na studia zaoczne. dziewczyny piszcie cos wiecej o tej szkole bo ja jestem w kropce wogole nie wiem czy sobie poradze  no ale  nie mam pomyslu na inna  szkole a po tym zawsze mozna otworzyc swoj maly biznes,  na zaoczne tez biorą pod uwage swiadectwo czy raczej nie???? bo mialam 2 z bioli( z lenistwa)  no i  mature zdawalam z matmy ktorą pewnie oblalam.  a na zaoczne ide dlatego  poniewaz w kwietniu urodzilam synka  :D

Gość

  • Gość
Zaoczne:-)
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-05-30, 15:27:51 »
Na zaoczne to chyba nie ma problemu z dostaniem, bo wiadomo jak są miejsca to przyjmują!! Też za bardzo nie mam możliwości wybrać sie na dzienne, bo obowiązki;-). Natomiast o szkole na Orła Białego słyszałam same negatywne opinie i zresztą sprawdziłam na forach wiec nie porywłam się na tamtą szkołę. Jak zawsze znajdzie sie jakieś ale - ale tego sie nie da uniknąć. Wybrałam kosmetologię bo mi sie podoba, bo wiem, że się w tym sprawdzę. Kiedyś studiowałam finanse i bankowość i nie wyobrażam sobie siedzieć po kilkanaście godzin dziennie w cyferkach!!

A jak Wy na to patrzycie, jakie są Wasze doświadczenia z uczelni, nauki itp. ?? Piszcie wszystko czym zechcecie się tylko podzielić!!

Pozdrawiam:-)

Gość

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-05-30, 16:25:28 »
Ja składałam papiery już w kwietniu (na dzienne) to miejsca jeszcze spokojnie były, ale jak jest tam teraz, to nie wiem.. Co do tej uczelni na Orła Białego, to też spotkałam się z wieloma negatywnymi opiniami o niej, dlatego zdecydowałam się iść na Matejki.
  W sumie to nie wiem do kiedy trzeba dostarczyć świadectwo - dostanę wyniki, to od razu im wyślę pocztą.
   Ja też mam 2 z bioli na świadectwie  :P  ale to tylko dlatego, że w drugim semestrze była ta obrzydliwa ewolucja, której nie miałam zamiaru się uczyć (bzdury!) no i tak jakoś wyszło ;D ale z człowieka miałam dobre oceny.
   Najlepsze w tej uczelni jest to, że za studia dzienne trzeba zapłacić więcej niż za zaoczne.. Do tego dojdą opłaty za mieszkanie i można zbankrutować  :D

Gość

  • Gość
Dokumenty
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-05-30, 20:57:23 »
Ja natomiast miałam starą maturę i nawet na Akademię Medyczną nie potrzebowałabym zdawać egzaminów. Jestem zadowolona z wyboru tych właśnie studiów. I teraz nie pozostaje nic innego jak uczyć się i ostro działać!!!

Arleta

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-05-31, 08:12:24 »
Ja tez sie wybieralam na kosmetologie ale niestety nie poszlam narazie na studia. Nie poszlam na studia bo jak sie decydowalam to wiedzialam tylko o tej na orla bialego a z doswiadczenia poprzednich uczelni stwierdzilam ze nie jest dobrze byc pierwszym rocznikiem dlatego poszlam tam do studium.
Ja wybralam studium jeszcze dlatego ze konczylam liceum ekonomiczne i nie mialam wogole chemii, ani biologii i stwierdzilam ze nie iwem czy dam rade ale teraz juz prawie po pierwszym roku stwierdzilam ze odkrylam chyba swoje powolanie w koncu:) (bo skonczylam filologie angielska a jeszcze studiuje zarzadzanie)

Szkoda tylko ze w szczecinie jest tak ciezko z praktykami

jak po skonczeniu studium znajde prace jako kosmetyczka to tez bede chciala sobie jeszcze wyzsze zrobic to wtedy bardzo przydadza mi sie wasze opinie o szkolach:)

Gość

  • Gość
A czy jest ktoś na zaocznych?
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-05-31, 09:09:22 »
A czy może któraś z Was złożyła dokumenty na zaoczne? A może juz na Matejki studiujecie od zeszłego roku? Jeśli tak to podzielcie się opiniami i spostrzeżeniami.

Mi nie zależy na praktychach w Szczecinie. Trzeba je zrobić bo taki jest obowiązek ale trzeba będzie szukać.

Pozdrawiam