Autor Wątek: Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne  (Przeczytany 108801 razy)

Gość

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« dnia: 2007-03-19, 16:16:32 »
Witam,  
  w tym roku zdaję maturę i chciałabym studiować kosmetologię w Szczecinie. Z tego co wiem, to na PAMie jest taki kierunek i WSKiPZ na Orła Białego, jest gdzieś jeszcze? Czy ktoś z was może uczy się w Szczecinie i mógłby polecić, albo odradzić jakąś uczelnie? I jak wygląda sprawa z kosztami, bo nie za bardzo się orientuję...  :?
 z góry dziękuję za pomoc!!!  :D

Achika

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-20, 18:12:19 »
WSZPZiU w poznaniu ma wydzial zamiejscowy w Szczecinie...nie idz na Orla bialego bo ta skzola wogole poziomu nie ma

Gość

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-22, 17:39:11 »
a przeczytałam na jakiejś stronie, że na Mickiewicza jest uczelnia Prenier, ale na ich oficjalnej stronie nie ma żadnych adresów w Szczecinie.. Skąd taka rozbieżność, to jest ta uczelnia, czy jej nie ma?  :?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-22, 18:03:15 »
Jest a przynajmniej planowali otworzyć. W jakiejś szkole na Mickiewicza.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Arleta

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-04-10, 17:43:08 »
hej
ja jestem w studium na orla bialego niezdecydowalam sie na studia bo ta szkola zaczela dopiero dzialac od pazdziernika ... i prawde powiedziawszy sporo dziweczyn narzeka na organizacje i to fakt

a co do Pamu to podobno tam dopiero ma ruszyc taki kierunek od pazdziernika

Gość

  • Gość
PAM - kierunek kosmetologia.
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-05-10, 11:46:06 »
Witajcie,

wlasnie wybieram sie na studia o kierunku kosmetologia. Przegladalam szkoly w Szczecinie. Sa trzy m.in ta na Orla Bialego, Wyzsza Szkola Promocji Zdrowia z Poznania otworzyla swoj kierunek w Szczecinie, oraz Pomorska Akademia Medyczna zaczyna tez dzialac z tym kierunkiem. Moim zdaniem najlepsza jest jednak ta poznanska z filia w Szczecnie. A Wy jak uwazacie?? Prosze o jakas pomoc bo nie wiem co wybrac.

Dziekuje z gory.
Marzena :D

Achika

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-05-17, 17:13:28 »
najlepszy jest PAM to chyba oczywiste;/\\?

Arleta

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-05-17, 21:29:33 »
ta wyzsza szkola na orla bialego od jakis dwuch czy trzech tygodni jest na waryńskiego 6 (pogodno) jezeli ktos jest z poza Szczecina to to jest spore utrudnienie bo to dodatkowy dojazd

ja sie wybiore chyba na wyzsze po skonczeniu studium ale mysle ze wybiore PAM bo wydaje mi sie ze to bedzie najrozsadniejsze bo ta szkola juz istnieje i jest panstwowa i nie powinno byc zamieszania

jak sie juz zdecydujesz na ktoras uczelnie to moze nam cos o niej opiszesz? bo ja jestem dosyc ciekawa jak to wyglada gdzie indziej

pozdrawiam

Achika

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-05-18, 00:25:53 »
tylko ze z dostaniem sie na PAM jest maly problem maja po 20 miejsc na roku ;]

Gość

  • Gość
PAM Szczecin
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-05-18, 10:00:58 »
Tak to prawda na PAM- ie przyjmuja okolo 25 osob na rok, wiec sprawa jest utrudniona. Koszt np. studiow zaocznych to cena 3300,00 zlotych za semestr i trzeba ta kwote uiscic natychmiast!! Kolejny semestr juz w ratach - wiec to troche przeraza. Zdecydowalam sie jednak na Wyzsza Uczelnie Poznanska z Filia w Szczecinie - czytalam, ze maja dobre opinie. A wy jakie podjelyscie decyzje??
Pozdrawiam

Achika

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-05-19, 09:50:45 »
ja jestem na WSZPZiU...jak ktos to lubi to dla niego skzola moze byc idealna. Ja sie w niej nie spelnilam ale to juz z moich osobistych zachcianek

Gość

  • Gość
kosmetologia Szczecin
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-05-20, 11:54:28 »
Mysle, ze wlasnie kosmetologia jest dla mnie najblizsza dziedzina, w ktorej bym sie spelniala. Tak jak i w nauce to pozniej w praktyce. Prosze napiszcie jaki poziom jest nauczania, czy duzo trzeba sie uczyc, gdzie siegac po materialy i wszystko co zwiazane. Dzieckuje z gory serdecznie.

Pozdrawiam

Arleta

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-05-20, 14:54:28 »
maximah czy udalo ci sie znalezc strone internetowa tej poznanskiej filii? bo ja nawet nie wiem jak dokladnie sie ta szkola nazywa i od jakiegos czasu probowalam ale niestety nie udalo mi sie:( jakbys mogla wkleic to bylabym wdzieczna

pozdrawiam

Achika

  • Gość
Szczecin - Wyższe uczelnie kosmetyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-05-20, 16:34:29 »

Gość

  • Gość
strona internetowa WSZOiU w Poznaniu
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-05-21, 10:44:36 »
to jest adres szkoly: http://www.uczelniakosmetyczna.pl/ tam jest jedynie mala notka odnosnie wydzialu w Szczecinie, szkoda tylko, ze w sumie ta strona nie jest prawie aktualizowana. No a jak z ta nauka?