Autor Wątek: rozstępy  (Przeczytany 30895 razy)

Gość

  • Gość
rozstępy
« dnia: 2005-04-11, 20:04:29 »
Kochane dziewczynki czy jest jakiś "domowy" sposób na spłycenie rozstępów lub usunięcie tych jeszcze różowych czy mozna to zrobić tylko w gabinecie?
Jesli tylko tam to jakie są efekty takich zabiegów i ile to kosztuje?
Serdecznie dziękuję za pomoc

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-14, 00:00:30 »
Piszę właśnie pracę na temat rozstępów.W domciu można używać kremików i żeli na rozstępy ale to niestety nie pomoże.Krem to tylko dodatek do masażu.Trzeba masować ciało myjką lub rękawicą ruchami kolistymi w kierunku serca.Piersi natomiast opuszkami palców.Najlepiej jet wykonywać zabiegi po kąpieli,gdyż skóra lepiej wchłania substancje odżywcze. Najszybciej można się pozbyć świeżych rozstępów,tych jeszcze czerwonych.Trzeba systematycznie masować i niestety nie spodziewać się szybkich efektów.Jeżeli nie pomoże to są zabiegi w gabinetach albo.....dermabrazja,laser....a to kosztuje :wink:

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-14, 14:07:15 »
A jakie są koszty takich zabiegów w gabinecie?

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-14, 23:06:21 »
Niestety nie wiem jakie są ceny takich zabiegów.Może ktoś inny się podzieli taką informacją bo ja też chciałabym wiedzieć :)

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-14, 23:24:32 »
Arnika,arnika,arnika i stosować tylko arnike.Ale trzzeba cierpliwości.Cierpliwość bedzie nagrodzona.

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-14, 23:28:53 »
Arnika?

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-19, 19:31:54 »
najskuteczniejsza obecnie metoda jaka jest na rynku to mezoterapia-ok.250 zl. za 1 zabieg (skuteczna seria to 6-10 ), skuteczne tez sa glebokie peelingi chemiczne rowniez od 200zl (seria 3-6 powtorzen).Wykonywane sa w gabinetach dermatologii estetycznej i kosmetologii

Gość

  • Gość
roztępy.
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-03, 21:07:43 »
Mam bardzo brzudkie nogi których wstydzę się pokazywać.Są one grube ( chociarz inne częśći ciała mam szczupłe) i jest na nich pełno potówek i co najgorsza mam roztępy.Błagam pomużcie bo to jest ochydne

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
rozstępy
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-04, 09:30:20 »
Na pewno chodzisz w obcislych rzeczach,stad te potowki,z tym problemem mozesz smialo idz do dermatologa.Mam klientke kt.ma takie na posladkach i tez byla u pani doktor-pomogla jej(jakies tam masci z antybiotykiem)a co do rostepów,to nie bardzo mozemy pomóc,niestety sa to blizny-mozesz spróbowac stosowac kremy lub ma[ci od blizn,ewenualnie jakies kremy od rostepów-na pewno nie zaszkodzi a byc moze pomoze.Czy to sa swoerze rostepy czy kilku  letnie?

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-05-04, 14:01:51 »
na rozstepy zapobiegawczo masaz w kier. erca kolistymi ruchami myjka
po kapieli wsmarowac preparaty gdyz lepiej sie wchlaniaja
no a najlepsze sa zabiegi w gabnetach

vroniasta

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-05-04, 14:06:20 »
Kiniusia dobrze Ci radzi!!! :) Profilaktyka profilaktyką, ale najlepsze rezultaty uzyskasz dzięki zabiegom w salonie!!! :)

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-05-08, 12:24:28 »
Na potówki najlepsza kompiel i wogóle mycie żelem z nagietka.Wszystko co z nagietka to dla młodego pięknego ciała.Natomiast rozstępy jeśli są to można jedynie poprawić kondycje skóry, wybielić,napiąć  skóre.Można to zrobić masażami i odpowiednimi balsamami.Oczywiście takimi które nie zawierają kofeiny i aloesu.

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-02-28, 22:12:58 »
jeżeli twoje rozstępy nie przybrały jeszcze koloru bladego białego możesz się ich pozbyć ale to kosztuje i trwa natomiast jeśli są już stare,tzn.masz je długo przeszły fazę rozwoju z sinych po sinoniebieskie i jasne niestety ratuje cię wyłącznie operacja plastyczna,nie martw sie ja mam ten sam problem za póżno soię dowiedziałam jak sobie z nim radzić :D

Gość

  • Gość
rozstepy ....
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-06-30, 13:07:44 »
dziewczynki doradzcie mi cos
mojego chlopaka sis - 14 lat przytyla ostatnio i pojawily sie rozstepy jeszcze sa czerwone wiec da sie cos z tym zrobic
jakimi kosmetykami mozna posmarowac - chodzi mi o profesjonalne

Gość

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-06-30, 13:24:07 »
może troszkę nie ma temat, ale ja radziłabym zrobić mikrodermabrazję. Pomaga, wiem po sobie :)