Autor Wątek: ziaja  (Przeczytany 122133 razy)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Odp: ziaja
« Odpowiedź #60 dnia: 2009-06-04, 19:15:40 »
To ja tez się skuszę... miałam żele do jono i do masażu twarzy z Ziaji i sa całkiem do rzeczy
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Odp: ziaja
« Odpowiedź #61 dnia: 2009-06-17, 15:32:34 »
A ja mam pytanie odnośnie maski uspakajającej z ziaji pro, nie wiem czy ja się zmywa czy nie  :nono: na pojemniczku pisze, że zostawić na 10-15 min i wg mnie później ją zmyć, ale nie jest napisane. Jeśli któraś z was używa ta maseczkę, napiszcie jak ją stosujecie :wink:
دوبدوا

Offline katarinaizd

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
ziaja czy znacie?
« Odpowiedź #62 dnia: 2012-01-19, 20:12:45 »
Czy używacie w swoich salonach firmę Ziaja? mają szczególnie cos godnego polecenia?

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: ziaja czy znacie?
« Odpowiedź #63 dnia: 2012-01-20, 09:59:27 »
w domu uzywam ale w gabinecie na szczęście nie stosuję : dance :

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: ziaja czy znacie?
« Odpowiedź #64 dnia: 2012-01-20, 20:42:58 »
Ja znam :) i bardzo sie ciesze że produkty z tej firmy posiadam w użyciu nie wszystkie ale niektóre tak. Nie wiem dlaczego wszyscy jak słyszą o kremie za 15zł to myślą ze to jakiś ochłam a krem za 100zł jest lepszy. A krem droższy często nie rózni się skłądem wręcz przeciwnie często jest uboższy w skład tego tańszego ale w jego cenę wchodzi piękne opakowanie, kampania reklamowa i piękna modelka po botoksie która reklamuje krem ujędrniający który jej pomógł ( w środku kremu oczywiście na pierwszym miejscu jest woda, gliceryna wit a i e oraz miliony parabenów konswerwantów). I tak działa marketing.  Ja mam kosmetyki i drogie i tańsze w zależności od ceny zabiegu. Ziaja ma fajną maskę uspokajającą na której świetnie robi się masaż i fajne algi mam tez serum i coś tam jeszcze ale jakoś nie jestem do tego przekonana bo nie ma w nim jak dla mnie nic co np by rewitalizowało super a serum jest rewitalizujące. Firma jest godna polecenia jeżeli chodzi o cerę bardzo wrażliwą atopową alergiczną bardzo fajnie łagodzi i jakby nie patrzeć są to bardzo bezpieczne produkty. Ziajowie to przeciez dermatolodzy więc samo mówi za siebie. Jeżeli chodzi o detal mogłabym wiele polecić, zwłaszcza serie ziaja ulga i calma którą i moje klientki sobie bardzo chwalą.
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: ziaja czy znacie?
« Odpowiedź #65 dnia: 2012-01-21, 13:46:53 »
w domu uzywam calma właśnie i krem nawilżający z kwasem hialuronowym 30+.....ale gabient nastawiony mamy na drogie kosmetyki....

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: ziaja czy znacie?
« Odpowiedź #66 dnia: 2012-01-21, 18:23:09 »
ja moge jeszcze polecic krem z ziaji 25+ matujaco nawilzajacy i wygladzający z tej seri na noc super matuje skora sie nie świeci :)
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: ziaja czy znacie?
« Odpowiedź #67 dnia: 2012-01-30, 01:13:50 »
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Tiffa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: ziaja
« Odpowiedź #68 dnia: 2012-03-01, 17:30:08 »
ja bardzo lubię algi z ziaji
Zewnętrzne piękno nie znaczy nic, jeśli nie jest poparte wewnętrznym poczuciem harmonii. A prawdziwe piękno, to zbiór cudownych cech tkwiących w samym człowieku, sposób, w jaki odnosi się do innych ludzi i w jaki się zachowuje.

Offline KlaudiiS

  • Moja praca - moje hobby
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • "Kosmetyka - filozofia kobiet. "
Odp: ziaja
« Odpowiedź #69 dnia: 2012-04-05, 14:12:05 »
Mam u siebie:

Ziaja Pro maska uspokajająca 250 ml 25,00 zł
Ziaja Pro Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja 250 ml  17,50 zł
Ziaja Krem nawilżający -Program Oczyszczający do cery suchej i normalnej 250 ml 21,50 zł
Ziaja Krem Rozjaśniający -Program Wzmacniający do cery naczyniowej 250 ml 39,00 zł

z tych produktów z czystym sumieniem mogę polecić maskę z glinką zieloną, ponieważ super oczyszcza, wyraźnie po zmyciu maski widać ze skóra jest jaśniejsza gładka, a pory troszkę zwierzone. Lubie ją zrobić przed algami.
Maska uspokajająca też spełnia swoje zadanie. Świetna do masażu i pod algi. Nakładam nie tak grubo, robie masaż pozniej zostawiam jeszcze na 5 min reszte wymywam.

Zastanawiam sie nad produktami do stóp.

Offline Elliah

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: ziaja
« Odpowiedź #70 dnia: 2012-04-05, 18:55:19 »

z tych produktów z czystym sumieniem mogę polecić maskę z glinką zieloną, ponieważ super oczyszcza, wyraźnie po zmyciu maski widać ze skóra jest jaśniejsza gładka, a pory troszkę zwierzone. Lubie ją zrobić przed algami.

zgadzam sie co do tej maski z zielona glinką. Bardzo wydajna, cena niziutka. Jak dla mnie jest super.
« Ostatnia zmiana: 2012-04-12, 00:34:05 wysłana przez Ania »

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: ziaja
« Odpowiedź #71 dnia: 2012-06-13, 10:11:43 »
Powiem ci tak.Jestes kosmetyczka i wiesz zapewne ze dobry kosmetyk kosztuje.Firma ziaja ma tanie kosmetyki co do skutecznosci produktow mozna dyskutowac jednym odpowiadaja innych uczulaja.Jest tyle dobrych firm na rynku ze mozesz wybrac.Ja osobiscie mialem krem ktory sie zwazyl a mial jeszcze gwarancje 8 miesiecy.Jezeli stawiasz na skutecznosc zabiegow ktore daja efekt to wybierz sobie raczej firme dobra.Co moge polecic,ja pracuje na tych produktach Dr Renaud, Janssen,Isabell Lancray produkty nie tanie ale ekonomiczne duzo nie schodzi i naprawde super.

Offline inverso

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ziaja
« Odpowiedź #72 dnia: 2012-06-30, 18:31:32 »
Co do firmy ZIAJA mam zdanie podzielone , jedne kosmetyki są fantastyczne jak np. płyn do demakijażu oczu a inne średnie , co prawda są w dobrej cenie . Ja w szkole wykorzystywała dwa rodzaje kosmetyków BANDI które są średniej jakości i BIELENDA która jak dla mnie jest fantastyczna :) Teraz w gabinecie w którym jestem głównie pracuje na bielendzie .
"Kosmetyki nie odmładzają starych kobiet, ale na pewno postarzają młode."

Offline madzia16772

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: ziaja
« Odpowiedź #73 dnia: 2012-11-11, 14:05:41 »
Moim zdaniem Badni to dobra firma, chociaż moje klientki często narzekają, że je uczula..
co do ziaji, to ja osobiście uwielbiam kosmetyki tej firmy. Może dlatego że mają dość dużą ofertę, przekonuję mnie ziaja pro i med, ale ta zwykła sprzedawana w drogeriach też jest dobra. dobre kosmetyki za małą cenę. Maski ziaji pro są całkiem dobre :))

Offline kiwi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: ziaja
« Odpowiedź #74 dnia: 2012-11-11, 17:16:54 »
Z Ziaji med polecam kremy na rozszerzone naczynka. Serii pro jeszcze nie miałam a zastanawiam się nad serią do stóp i dłoni - czy polecacie