Autor Wątek: Emollient life  (Przeczytany 9884 razy)

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-11-27, 23:05:56 »
no ladnie  :P po krotce moge wam powiedziec sa cztery filki tego preparatu 2 rozowe i 2 zielone 2 pierwsze miesza sie ze soba i naklada na cialo klientki od lini biustu do kostek nastepnie 3 preparat i zawijamy w folie i kladziemy pod kocyk po sciagnieciu foli wcieramy 4 preparat tak to mniej wiecej wyglada

Gosiaczka

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-12-01, 08:11:37 »
ja tam nie wierze w takie kremy ktore tkanke tluszczowa spalaja. i dla mnie to strata czasu i pieniedzy. nic nie zastapi diety i cwiczen :!:  :!:  :!:  :!:  :!:
takie kremy sa dobre dla skory bo ujedrniaja i cellulitis moze likwiduja w pewnym stopniu ale z pewnoscia nie odchudzaja nie uwierze w to. nie mowie ze ten o ktorym mowa ale ogolnie.

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-12-01, 12:53:23 »
nie chcesz to nie wierz widzialam na wlasne oczka :lol:

Gosiaczka

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-12-01, 13:56:49 »
ale co widzialas? to ze przed i po ciebie zmierza to nie znaczy ze ci tluszcz spalilo.  :lol:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Emollient life
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-12-01, 14:12:59 »
zgadzam się  :wink:  to jest rozbicie grudek cellulitu na bardziej płynną masę co powoduje zmniejszenie ilość i centymetrów  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-12-01, 15:00:41 »
heh ale jak ktos polaczy takie zabiegi z fitnesem i silownia to sa naprawde super efekty...zreszta kazdy ma na to swoja teorie
ale bardzo ciekawe stwoierdzenie grudki na plynna substancje a tego to jeszcze nie slyszalam  8O
wiesz moja kumpelka jest teraz w stanach i tam jest to totalnym hitem o ile sie nie obiada hamburgerami i nie pija za duzo coca coli

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Emollient life
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-12-01, 15:30:54 »
chodziło mi o rozbicie cellulitu ... którego nie usuniesz póki go nie spalisz ... ćwicząć!!
jak zapewne wiesz cellulit jest to przerost komórek tłuszczowych - adypocytów spowodowany przewagą syntezy kwasów tłuszczowych w stosunku do ich rozkładu czyli lipolizy.
Preparaty antycellulitowe są bardzo pomocne, ale same nie są w stanie zlikwidować choćby grama tłuszczu, ułatwiają one tylko uwolnienie tłuszczu z komórek tłuszczowych tzw. adypocytów, jednak, aby się go pozbyć, organizm musi go spalić podczas wysiłku fizycznego...
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gosiaczka

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-12-01, 15:44:51 »
Cytat: "kosmetoloog"
heh ale jak ktos polaczy takie zabiegi z fitnesem i silownia to sa naprawde super efekty...zreszta kazdy ma na to swoja teorie
ale bardzo ciekawe stwoierdzenie grudki na plynna substancje a tego to jeszcze nie slyszalam  8O
wiesz moja kumpelka jest teraz w stanach i tam jest to totalnym hitem o ile sie nie obiada hamburgerami i nie pija za duzo coca coli

no tak tylko ze jak sie przestanie jesc hamburgery to tak czy inaczej sie schudnie  :roll:

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-12-01, 15:47:55 »
Cytat: "GOSIACZKA"

no tak tylko ze jak sie przestanie jesc hamburgery to tak czy inaczej sie schudnie  :roll:


no chyba ze zastapi sie je czyms innym i dalej nic to nie da

najważniejszy jest ruch ruch i jeszcze raz ruch.......................
do tego masaże  i efekty napewno beda  :wink:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Emollient life
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-12-01, 16:01:21 »
Cytat: "caro50"

do tego masaże  i efekty napewno beda  :wink:


ja polecam Rolletic  :wink:  świetnie rozbija cellulit  :wink: taniej i szybciej niż masażysta  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-12-01, 16:08:19 »
Cytat: "psycia"
taniej i szybciej niż masażysta  :wink:


masaże mozna robic sobie samemu
nawet pod prysznicem szorstką gąbką do tego
kapiele naprzemienne
zawsze na  koniec zimna woda

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-12-01, 16:18:46 »
wiecie co wam powiem regolki to ja tez moge z ksiazki przepisywac  :evil:
nie to zebym robila komus reklame ale jestem zadowolona z dzilania tego preparatu i chialam sie z wami tylko tym podzielic i zapytac czy macie doswiadczenie tez z tym preparatem ale widze ze mialo to inny oddzew
wiec bardzo dziekuje  :twisted:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Emollient life
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-12-01, 17:25:21 »
odniosłam się do wypowiedzi Gosi o nie wierzeniu w preparaty spalające tkankę tłuszczową  :wink: przyznałam jej rację  :wink:  więc jeśli uważasz że ten preparat samoistnie spala tkankę tłuszczową to moja odpowiedź na twój temat jest następująca:

nie zgadzam się z opinią że ten preparat samoistnie spala tkankę tłuszczową bez ćwiczeń i odpowiedniej diety  :twisted:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-12-01, 19:41:22 »
sam nie tylko w polaczeniu z dieta cwiczeniami masazami i takimi tam innymm :evil: a czy testowalas ten preparat moja droga  :?:  :-@

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Emollient life
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-12-01, 20:39:34 »
Cytat: "psycia"
odniosłam się do wypowiedzi Gosi o nie wierzeniu w preparaty spalające tkankę tłuszczową  :wink: przyznałam jej rację  :wink:  więc jeśli uważasz że ten preparat samoistnie spala tkankę tłuszczową to moja odpowiedź na twój temat jest następująca:

nie zgadzam się z opinią że ten preparat samoistnie spala tkankę tłuszczową bez ćwiczeń i odpowiedniej diety  :twisted:



Jak ktos wymysli taki preparat co to sam za nas wszystko zrobi, to zarobi duzo pieniązków...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń