Autor Wątek: trwały podkład  (Przeczytany 67103 razy)

Offline zosihun

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #135 dnia: 2017-04-18, 15:31:00 »
 : jump2 :

Offline Barwiołek40

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #136 dnia: 2017-08-24, 10:04:50 »
Ja mam bardzo problematyczną cerę i dlugo szukałam podkładu idealnego, który sprawdził by się na mojej mieszanej skórze. Całkowice zrezygnowałam z mocno kryjących podkładów przeznaczonych do skóry mieszanej i tłustej, które używałam wcześniej, ponieważ moja twarz nie wyglądała w nich dobrze. Mam tu na myśli kultowe produkty: Vichy Dermablend i Revlon. Mam sporo do ukrycia, ale od jakiegoś czasu zaczęłam używać lekkich podkładów nawiląjących, które może tak dobrze nie kryją, ale ładnie ujednolicają cerę i wyglądają naturalnie. Bardzo lubie podkłay z Lirene (no mask i perfect tone) oraz podkład z PUPY like a doll. Na wieksze wyjścia używam Este Lauder Double Wear ze względu na jego trwałość.

Offline Stasia_L

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #137 dnia: 2017-08-27, 19:49:02 »
U mnie podkład Vichy Dermablend jest niezastąpiony, a także jestem posiadaczką cery tłustej/ mieszanej z tendencją do zaskórników. Kocham go za super krycie i trwałość.

Offline michaska30

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #138 dnia: 2017-09-05, 15:50:14 »
Z Loreal jest super
Nie pozycjonujemy się!

Offline James1954

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #139 dnia: 2017-10-03, 12:34:30 »
Ja mam skórę suchą i ciężko dobrać mi odpowiedni podkład. Stosowałam wiele różnych podkładów, ale nadal nic dla siebie nie znalazłam. Może coś mi polecicie?

Mary, żona Jamesa

Offline Bedeja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #140 dnia: 2017-10-04, 10:18:55 »
MAXFACTOR, to moje ulubione podkłady, idealna konsystencja, naturalne odcienie, dobrze trwały i  naprawdę wydajny :)
Myśli­cie że skończe jak Amy - ja mam klucze śmier­ci i otchłani. Moje biuro rachunkowe często zajmuje się umowa kupna sprzedaży samochodu.

Offline Natszaa77

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #141 dnia: 2018-03-09, 14:13:09 »
Używałam już przeróżne podkłady i żaden a to żaden nie trzymał się cały dzień, więc już się z tym pogodziłam. Zresztą i tak jak gdzieś wychodzę wieczorem to nakładam nowy makijaż
Nie pozycjonujemy się!

Offline Kenzo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #142 dnia: 2018-06-15, 09:22:33 »
Maxfactor niestety bardzo np. w moim przypadku wysuszał cerę. Jestem bardzo przy tym drogi i skład pozostawia wiele do życzenia...
Przymierzam się z kolei do zakupu rozsławionego Estee Lauder Double Wear, ale boję się, że YT zbyt go rozpromowało i mogę się nieco zwieść na jego jakości...
Na co dzień stawiam na Missha i Skin79, czyli bardzo dobre koreańskie BB kremy :)

Offline Berberka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #143 dnia: 2018-06-26, 14:28:23 »
U mnie ze wszystkich jakie przetestowałam najlepiej sprawdza się podkład Revlon i odcień Buff, który na niektórych cerach może wygladać ziemisto i szaro ale akurat do mojej pasuje. Nie polecałabym go jednak osobom, które mają z natury suchą skórę ponieawż może trochę wysuszac.  Ale jeśli chodzi o trwałośc to oceniam zdecydowanie na 5 z plusem ponieważ jest bardzo wytrzymały. W sensie jak pomaluję się nim z samego rana to jest w stanie wytrzymać do wieczora :)
Nie reklamujemy się w podpisach!

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #144 dnia: 2018-07-09, 11:53:05 »
Chcialabym tutaj zaznaczyc, że na trwałość podkładu wpływają również i inne czynniki niz sam podkład:

to w jaki sposób go nakładamy ( dobrze jest kupić sobie odpowiednią gąbkę albo pędzelek do nakładania podkładu) Dobrze jest kupić sobie beauty blender: https://darmarsklep.pl/akcesoria-i-przybory-kosmetyczne
jaką mamy skóre
czy skóra jest nawilżona, czy zastosujemy bazę
oraz czy regularni stosujemy peeling :)

A i jeszcze jedna ważna rzecz. Jak macie na twarzy peeling to nie powinnyście twarzy dotykać bo to drastycznie obniża jego trwałość!
« Ostatnia zmiana: 2018-07-13, 08:30:08 wysłana przez your »

Offline RomantikaW.

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #145 dnia: 2019-06-06, 08:39:33 »
Wszystko jest zależne od wszystkiego. Ja po prostu kupuje sobie próbki i testuję jak wygląda sytuacja w ciągu calego dnia. Tak czy inaczej u mnie missha się sprawdza całkiem ok... o ile lubi się po prostu ten efekt świecenia się.

Offline jablecznik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #146 dnia: 2019-06-06, 14:48:31 »
U mnie zwłaszcza w okresie letnim świetnie sprawdza się podkład mineralny z eshopannabelle. Jest lekki i nie zapycha. Przy ostatnich upałach nie wyobrażam sobie mieć na twarzy coś cięższego. Dodatkowo ładnie rozświetla i pielęgnuje cerę

Offline Queen Boo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #147 dnia: 2020-06-17, 12:07:27 »
Ideal face sprawdza mi sie bardzo fajnie, mozesz sprawdzic.

Offline widlo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #148 dnia: 2021-05-29, 13:33:44 »
zadbaj o dobrą pielęgnacje, czyli krem pod podkłąd ;p

Offline Larraa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: trwały podkład
« Odpowiedź #149 dnia: 2021-11-09, 10:04:57 »
revlon ;)