Autor Wątek: zmarszczki mimiczne  (Przeczytany 48740 razy)

Gość

  • Gość
a vichy?
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-10-23, 21:42:50 »
Dlaczego nie Vichy? Ja ostatnio z nim szaleję. Pytałam na tym forum o niego wczoraj, ale teraz nie mogę tego znaleźć. Napiszcie coś. Bo moim zdaniem, jest porządny. A pytam, bo nie wiem czy mogę polecać klientkom w aptece. W sensie: czy działa na każdego. O Myokine Fusio i Fusio-Film myślę... To jak to z nim jest?

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-10-25, 15:51:11 »
Kochana litości- pracujesz w aptece.. poczytaj ulotki. Ja też jestem zainteresowana kosmetykami Vichy i o radę zazwyczaj pytam farmaceutki w aptekach.. a one pytają o radę nas??

arli

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-10-25, 19:58:30 »
no vichy musisz sobie sama wyprubować bo na każdego dzialają inaczej heheh,ja miałam pod oczy livt activ pro i poraszka,zdecydowanie nie dla mnie ale to nieznaczy że tobie niebędzie słóżył, najlepiej wziąść próbke i sprawdzić,ogólnie jak rozmawiam z moimi klientkami to dużo psioczy na te kremy,ale wiadomo wszystkich nieda sie zadowolić!

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-10-25, 22:37:03 »
E tam... Ulotki:/ Ja o praktykę pytałam! Ryzyk-fizyk:D Zaczynam testować na sobie od dziś! Ale mam do Was jeszcze jedno pytanie. Tyle, ze w tej materii nie mam kompletnie nosa. Wstyd przyznać, ale... ja się nie właściwie nie maluję:/ Jaką firmę, jeśli chodzi o róż czy cień byście mogły mi polecić?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-10-26, 08:00:42 »
jest mase produktow kolorowych  :D  przeszukaj szczegolowo forum a na pewno znajdziesz odpowiedzi na to co Cie interesuje  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-10-30, 14:19:26 »
Jak będziesz stosowała dużo prudru, to Ci się te zmarszki jeszcze pogłębią.. Nieprawda?? A co do próbek Vichy i innych- czy po użyciu próbki kremu można mieć pewność, że krem będzie działał tak samo. A poza tym- mało kremów jest takich, które działaja po jednym użyciu...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-10-30, 18:07:16 »
stosujac duzo probek w krotkim odstepie czasu i mieszajc firmy mozna niezle zaszkodzic cerze  :x
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-11-01, 16:25:55 »
No właśnie tak myślałam. Cóż porada farmaceuty odpada, próbki też.. a jak bardzo można wierzyć reklamom i temu, że kremy zawierają takie czy inne składniki. Dla mnie to i tak wszystko abstrakcyjne nazwy..

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-11-01, 17:35:49 »
no i wlasnie dlatego studiuje to co studiuje .
po pierwsze trzeba wierzyc skladnikom ze sa prawdziwe, aczkolwiek czesto tak jak mowisz sa to nazwy nie zrozumiale, bo wiele firm nie chce zdradzac swoich receptur po prostu
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-11-03, 16:19:29 »
No ale chyba jedna firma farmaceutyczna rozumie drugi koncern, więc pewnie i tak stosują te same receptury, tylko tak je publicznie podają, żeby konsumenci myśleli, że to nie lada specyfik :)

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-11-11, 21:34:19 »
Polecam Wam masaz Rosenberga, zwany liftingiem bez skalpela. Koszt jednego zabiegu to 50 zl( ceny moga wahac sie w zaleznosci od miasta). Niestety niewiele kosmetyczk czy masazystow go potrafi. Napewno robi go Piotr Szczotka.

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-11-12, 22:13:26 »
A po jednym zabiegu jakie są rezultaty??

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-11-14, 15:15:09 »
Mówisz o liftingu bez skalpela czy Vichy Myokine??

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-11-18, 12:17:34 »
Polecam serię Dermiki Specialite.

Offline czikulinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-12-05, 17:28:06 »
... Arli jak nazywa sie ten krem o którym pisałaś...?? czy lekarz ogólny moze go przepisac....??