Autor Wątek: Ceny zabiegów wykonywanych w domu  (Przeczytany 21152 razy)

Gość

  • Gość
Re: porady
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-07-24, 15:02:44 »
Cytat: "obsługa forum"
Ja pojade do Poznania bende robił masaże za darmo.LUDZIE CZY WY NIE POTRAFICIE SZANOWAĆSWOJEJ PRACY. Przecież w ten sposób nawzajem sięwykończymy. To jest po prostu głupota. Ale my zawsze jesteśmy mądrzy po szkodzie.



Zgadzam się.
Podam przykład.
W mieście, z którego pochodzę henna 12 lat temu kosztowała 12 zł.
Tyle kosztuje i dzisiaj (a w niektórych zakładach nawet mniej). A gdzie inflacja?
Każda kosmetyczka boi się podnieść cenę bo gdzie indziej jest taniej...

Gość

  • Gość
ming_shu
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-07-24, 22:57:17 »
Zgadzam się całkowicie z Ming_shu (jeśli źle napisałam PRZEPRASZAM) Niech dziewczyna zarabia póki może i nie patrzy na innych. Bez skrupułów może robić to co uważa za stosowne. Ja chciałam być fer w stosunku do innych i dostałam dobrze po pupie. W dzisiejszych czasach jest bardzo mało ludzi, którzy chcą żyć w dobrych stosunkach z innymi. Trzymam za ciebie kciuki.

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-07-24, 22:59:25 »
ja mam jeszcze pytanko a ile za depilacje tylko dla średniej klasy nogi pół całe bikini DZIĘKI

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-07-24, 23:09:56 »
Narazie zrezygnowalam z pracy z powodow zdrowotnych.
Jak pisalam  moja praca w domu klientki ograniczyla sie do klilku klientek, ktore ze wzgledu na wiek, problemy ze zdrowiem nie mogly wychodzic z domow i nie wyobrazaly sobie , aby korzystac z uslug obcych osob. Przestalam tez traktowac prace w domu klientek jako zarobkowanie poniewaz moja praca przynosi bardzo satysfakcjonujace efekty i nie musze dorabiac po domach.
I naprawde nie widze sensu rozstrzasac czy to dobre, czy zle zachowanie poniewaz te osoby, ktore tak pracuja i tak beda to wykonywac...i nie przemowia do nich argumenty, ze tak nie wypada...

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-07-24, 23:20:27 »
Nie będziemy my będą inne. Niestety taki jest świat a może tylko Polska. A co z tą depilacją????????? Proszę o pomoc . A może już gdzieś były omawiane ceny? tylko mnie interesują ceny średnie gabinetowe Proszę pomóżcie!

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-07-24, 23:45:55 »
Cytat: "mynia"
Nie będziemy my będą inne. Niestety taki jest świat a może tylko Polska. A co z tą depilacją????????? Proszę o pomoc . A może już gdzieś były omawiane ceny? tylko mnie interesują ceny średnie gabinetowe Proszę pomóżcie!


wydaje mi się, że nogi do połowy to 30-40 zł
bikini 20-25 zł

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-07-24, 23:51:18 »
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
Narazie zrezygnowalam z pracy z powodow zdrowotnych.
Jak pisalam  moja praca w domu klientki ograniczyla sie do klilku klientek, ktore ze wzgledu na wiek, problemy ze zdrowiem nie mogly wychodzic z domow i nie wyobrazaly sobie , aby korzystac z uslug obcych osob. Przestalam tez traktowac prace w domu klientek jako zarobkowanie poniewaz moja praca przynosi bardzo satysfakcjonujace efekty i nie musze dorabiac po domach.
I naprawde nie widze sensu rozstrzasac czy to dobre, czy zle zachowanie poniewaz te osoby, ktore tak pracuja i tak beda to wykonywac...i nie przemowia do nich argumenty, ze tak nie wypada...


Nie wiem czy to przeze mnie poczułaś się urażona (tak mi się wydaje - mam nadzieję, że nie - nie maiłam takiego zamiaru).
Osobiscie nie widzę nic złego w pracy w domu u klientki.
Uważam jednak, że masz niskie ceny (oczywiście to Twój wybór - Twoja sprawa).
Myślę, że powinnyśmy się (my - kosmetyczki wykształcone) bardziej cenić (relatywnie do innych zawodów).
Ale każda sama to określa.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-07-25, 00:08:32 »
Nie, nie poczułam się urażona :) Szczerze mówiąc mój cennik przywędrował ze mną wraz z przeprowadzką, pochodzę z małego miasta, gdzie przedstawiony cennik niektóre osoby i tak doprowadza o zawrót głowy.

Teraz wymykam się z dyskusji cen w domu u klientek :)  ponieważ nie jestem już uczestnikiem tej pracy :)

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-07-25, 00:10:25 »
Jakoś tak trudno mówić o pracy , jak się nie może narazie jej wykonywać :(
- jakoś smutno w serduszku

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-07-27, 17:04:30 »
To indywidualna sprawa każdego jakie ceny sobie ustala i mówienie, że trzeba się wyżej cenić jest dla mnie glupotą. Są osoby, które nie mogą sobie powolic na droższe imprezy i tylko taka forma usługi jest dla nich dobra.
Nie ma co gdybać na ten temat już :)

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-07-27, 23:09:48 »
Ja wiem z doświadczenia i niechce nikogo obrazić, że gdyby nie to że obnizyłam ceny troszeczkę to nigdy nie zdobyłabym klientek ale nikomu nie odbieam. A pnadto jeżeli mam gabinet w średniej dzielnicy i nie płacę czynszu to chyba to jest dla mnie plusem. pozdrawiam

A Ciebie Ming_shu pozdrawiam i życzę szybkiego pwrotu do pracy. Wydaje mi się, że robisz to co lubisz i brak Ci tego wiąc zdrowia.

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-07-31, 13:15:03 »
Ja za masaże całego ciała biore 120zł  Obok mnie otworzyło się kilka gabinetów.Robią masaże po30-40zł tłumaczą że ludzie nie mają pieniędzy.Niema większej bzdury.Ktoś kto nie ma pieniędzy to i za darmo nie skorzysta a ten co ma kase do takiego nie pujdzie.Dlatego ja mam klientów a oni nie.

Implicite

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-08-02, 17:09:35 »
mam pytanie pokrewne do tematu:
czy praca kosmetyczki lub wizażystki w domu u klientki jest uregulowana prawnie? zwłaszcza interesuję mnie ten drugi zawód. czy np sanepid się nie przyczepi albo ktoś inny?? chciałabym w przyszłości pracować dodatkowo jako wizażystka i tak z ciekawości się pytam  :wink:

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-01-06, 16:32:57 »
Posiadam gabinet kosmetyczny ,wizażu ,makijażu itd -dojazdowy
-ceny mam jak w gabinecie -za póżną godz. sobie doliczam extra i za dojazd powyżej 10 km.Mam oficjalnie otwarty taki gabinet od 20 września 2005.Z sanepidem spoko -na początku nie wiedzieli co mi mają powiedzieć apózniej spoko.
Mój tel.0694 133 726-bo rzadko jestem na forum.

moja stona internetowa to:

www.urodaexpress.pl

pozdrawiam
renata

Aguś

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-01-11, 12:39:02 »
Cytat: "Implicite"
mam pytanie pokrewne do tematu:
czy praca kosmetyczki lub wizażystki w domu u klientki jest uregulowana prawnie? zwłaszcza interesuję mnie ten drugi zawód. czy np sanepid się nie przyczepi albo ktoś inny?? chciałabym w przyszłości pracować dodatkowo jako wizażystka i tak z ciekawości się pytam  :wink:


Zapewne sanepid sie nie doczepi zwlaszcza ze nie uzywasz narzedzi ktore musza byc sterylizowane. Nie masz lokalu to sanepid nie ma Cie jak kontrolowac no bo jak. Ale najlepiej poprostu spytac w danym oddziale pod ktory podlegasz jak oni to widza.
Co do wpisu do ewidencji to jest taki sam jak my mamy poniewaz teraz juz sie nie okresla uslug(np w gabinecie czy w domu) lecz wpisuje tylko numery pkd ktore okreslaja rodzaj dzialalnosci.