Autor Wątek: Ceny zabiegów wykonywanych w domu  (Przeczytany 21153 razy)

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-03-29, 09:26:56 »
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
Mogę pozwolić sobie na taki cennik ponieważ kosmetyki mam za darmo :)


Jak za darmo nie rozumiem
To skad ty je bierzesz :?:  :?:  :?:

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-03-29, 18:04:45 »
Współpracuje z firmą kosmetyczną, która dostacza mi niezbędne kosmetyki - to ich forma reklamy.

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-03-29, 19:23:40 »
U la la, to elegancko :)

Tez bym tak chciała  8)

olgacytrynka

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-03-29, 21:22:40 »
to dobrze ci sie wiedzie  :wink:  :wink:  :wink:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-03-30, 09:17:52 »
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
Mogę pozwolić sobie na taki cennik ponieważ kosmetyki mam za darmo :)

A jak sielanka sie skonczy i bedziesz musiala placic za kosmetyki to co? Mile Panie, nalezy dobrze przemyslec swoja polityke cenowa bo nagle okaze sie, ze nie jestescie w stanie podolac obciazeniom i trzeba zwinac interes.

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-03-30, 09:47:18 »
Cytat: "Tomek"
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
Mogę pozwolić sobie na taki cennik ponieważ kosmetyki mam za darmo :)

A jak sielanka sie skonczy i bedziesz musiala placic za kosmetyki to co? Mile Panie, nalezy dobrze przemyslec swoja polityke cenowa bo nagle okaze sie, ze nie jestescie w stanie podolac obciazeniom i trzeba zwinac interes.


zgadzam sie  :!:  :!:  :!:  :!:

A po drugie to niezdrowa konkurencja :evil:  :evil:

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-03-30, 10:33:31 »
1. Sielanka się nie skończy, tego jestem pewna.
2. Praca w domu klientki jest formą przetrwalinkową i  na pewno nastąpi moment zwinięcia interesu.
3. Nie zdrowa konkurencja - nie będe przepraszać, za to że potrafię nawiązać współpracę i jestem komunikatywa, przez co obniżam koszty do minimum, droga otwarta, również możesz w ten spoób pracować.

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-03-30, 11:13:36 »
ming :D  :D  :D  :D
A mozna wiedziec co to za firma
Jesli nie chcesz oglaszac tego na forum to moze napisz mi prywatna wiadomosc :wink:  :wink:  :wink:

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-03-30, 12:20:02 »
To polska firma kosmetyczna, niestety nie mogę obwieścić nazwy firmy, ponieważ nie ogłasza ona na ogół, że można w ten sposób z nimi nawiązać współpracę.
Napisałam podanie, profil współpracy, wyliczyłam średnią lilość kosmetyków niezbędnych mi do pracy, zaproponowałam możliowść sprzedaży kosmetyków klientkom, trochę to trwało, ale jest możliwe.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-03-30, 12:22:17 »
Zdaje sobie sprawę, że nie każdemu się to podoba, ale to moja praca - chodzi tu zarówno o satysfakcje klientki, jak i moją satysfakcję finansową i jeżeli można nie chciałabym już poruszać temtu mojej pracy, podałam mój cennik, a o to prosiła autorka postu.

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-03-30, 14:42:14 »
Kasia_Krzysztoszek ma racje póki może i ma okazje to powinna korzystać! Ja na jej miejscu też bym tak zrobiła i nie widze w tym nic zlego. Krzywdy nikomu nie robi wręcz przeciwnie. Sama napisala że każdy może nawiązać taką współprace z tą firmą tylko wystarczy opracować dobrą strategie i zainteresować sie czymś takim. Sytuacja jest teraz ciężka jeżeli chodzi o pieniądze więc taki sposob dorabiania nie jest niczym zlym. :P

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-04-04, 21:21:44 »
Ja pojade do Poznania bende robił masaże za darmo.LUDZIE CZY WY NIE POTRAFICIE SZANOWAĆSWOJEJ PRACY. Przecież w ten sposób nawzajem sięwykończymy. To jest po prostu głupota. Ale my zawsze jesteśmy mądrzy po szkodzie.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-04-05, 10:02:00 »
Cytat: "ellobob"
Kasia_Krzysztoszek ma racje póki może i ma okazje to powinna korzystać!

Oczywiscie, ze to TYLKO JEJ sprawa. Ciesze sie tylko, ze nie ma gabinetu w moich okolicach ;)

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-04-05, 10:15:35 »
Nie ma czego się obawiać. Nie buszuje po Poznaniu z kuferkiem przy boku, ani nie czatuje pod gabinetami z cennikiem.

Kiedyś pracowałam dużo w domach klientek. Teraz pracując w trzech miejscach, które wymagają dużego poświęcenia zarówno psychicznego jak i czasowego, jeszcze studia, musiałam moja praca w domu klientki ograniczyć do osiedla na którym mieszkam, do Pań do których mam słabość, z którymi uwielbiam przebywać, a których dotarcie do gabinetu jest uniemożliwone chorbą, wiekiem, bądź są zablokowane czasowo i liczą na usługę kosmetyczną w nocy.

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów wykonywanych w domu
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-07-24, 14:59:42 »
Cytat: "Tomek"
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
Mogę pozwolić sobie na taki cennik ponieważ kosmetyki mam za darmo :)

A jak sielanka sie skonczy i bedziesz musiala placic za kosmetyki to co? Mile Panie, nalezy dobrze przemyslec swoja polityke cenowa bo nagle okaze sie, ze nie jestescie w stanie podolac obciazeniom i trzeba zwinac interes.


Cytat: "Tomek"
Cytat: "Khatii"
Interesowało by mnie przede wszytskim

A mnie interesowalaoby przede wszytkim czy to w ramcha prowadzonej dzialalnosci gospodarczej? Bo jezeli nie to wykonywanie takic uslug w cenach nizszyc niz gabinteowe jest kopaniem pod samym soba dolkow :!:


Jeżeli chodzi o mnie to w ramach prowadzonej działalności :)
Do klientek jeżdżę okazjonalnie.

A ceny mam takie jak w gabinecie.
A czasem nawet wyższe (gdy dojazd w jedną  stronę zajmuje mi więcej niż godzinę na przykład).
Pewnie zaszokują Was moje ceny.

pedicure + manicure 80-100 zł
depilacja nóg + bikini 80-100 zł
zabiegi nawilżające, relaksujące, regenerujące 60-150 zł
henna 20 zł (tylko jako dodatek do powyższych zabiegów)