Autor Wątek: Dermatologica  (Przeczytany 5029 razy)

Gość

  • Gość
Dermatologica
« dnia: 2005-09-21, 18:20:15 »
Dziewczyny prosze was o rade. Chcialabym pracowac w Londynie jako kosmetyczka, moja znajoma prowadzi tam zaklad kosmetyczny i obiecala mi ze po skonczeniu szkoly bede mogla zaczac u niej pracowac<chciałabym usłyszeć od was odpoweidzi na kilka pytań, bo nie chce sie skompromitować przed przyszłą pracodawczynią> W tym roku zaczelam studium kosmetyczne.Na wszystkich stronach z ogloszeniami o prace w londynie od kosmetyczki wymagana jest wiedza z dermatologii i w związku z tym mam pytanie czy nauczę sie tego w czasie nauki w studium<z palnu na pierwszy rok juz wiem że nie ale jak jest w drugim roku nauki??>Chodzi mi również o naukę pracy na kosmetykach firmy Dermalogica. Czy do którejś z was mogłabym sie ewentualnie zwrócić z prośbą o doszkolenie z zabiegów które wkleje poniżej --oczywiście za odpowiednią opłata<zabiegi te będe musiała samodzielnie wykonywać>:
a>na twarz:
The Dermalogica Face Treatment
Multivitamin Power Treatment
Medicated Clearing Treatment
Skin Brightening Treatment
Skin Brightening Maintenance Course Corrective Phase  
Revitalising Eye Rescue
Environmental Control
40-Minute Express Treatment
b>na ciało:
The Ultimate Spa Experience
Hydro-Mineral Salt Scrub
Body Therapy Hydro-Pack Treatments
Enzymatic Sea Mud Pack Treatments
Purifying Back Treatment
Swedish Massage  
Stress Relief Massage  
Toxin Relief Massage
Relaxing Scalp Treatment
St Tropez from
Luxury Body Blitz
Luxury Body Polish
Holiday Countdown
Prepare To Party
c>depilacjaHollywood hot wax
Brazil

Nie wiem czy wśród was są dziewczyny, którym chciałoby sie poświęcić temu tematowi troszke czasu.Jeśli tak to prosze mi powiedzieć czy po skończeniu 2-letniego studium w Polsce i odbyciu praktyk będe w stanie wykonywań te zabiegi.Jeśli tak to proszę o zaznaczenie, które będą możliwe do wykoania z nabytymi umiejętnościami i z których ewentualnie mogłybyście mnie doszkolić.

Gość

  • Gość
Dermatologica
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-09-21, 18:27:11 »
załączam adres internetowy gabinetu, w którym mam zapewnioną prace:
http://www.vitalityhb.co.uk/home.php
Chciałabym również wiedzieć czy któras z was nie jest zainteresowana wyjazdem do Londynu i pracy w zawodzie.Moja koleżanka za rok otwiera nowy gabinet kosmetyczny w Edynburgu. Ja nie czuję sie na siłach samodzielnej pracy w zawodzie zaraz po szkole dlatego bede pracowala razem z nia w obecnym gabinecie którego adres podałam powyżej, lecz wiem że bęzie ona potrzebowała samodzielnej kosmetyczki z doświadczeniem i biegłą znajmością zwłaszcza"angielskiego w kosmetyce"do nowo otwartego gabinetu.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Dermatologica
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-21, 19:44:04 »
goxia :D szkoly sa rozne  i powinnas sie dowiedziec czy w twojej sa podstawy dermatologi...dermatologia to choroby skory ktore warto znac na pewno! a szkola kosmetyczna powinna miec w swoim programie dermatologie..jesli chodzi o zabiegi jakie podalas sa to zabiegi gabinetowe ale nie koniecznie u nas znane i to kosmetyczka u ktorej pracujesz powinna ci wytlumaczyc jaki zabieg do czego wcale nie musisz znac wszystkich zabiegow wszystkich firm to jest nie mozliwe i nie wiem czy ktoras z nas pracuje akurat na takiej w polsce jesli twoja znajoma mogla by ci wyslac katalog tych produktow i opis zabiegow to na pewno bedziesz mogla poznac je blizej :wink:i zaznajomic sie ze skladem i dzialaniem  tych preparatow to jest konieczne i masz jeszcze na to rok czasu! :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Dermatologica
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-22, 15:11:00 »
Dziękuje oszin za odpowiedź. Postaram sie zdobyć opis tych zabiegów.Czy jednak któraś z was dziewczyny pracowała kiedyś na produktach firmy Dermatologica? Bo ja pytałam kilku kosmetyczek w moim mieście i żadna z nich nawet o takiej firmie nie słyszała a zależałoby mi na praktykach z tej firmy. Nie wiecie może czy mają oni jakieś przedstawicielstwo w Polsce, gdzie mogłabym się udac na jakieś szkolenia? Jeśli nie uda mi sie tego załatwić pewnie dla mojej koleżanki nie będzie problemem objaśnienie mi poszczególnych zabiegów na tych preparatach, ale miłoby mi było gdybym sie już mogła wykazać zaraz po przyjeździe:]

Gość

  • Gość
Dermatologica
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-22, 15:23:26 »
ja miałam dermatologie na pierwszym roku
powiem ci
tak wiesz nijak troche
ale jak sama sie przylozysz pozadnie
to sie duzo dwowiesz
poszukaj w internecie cos na ten temat
czytaj pisma branzowe
kup sobie jakies ksazki i powinno byc ok

a tak na marginesie
to ci sie trafiło super tylko pozazdrscic