Autor Wątek: Gdzie wynająć auto w Krakowie  (Przeczytany 2606 razy)

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Gdzie wynająć auto w Krakowie
« dnia: 2017-07-20, 08:19:57 »
Cześć. Będę na szkoleniu w Krakowie w ten weekend. Chciałabym abyscie doradziły mi gdzie wynając w dobrej cenie autko. Z góry dziekuję !

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Gdzie wynająć auto w Krakowie
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-07-21, 06:46:14 »
Cześć. Będę na szkoleniu w Krakowie w ten weekend. Chciałabym abyscie doradziły mi gdzie wynając w dobrej cenie autko. Z góry dziekuję !

Jesli chcesz wynając autko w dobrej lokalizacji to wybierz się na Dworzec Główny. Znajduje się tam wypożyczalnia samochodów Rent a Car. Maja dobre, nowe auta. Poza tym cenowo jest bardzo opłacalnie w stosunku do innych wypozyczalni samochodów.
Najlepiej będzie jednak jak wynajmiesz sobie auto z pewnym wyprzedzeniem przez internet. Będziesz przynajmniej pewna jaki samochód na Ciebie bedzie czekał.
http://krakow-rentacar.pl/
« Ostatnia zmiana: 2017-08-01, 06:44:54 wysłana przez eck »

Offline keshoo1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Gdzie wynająć auto w Krakowie
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-07-27, 22:20:36 »
a może lepiej ten teraz traficar samochód wybrać? Czy jakoś tak to się nazywa?

Offline karol554

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Gdzie wynająć auto w Krakowie
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-03-27, 08:21:19 »
Jeśli będzie wam potrzebne ubezpieczenie samochodu to polecam wam stronę https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-samochodu . Sam już nie raz korzystałem z tego ubezpieczenia i za każdym razem byłem bardzo zadowolony.Dodatkowo teraz ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe i chyba każdy o tym wie bardzo dobrze.

Offline johan24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Gdzie wynająć auto w Krakowie
« Odpowiedź #4 dnia: 2024-01-05, 13:42:55 »
Ja jednak zastanawiam się nad sporą inwestycją w auto sprowadzone zza granicy  : dance : co o tym sądzicie? Dla wielu miłośników motoryzacji, fascynacja amerykańskimi samochodami to coś więcej niż zwykłe zainteresowanie. To prawdziwa pasja, która często zaczyna się od marzeń o podróżach szerokimi, bezkresnymi drogami zza oceanu.