Autor Wątek: Fala akustyczna na cellulit  (Przeczytany 1500 razy)

Offline Ewa1988

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Fala akustyczna na cellulit
« dnia: 2017-02-28, 17:39:20 »
Witajcie,

może słyszałyście coś na temat zabiegów opartych na działaniu fali akustycznej? Polecacie? Chciałabym wprowadzić tę nowość do mojego gabinetu. Muszę powiedzieć, że w szczególności zainteresował mnie zabieg Swiss Cellvibe. Czy któraś już go wypróbowała albo ma w swoim gabinecie?
: cenzura :
Pozdrawiam Was 🙂
« Ostatnia zmiana: 2017-03-02, 08:25:19 wysłana przez Tomek »

Offline sabinajust

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fala akustyczna na cellulit
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-03-17, 14:09:41 »
czesc

Offline karinka87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Fala akustyczna na cellulit
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-03-28, 16:14:39 »
czesc

hej! ja wlasnie zastanawiam się czy nie zainwestowac w Swiss CellVibe do swojego gabinetu... z tego co się orientowałam, działa na zasadzie wykorzystywania fal akustycznych, a sam zabieg jest zupełnie bezbolseny, co jest istotne dla moich klientek, nie ma rowniez zadnych ogarniczen wiekowych, a dodatkowo po zakonczeniu calej kuracji obwod ud zmniejsza się o 2%. wydaje mi sie, ze warto! widzialam tez na innych forach pozytywne wypowiezi klientek. a czy moze ktoras z Was juz miala stycznosc z tym urzadzeniem?   :question: :biggrin:

Offline ela29qq

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Fala akustyczna na cellulit
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-05-07, 12:00:50 »
Zabiegów na cellulit powstaje wiele. I wszystkie w sumie przynoszą dobre efekty. Jest jednak jeden, ale za to zasadniczy warunek - muszą być wykonywane systematycznie i powtarzane kilkakrotnie. Jeżeli zdecydujemy się na pojedynczy seans, wówczas nie ma się co łudzić, że cellulit zniknie.
Poza zabiegami należy pamiętać o tym, by ze skórką pomarańczową walczyć i na innych frontach. Niezwykle ważna jest zmiana nawyków żywienionych na lepsze. Zamiast objadać się fast-foodami, słodyczami, potrawami pełnymi soli, lepiej przejść na zjadanie warzyw, owoców, produktów płenoziarnistych, chudych mięs. Również ćwiczenia są bardzo ważne. Nie tylko przyczyniają się do przyspieszenia spalenia tkanki tłuszczowej, ale także pobudzają krążenie i przyspieszają metabolizm, co jest niezwykle ważne w przypadku redukcji cellulitu. Nie warto rezygnować z kremów antycellulutowych i domowych masaży. Olejki antycellulitowe (takie jak np. ten : cenzura : ) również powinny znaleźć swoje zastosowanie. Nie rezygnujmy ze znanych od dawna metod na cellulit na rzecz zabiegów. Warto wszystkie sposoby ze sobą łączyc. Dzieki temu walka z cellulitem przyniesie lepsze efekty.
« Ostatnia zmiana: 2017-05-08, 15:55:19 wysłana przez Tomek »
Fryzjer w Krakowie Fryzjer w Krakowie

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Fala akustyczna na cellulit
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-02-14, 07:42:22 »
Polecam jeszcze poczytać sobie o zabiegu Icoone na modelowanie sylwetki ponieważ daje bardzo dobre efekty i to w krótkim czasie.
ICOONE to innymi słowy zmodyfikowana endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, który za pomocą zintegrowanej technologii Roboderm, stymuluje każdy milimetr skóry.
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/icoone-modelowanie-sylwetki/
Na zabieg można zapisać się jedynie w renomowanych gabinetach.
« Ostatnia zmiana: 2018-03-06, 12:08:12 wysłana przez eck »