Autor Wątek: Problem z nadmiernym owłosieniem ciała u mężczyzny  (Przeczytany 1829 razy)

Offline mati112

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Witajcie!

Mam 17 lat i występuje u mnie problem z nadmiernym owłosieniem całego ciała. Praktycznie nie ma miejsca u mnie bez włosów. W tak młodym wieku, mam zarost jak u dojrzałego mężczyzny. Jest ona dla mnie bardzo uporczywy, nie czuję się w tym dobrze, a dodatkowo mam problem z zachowanie higieny np. w miejscach intymnych. Czuje się jak stary dziadek. Razi mnie też twarz, na którym zarost jest tak spory, że dochodzi o oczu, włosy są twarde i w dodatku występuje bardzo silne zapalenie okołomieszkowe, z którymi antybiotyki w żeli, płynie nie mogą sobie poradzić.  Dodatkowo do tego dochodzi u mnie ogromna nad potliwość ciała i łojotokowość twarzy ( trądzik raczej nie występuje, zapewne dlatego, że bardzo dbam o twarz) . Bardzo proszę o pomoc, co tego może być przyczyną, jakie względy medyczne i jak mogę temu przeciwdziałać, leczyć, zapobiegać dalszemu rozwojowi w wieku starszym. Nie mam ochoty być małpą.
Dodać także, że jest po 20 kg kuracji odchudzającej, budowa ciała jest szczupła. Nie wiem czy jest to istotne ale podaję taką informację.

Dziękuję i pozdrawiam ciepło.