Autor Wątek: Ultradźwięki i mezoterapia  (Przeczytany 1862 razy)

Offline Małgorzata89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Ultradźwięki i mezoterapia
« dnia: 2016-06-13, 12:10:13 »
Cześć dziewczyny.
Mam dosyć nietypowe pytania..
Zaczynam pracę na sprzęcie Hebe (kombajn wielofunkcyjny) i chciałam się dowiedzieć, czy ktoś może mi pomóc w zrozumieniu panela ultradźwięków i mezo? Chodzi mi o to, że na peelingu kawitacyjnym moc jest podana w um i jak to się ma do natężenia ultradźwięków? Bo w każdych notatkach są informacje odnośnie W/cm2 lub Hz, jeżeli mowa o częstotliwości.. I nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi.. Tak samo z mezo, gdzie jest moc prądu i ultradźwięków- oba parametry dobieramy do odczuć klienta?

Bardzo proszę o pomoc, jeżeli ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć :)
Dzięki wielkie, pozdrawiam, Gosia

Offline nimowek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ultradźwięki i mezoterapia
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-06-14, 22:33:06 »
podbijam pytanie?
Zostałem tatą! Zapraszam na mój blog parentingowy.

Offline minioneka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Ultradźwięki i mezoterapia
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-06-15, 18:30:22 »
mnie również to interesuje

Offline martasepinska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Ultradźwięki i mezoterapia
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-06-18, 14:29:43 »
Przy kupnie sprzętu nie masz możliwości odbycia jakiegoś szkolenia? Trochę słabo używać czegoś o czym się nie ma pojęcia..
Nie pozycjonujemy się!

Offline AllureSensuelle

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ultradźwięki i mezoterapia
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-06-25, 19:00:42 »
Również mam sprzęt Hebe, szkolenia są prowizoryczne, przyjeżdża młody pan i raczej od niechcenia tłumaczy także w założeniu, że powinno się już to wszystko wiedzieć z kursu czy ze szkoły.

Offline AllureSensuelle

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ultradźwięki i mezoterapia
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-06-25, 19:06:54 »
Na sprzęcie Hebe powinnaś mieć po włączeniu ,,menu'' i tam powinno być po kolei wypisane: peeling kawitacyjny, ultradźwięki itd, w zależności od tego ile masz funkcji w urządzeniu. Potem wybierasz np peeling kawitacyjny, jak już wybierzesz peeling kawitacyjny to masz moc na tym długim pasku.Ten długi pasek możesz zwiększyć bądź zmniejszyć w zależności od tego na jaką partię używasz, twarz lub ciało. Nie wiem jakie parametry są możliwe jako najwyższe do twarzy ale chyba jest to do 3/4 mocy, tego w instrukcji nie ma. Możesz wybrać światło czerwone lub niebieskie lub w ogóle wcisnąć off. Poza tym włączyć pulsację jeśli chcesz. Ja to tak przynajmniej mniej więcej rozumiem. Sprzęt mam także nowy instrukcja jest słaba tak uważam.