Autor Wątek: CO POLECACIE ? SPRZĘT !!!  (Przeczytany 2334 razy)

Offline klaudiaamm

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
CO POLECACIE ? SPRZĘT !!!
« dnia: 2014-11-14, 01:26:36 »
Witam mam zamiar po nowym roku otworzyć swój gabinet kosmetyczny chciałabym się doradzić jaki możecie polecić mi sprzęt wielofunkcyjny ,żeby zawierał mikrodermabrazje , peeling kawitacyjny ,ultra dźwięki, D”arsonvall , mezoterapia bezigłowa i ewentualnie zabieg Photon ? Czy jest to warto kupować w jednym urządzeniu czy lepiej jakoś osobno. Oraz chciałam się również doradzić o dobrej jakości frezarkę?
Proszę o odpowiedz.
Dziękuję i Pozdrawiam! :)

PS: Jeśli macie też dobrą hurtownię z kosmetykami prosiłabym o namiary.  I jakie kosmetyki polecacie:)

Offline pefredo.salon

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: CO POLECACIE ? SPRZĘT !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-11-25, 20:39:08 »
Zależy skąd jestes :) Ja w Olsztynie mam 3 hurtownie, z których zamawiam regularnia i jestem bardzo zadowolona. jeśli chodzi i sprzęt, ja posiadam u siebie Gio White glass 17w1 i jestem mega zadowolona. Ogólnie Giovanni to jedna z najlepszych firm, ale jeśli chodzi o inne to fajne sa również Abacosun, Activ, beauty system :) Jezeli istnieje możlwiosć kupna wszytskiego w jednym, to takie rozwiązanie jest najlepsze, gdyż zaoszczedza bardzo dużo miejsca w salonie. Jeśli chodzi o frezarkę to najlepsze są z pochłaniaczami pyłu. dzięki temu w całym salonie nie osadza się pył, który powstaje w wyniku frezowania. Jednak takie frezarki są drogie...no ale na tym akurat nie warto oszczędzać :) Do takich dobry frezarek moge zaliczyc: numer jeden Gehwol, a tak to Activ, biomac :)